Nissan TOWNSTAR Van – KAANE KUJUNDUS / 3/4 EESTVAADE KOOS KULLERIGA

Uus 100% elektriline Nissan Townstar

Uus 100% elektriline Nissan Townstar viib sinu äri edasi

HIND ALATES[*]

Nissan Townstar Van – armatuurlaud ja mees roolis

MIKS VALIDA ELEKTRISÕIDUK?

Elektrifitseeritud tulevik

Uhiuus Nissan Townstari elektrimootoriga versioon on praktiline investeering teie ärile. Muljetavaldavast kuni 291 km(1) sõiduulatusest piisab ka kõige pikemate päevade jaoks ning nullemissiooniga (2) jõuallikas võimaldab sõita vabalt kõigis linnaosades.

"Nissan TOWNSTAR Van: elektriline ja sisepõlemismootoriga Nissan TOWNSTAR sõitmas linnakeskuses				"

JÕUALLIKAD

Mõeldud tulevikule

Avastage ergas minek ja muljetavaldav ökonoomsus. Uhiuus elektriline Nissan Townstar võimaldab nautida heitgaasivaba sõitu.

TEHNILISED ANDMED

Leidke endale sobivaim Nissan

Nagu töövormi saab tellida rätsepatööna, saate ka oma uhiuue Nissan Townstari tellida täpselt endale sobiva: alates tagauste variandist kuni istekohtade konfiguratsioonini.

1/2 - MÕÕTMED JA KAUBARUUMI MAHT

Maksimaalne kaubaruumi pikkus on 1,8 m (või 3,05 m kui tagumine vahesein kokku klappida). Lisaks on uhiuuest Nissan Townstarist tulemas ka veelgi suurem versioon.

Nissan TOWNSTAR Van – illustratsioon, mõõtmed

1/2 - TAGAUSTE VARIANDID

Valik on teie – kas tavaline 30/70 jaotusega tagauks või aknaga tagaluuk (lisavarustus).

Nissan Townstar Van – töömehed naasmas oma Nissan Townstari juurde

1/2 - KOKKUKLAPITAV KÕRVALISTUJA ISTE

Koht kõrvalistujale, kui seda vajate, rohkem ruumi kaubale muul ajal.

Nissan TOWNSTAR Van: vaade kõrvalistuja uksest, alla lastud kõrvalistuja iste (sisepõlemismootoriga mudel)

Uue sõiduki ja aku garantii

Nissan pakub uuetele väikekaubikutele 5a/160 000 km (olenevalt, kumb täitub enne) garantiid ja aku garantii on 8a/160 000 km (olenevat, kumb täitub enne).

Nissan Townstar Van

TEHNOLOOGIA

Avastage uus standard

Uhiuus Nissan Townstar tõstab kaubikute klassis lati kõrgemale, pakkudes ohutus-, ühenduvus- ja juhiabisüsteeme, mida leidub tavaliselt ainult sõiduautodes.

1/2 - INTELLIGENTNE TÄISVAATEMONITOR

Parkige enesekindlalt. Nissani intelligentne täisvaatemonitor kasutab 4 kaamerat, mis annavad sõidukist 360° vaate, et saaksite hõlpsalt manööverdada ka kõige kitsamates oludes (3).

Nissan Townstar Van – suures plaanis NissanConnecti täisvaatemonitori kuva

1/2 - ProPILOT Assist

Nissan ProPILOT Assist (4) hoiab pikivahet eesmise sõidukiga, suudab koos liiklusvooluga peatuda ja startida ning hoiab autot sõiduraja keskel – niimoodi on iga sõit lihtsam ja turvalisem (3).

Nissan Townstar Van – juhile nähtav kuva (EV mudel)

1/2 - APPLE CARPLAY® JA ANDROID AUTO™

Püsige maailmaga ühenduses ka liikvel olles. Apple Carplay® ja Android Auto™ (5) tugi toovad sõnumid, muusika ja rakendused nutitelefonist otse auto meelelahutussüsteemi ekraanile.

"Nissan Townstar Van: suur plaan NissanConnecti ekraanist	"

1/2 - NAVIGEERIMINE

Süsteem leiab alati kiireima tee. NissanConnecti navisüsteem aitab teil turvaliselt sihtkohta jõuda, pakkudes reaalajas liiklusinfot (6), alternatiivseid marsruute ja palju muud.

Nissan Townstar Van: NissanConnecti kuva ja osa armatuurlauast
"Nissan Townstar Van: sisepõlemismootoriga Nissan Townstari armatuurlaud			"

MUGAVUS JA PRAKTILISUS

Maailm teie käeulatuses

Uhiuue Nissan Townstari salongis on kõik vajalik käeulatuses. Nutikad panipaigad, paindlikud ühenduvusvõimalused ja ergonoomiline disain lasevad teil keskenduda juhtimisele.

LISAVARUSTUS

Andke viimane lihv

Alates praktilisusest kuni kaitset tõstvate lisadeni – kohandage oma uhiuus Nissan Townstar vastama teie ettevõtte vajadustele(7).

1/2 - KATUSE PAKIRAAM

Transportige pikemaid esemeid või suurendage lihtsalt sõiduki transpordimahtu.

"Nissan Townstar Van: katuse pakiraam					"

1/2 - EEMALDATAV VEOKONKS

Nautige veokonksu praktilisust, ilma et see peaks muul ajal uhiuue Nissan Townstari kerejooni rikkuma.

Nissan Townstar Van: veokonks

1/2 - KAUBARUUMI VINEERIST KAITSEPANEELID

Kaitsevad kaubaruumi seinu ning annavad meelerahu kaupa peale või maha laadides.

Nissan Townstar Van: sisepõlemismootoriga versioon, 7/8 tagantvaade kõrgelt, lisavarustusega, tagauks avatud

1/2 - KÄETUGI

Aitab muuta sõidud veelgi nauditavamaks, suurendades mugavust ja pakkudes täiendavat diskreetset panipaika.

"Nissan Townstar Van: käetugi ja istmed

1/2 - LAADIMISKAABLI HOIDIK

Ühildub tavalise laadimiskaabliga. Hoiab kaabli puhtana, korras ning põrandast eemal, kui seda ei kasutata.

"Nissan Townstar Van: laadimiskaabli hoidik
Nissan Townstar Van : LCV RANGE

KAUBIKUD JA TARBESÕIDUKID

Sobiv Nissani kaubik igaühele

Ökonoomsed mootorid, vastupidav konstruktsioon ja nutikad juhiabitehnoloogiad – mida iganes teie ettevõte ka ei vaja, meil on sobiv Nissani kaubik selleks olemas.

(1) Sõiduulatuse andmed pärinevad laborikatsetest, mis vastavad Euroopa Liidu normidele ning on mõeldud erinevat tüüpi autode võrdlemiseks. Need andmed ei viita konkreetsele sõidukile ja ei moodusta osa pakkumisest. Sõiduulatuse andmed ei pruugi kajastada tegelikke sõidutulemusi. Lisavarustus, sõiduki seisukord, sõidustiil ja mittetehnilised tegurid nagu ilmaolud võivad tegelikke tulemusi mõjutada. Väärtused selgitati välja uue väikesõidukite ülemaailmse ühtlustatud katsemenetluse (WLTP) katsetsükliga.

(2) Võimsustarve (kWh/100km): kombineeritud 18,3–19,5; CO2 emissioon kombineeritud (g/km): 0. Nullemissiooniga sõit – CO2 emissiooni ei teki.

(3) Te ei peaks tuginema ainult juhiabifunktsioonidele. Kõik funktsioonid ei pruugi kõigis oludes ja olukordades töötada. Kehtivad kiirusest ja muudest asjaoludest tingitud piirangud. Lisateavet Nissani tehnoloogiatega seotud kasutamistingimuste kohta küsige kohalikust Nissani müügiesindusest.

(4) ProPILOT Assist on saadaval ainult valitud mudelitel. ProPILOT Assist on täiustatud juhiabisüsteem, kuid ei suuda kokkupõrkeid täielikult ära hoida. ProPILOT Assist on mõeldud kasutamiseks ainult „silmad teel / käed roolil” põhimõttel maanteedel, kus eri sõidusuunad on eraldatud piirdega. Juht peab säilitama tähelepanu, sõitma ohutult ning alati säilitama kontrolli sõiduki üle. Püsikiiruse määramisel tuleb lähtuda kehtivatest kiirusepiirangutest. ProPILOT Assist on saadaval ainult automaatkäigukastiga.

(5) Apple CarPlay® ja Android Auto™ on saadaval tasuta, sõltuvalt mudelist ja/või varustustasemest. Android Auto™ on saadaval ainult läbi kaabliühenduse. Apple CarPlay® teenust pakub Apple Inc. ja see ei pruugi kõigis asukohtades saadaval olla. Android Auto™ teenust pakub Google Inc. ja see ei pruugi kõigis asukohtades saadaval olla. Nissanist mitteolenevatel põhjustel ei pruugi Apple CarPlay® ja/või Android Auto™ teie riigis saadaval olla või mõned funktsioonid ei pruugi töötada. Nissan ei vastuta selle eest, et mõned või kõik Apple CarPlay® ja/või Android Auto™ funktsioonid ei pruugi teie sõidukis saadaval olla.

(6) Kaardid ja reaalajas liiklusinfo, kaugjuhtimisteenused ning nutikad märguanded on tasuta saadaval esimesed 3 aastat ning peale seda rakendub tasu olenevalt mudelist ja/või varustustasemest. Rohkema informatsiooni saamiseks pöörduge oma Nissan edasimüüja poole.

(7) Tarvikud ja lisavarustus, mille klient paigaldab pärast müüki, võib mõjutada auto esitatud sõiduulatuse näitajaid. Nissani originaaltarvikutele kehtib uue sõiduki garantii, kui need on paigaldatud enne sõiduki üleandmist või uue sõiduki garantiiperioodi ajal Nissani edasimüüja või Nissani remonditöökoja poolt. Nissani originaaltarvikutele, mis on paigaldatud väljaspool uue sõiduki garantiiperioodi, või mille on paigaldanud muu tootja või klient, kehtib ainult Nissani originaalvaruosade ja -tarvikute 12-kuuline / piiramatu läbisõidu garantii.

 

 

Pildid on illustratiivsed. Mõnede fotodel olevate autode spetsifikatsioonid ei vasta Eesti nõuetele ega kujuta endast konkreetset mudelit, varustustaset ega pakkumist. Fotodel kujutatud funktsioonid ei pruugi olla saadaval või võivad olla saadaval ainult teatud varustustasemete puhul.