[1] Osaliselt nahast / PVC-st istmed

[2] ProPILOT on saadaval ainult teatud sõidukitele. ProPILOT on täiustatud juhiabisüsteem, kuid ei suuda kokkupõrkeid täielikult ära hoida. ProPILOT on mõeldud kasutamiseks ainult „silmad teel / käed roolil” põhimõttel teedel, kus eri sõidusuunad on eraldatud piirdega. Juht peab säilitama tähelepanu, sõitma ohutult ning teeoludele vastava kiirusega, järgima kiirusepiiranguid ja olema alati valmis sõiduki juhtimise täielikult üle võtma.

[3] Te ei peaks tuginema ainult juhiabifunktsioonidele. Kõik funktsioonid ei pruugi kõigis oludes ja olukordades töötada. Kehtivad kiirusest ja muudest asjaoludest tingitud piirangud. Lisateavet Nissani tehnoloogiatega seotud kasutamistingimuste kohta küsige kohalikust Nissani müügiesindusest või vt veebisaidilt www.nissan.ee.

[4] NissanConnecti teenuste kasutamiseks tuleb teil registreerida NissanConnecti kasutajakonto ning te peate oma kasutajanime ja parooliga NissanConnecti kontole sisse logima. Tasuta NissanConnecti rakenduse kasutamiseks on teil vaja ühilduva iOS-i või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja andmesidevõimalusega SIM-kaarti. Teil on vaja ka olemasolevat või eraldi sõlmitud mobiilsidelepingut teie ja mobiilsidefirma vahel. Kõigi teenuste saadavus oleneb mobiilsidevõrgu levialast.

[5] Funktsioonide saadavus oleneb versioonist või need on saadavalpõhivarustuses või ainult lisavarustusena (lisatasu eest).

[6] e-POWER on saadaval alates 2022. aasta kevadest

[7] Funktsiooni kasutamiseks on vajalik Amazon®/ Google™  konto olemasolu

[8] Esiklaasi ekraani puhul kuvatakse kogu teave otse teie ette esiklaasile, nii on kogu vajalik info teie silme ees ja saate keskenduda kõige olulisemale - teie ees olevale teele.

[9] Apple CarPlay® teenust pakub Apple Inc. ja see ei pruugi kõigis asukohtades saadaval olla. Nissanist mitteolenevatel põhjustel ei pruugi Apple CarPlay teie riigis saadaval olla või mõned funktsioonid ei pruugi töötada. Nissan ei vastuta selle eest, et mõned või kõik Apple CarPlay funktsioonid ei pruugi teie sõidukis saadaval olla.

Pildid on illustratiivsed. Mõnede fotodel olevate autode spetsifikatsioonid ei vasta Eesti nõuetele ega kujuta endast konkreetset mudelit, varustustaset ega pakkumist. Fotodel kujutatud funktsioonid ei pruugi olla saadaval või võivad olla saadaval ainult teatud varustustasemete puhul.