**Nissan Qashqai MHEV 140 6M/T Visia 2WD hind alates.

[1] Vabaveeremise stop-start-tehnoloogia on saadaval ainult automaatkäigukastiga variantidel

[2] Osaliselt nahast / PVC-st istmed

[3] Te ei peaks tuginema ainult juhiabifunktsioonidele. Kõik funktsioonid ei pruugi kõigis oludes ja olukordades töötada. Kehtivad kiirusest ja muudest asjaoludest tingitud piirangud. Lisateavet Nissani tehnoloogiatega seotud kasutamistingimuste kohta küsige Nissani edasimüüjalt või vt veebisaidilt www.nissan.ee

[4] Esiklaasiekraan on mugavust suurendav funktsioon, mille kasutamisel kuvatakse oluline teave otse sõiduki esiklaasile, et juht ei peaks selle nägemiseks mujale vaatama.

[5] ProPILOT Assist on saadaval ainult ainult valitud mudelitel. ProPILOT Assist on täiustatud juhiabisüsteem, kuid ei suuda kokkupõrkeid täielikult ära hoida. ProPILOT Assist on mõeldud kasutamiseks ainult „silmad teel / käed roolil” põhimõttel teedel, kus eri sõidusuunad on eraldatud piirdega. Juht peab säilitama tähelepanu, sõitma ohutult ning teeoludele vastava kiirusega, järgima kiirusepiiranguid ja olema alati valmis sõiduki juhtimise täielikult üle võtma.

[6] Amazon, Alexa ja kõik seotud logod on ettevõtte Amazon.com, Inc. või selle sidusettevõtete kaubamärgid.

[7] Selle funktsiooni kasutamiseks on tarvis Amazoni/Google™-i kasutajakontot ja WiFi- või 4G-ühendust.

[8] NissanConnect Services rakenduse kasutamiseks tuleb teil registreerida NissanConnect Services kasutajakonto ning te peate oma kasutajanime ja parooliga NissanConnecti kontole sisse logima. Tasuta rakenduse NissanConnect kasutamiseks vajate ühilduva iOS- või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja andmesidega SIM-kaarti ning teil peab olema mobiilioperaatoriga olemasolev või eraldi mobiilsideleping. Kõigi teenuste kättesaadavus sõltub mobiililevi olemasolust.

[9] Näidatud varustus kuulub standard- ja/või lisavarustuse hulka ning on saadaval ainult teatud varustusklasside korral. Võib lisanduda lisatasu.

Pildid ja kirjeldused on illustratiivsed. Mõnedel fotodel olevate autode spetsifikatsioonid ei vasta Eesti nõuetele ega kujuta endast konkreetset mudelit, varustustaset ega pakkumist. Standard- või lisavarustuse (saadaval lisatasu eest) funktsioonid olenevad konkreetsest versioonist.