Nissani kergete tarbesõidukite keskus: KERGETE TARBESÕIDUKITE VALIK

NISSANIL ON SOBIV TARBESÕIDUK IGALE ETTEVÕTTELE

KAUBIKUD JA TARBESÕIDUKID


[1] Te ei peaks lootma ainult juhiabifunktsioonidele. Kõik funktsioonid ei pruugi kõigis oludes ja olukordades töötada. Kehtivad kiirusest ja muudest asjaoludest tingitud piirangud. Nissani tehnoloogiatega seotud kasutamistingimuste kohta küsige lisateavet Nissanilt. [1] Te ei peaks lootma ainult juhiabifunktsioonidele. Kõik funktsioonid ei pruugi kõigis oludes ja olukordades töötada. Kehtivad kiirusest ja muudest asjaoludest tingitud piirangud. Lisateavet Nissani tehnoloogiatega seotud kasutamistingimuste kohta küsige Nissani edasimüüjalt või vt veebisaidilt www.nissan.ee.

[2] Täiesti uus Nissan e-TOWNSTAR, mis tuleb turule 2022. a

[3] 5 aastat / 160 000 km (kumb esimesena kätte jõuab) tootjagarantiid tarbesõidukitele (v.a e-TOWNSTAR: 5 aastat / 100 000 km tootjagarantiid elektrisõiduki süsteemi osadele, 5 aastat / 100 000 km garantiid standardosadele)
Kerevärvi-, Nissani originaalosade ja lisavarustuse, maanteeabi- ja roostegarantiil läbisõidupiirangut pole.
Lisateavet vaadake Nissani garantiibrošüürist.

Pildid ja kirjeldused on illustratiivsed. Mõnedel fotodel olevate autode spetsifikatsioonid ei vasta Eesti nõuetele ega kujuta endast konkreetset mudelit, varustustaset ega pakkumist. Standard- või lisavarustuse (saadaval lisatasu eest) funktsioonid olenevad konkreetsest versioonist.