AINULAADNE ELEKTRIFITSEERITUD ELAMUS

Nissan Qashqai e-POWER tehnoloogiaga

Nissan Qashqai hind alates(**)[*]

26 342 €

DISAIN

Suurepärane evolutsioon

Crossoverite ajastu sai alguse 2007. aastal Nissan Qashqai väikemaasturiga, milles oli kombineeritud luukpära kompaktsus ja linnamaasturi praktilisus. Nüüd aga tutvuge uue Nissan Qashqaiga. Jõulise oleku, aerodünaamilise kompaktse kere, eriti teravate LED-tulede ja hiiglaslike 20-tolliste valuvelgedega Nissan Qashqai üllatab jälle uue visiooniga. Olge esimeste seas, kes tutvub uue Nissan Qasqaiga lähima edasimüüja juures.

qashqai salong

SALONG JA PAGASIRUUM

Isegi selle praktilisus on veetlev

Osaliselt Premium nahast (2) ja massaažifunktsiooniga esiistmed on meeldivaks üllatuseks. Pagasiruum on veelgi suurem ning seda saab seada erinevatesse konfiguratsioonidesse. Kui avastate, kui avar on salong, võite jäägitult sellesse linnamaasturisse armuda.

Nissan QASHQAI sõitmas, läbipaistva mootori illustratsioon

e-POWER

e-POWER võimaldab nautida elektrilist sõitu ilma laadimisvajaduseta

Ideaalselt linnaliiklusse sobiv Nissan QASHQAI e-POWER pakub tänu EV-režiimile ja e-pedaali tehnoloogiale sujuvamat, vaiksemat ja ökonoomsemat sõitu.

VÕRDLE JÕUALLIKAID

e-POWER või kerghübriid? Valige sobiv jõuallikas

Kaks erinevat jõuallikat pakuvad kahte erinevat sõiduelamust, kuid kummalgi juhul pole tarvis muretseda sõiduulatuse ja sobiva tankla leidmise pärast.

1/2 Nissan Qashqai e-POWER ajamiga

e-POWER võimaldab tankida autot tavalise kütusega, kasutades samal ajal elektrilise sõidu eeliseid. See tähendab, et saate nautida sujuvat ja vaikset sõitu ning väikest kütusekulu, muutmata samas seda, kuidas oma sõite planeerite või autot tangite.

/

1/2 Nissan Qashqai kerghübriidajamiga

Kerghübriidajami puhul on autol väike aku ja elektrimootor, mis toetavad sisepõlemismootorit kiirendamisel. See aitab vähendada kütusekulu ja muudab samas sõiduki erksamaks.

/

MÕÕTMED

Nissan QASHQAI mõõtmed

Avar salong ja pakiruum ning kompaktsed välismõõtmed teevad sellest äärmiselt praktilise linnaauto, millega on lihtne manööverdada ka kõige kitsamatesse parkimiskohtadesse.

1/2 Mõõtmed

A – kogukõrgus 1 625 mm<br> B – kogupikkus 4 425 mm<br> C – kogulaius 1 835 mm (peegliteta)

Nissan QASHQAI – eestvaade diagonaalis

1/2 Pakiruumi maht

A – pakiruumi maht kuni 504 l ilma pagasiriiuliteta<br> B – kuni 935 l kokkuklapitud istmetega

Nissan QASHQAI – konstruktsiooni vaade

1/2 Pakiruum

A – pakiruumi max pikkus (kokkuklapitud tagumise istmereaga) 1 621 mm<br> B – pakiruumi max laius 1 100 mm

Nissan QASHQAI – tagantvaade diagonaalis
Nissan QQ -SV - Hero

ERIVERSIOON

Eksklusiivne Qashqai Black Edition koos e-POWERiga

Kui olete pühendunud elektrilisele sõidule, kuid hoolite ka stiilist, mugavusest ja oma isikupära väljendamisest, valige ainulaadse e-POWER-tehnoloogiaga eksklusiivne Qashqai Black Edition.

Nissan QASHQAI e-POWER sädemete keskel

PROOVISÕIT e-POWERiga

Koge sõitu e-POWERiga

Kui Nissan Qashqai e-POWERi esimest korda käivitate, tunnete kohe, et teid ootavad uued elamused. Avastage ainulaadne laadimisvaba elektrifitseeritud sõiduelamus.

JUHIABISÜSTEEMID

Nissani intelligentne mobiilsus

Nissani intelligentne mobiilsus (4) annab juhile suurema enesekindluse ja ühenduvuse. Saate olla roolis ümbritsevast teadlikum ja juhiabisüsteemid sekkuvad ainult siis, kui see on vajalik.

1/2 ProPILOT Assist koos Navi-Link'iga (3)

Hoiab pikivahet ja jälgib sõidurajal püsimist ning teeb sellega igapäevasõidud mugavamaks.

Nissan QASHQAI – ProPILOT Assist, 2D illustratsioon

1/2 10.8’’ Esiklaasi ekraan (HUD)

Esiklaasi ekraan võimaldab kuvada mitmesugust teavet otse juhi vaateväljas, nt isegi kehtiva kiirusepiirangu märgi. (9)

Nissan QASHQAI – esiklaasiekraan

1/2 12.3-tolline TFT-näidikute ekraan

Täielikult kohandatav 12.3-tolline ekraan võimaldab valida endale sobiva ekraani stiili.

Nissan QASHQAI – armatuurlaua lähivaade

1/2 Juhiabisüsteemid ja ohutustehnoloogiad

Suur valik tehnoloogiaid, mis hoiavad ümbritseval pilku peal.

Nissan QASHQAI – intelligentne sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatussüsteem, lihtsustatult 3D

ÜHENDUVUS

Püsige maailmaga ühenduses

Ühenduvusfunktsioonid on nupuvajutuse või häälkäskluse kaugusel. Täiustatud nutitelefoni ühenduvusvõimalused ja juhtmevaba laadimine teevad ühenduses püsimise lihtsamaks kui kunagi varem.

1/2 NUTIKAD MÄRGUANDED

Saate seadistada mitmesuguseid nutikaid märguandeid näiteks selle kohta, kui sõiduk väljub geograafilisest piirkonnast, ületab kiirust jpm. (5)

Nissan QASHQAI – telefoni ulatav käsi

1/2 KAUGJUHTIMISTEENUSED

Säilitage ühendus ja kasutage ära mugavust, mida pakub juhtmevaba nutitelefoni laadija.

Nissan QASHQAI – juhtmevaba laadimine

1/2 TÄIUSTATUD NAVISÜSTEEM JA LIIKLUSINFO

Nissan Qashqai võimaldab plaanida teekonna TomTom®-i kaarte kasutades ning reaalajas värskendatav liiklusinfo hoiab teid ummikutest eemal. (6)

Nissan QASHQAI – keskkonsool

LISAVARUSTUS

Kohandage enda stiilile vastavaks

Elegantne välimus ja rohkem võimalusi. Nissan Qashqai innovaatilise disainiga elustiilivarustuse hulgas on lisasid nii linnaelu kui ka perepuhkuste tarbeks.

1/2 Välisdisaini pakett Elegance

Eristub teistest maitsekate kroomdetailide poolest.

Uus Nissan QASHQAI – tagumine iluliist

1/2 Veokonksu pakett

Soovite muuta perepuhkuse põnevamaks? Võtke kaasa ATV, haagissuvila või paat.

Uus Nissan QASHQAI – kvaliteetsed põrandamatid ja kahepoolne pagasiruumi põhjakate

1/2 Kaitsepakett

Kaitske oma Nissan Qashqai salongi, et saaksite mugavust kauem nautida.

Uus Nissan QASHQAI – katuseraam „Easy fix”

**Nissan Qashqai MHEV 140 6M/T Visia 2WD hind alates. Hinnad võivad muutuda ilma eelneva hoiatuseta. Küsige hetkel kehtivat hinnakirja Nissani edasimüüjalt!

[1] Vabaveeremise stop-start-tehnoloogia on saadaval ainult automaatkäigukastiga variantidel

[2] Osaliselt nahast / PVC-st istmed

[3] Te ei peaks tuginema ainult juhiabifunktsioonidele. Kõik funktsioonid ei pruugi kõigis oludes ja olukordades töötada. Kehtivad kiirusest ja muudest asjaoludest tingitud piirangud. Lisateavet Nissani tehnoloogiatega seotud kasutamistingimuste kohta küsige Nissani edasimüüjalt või vt veebisaidilt www.nissan.ee

[4] Esiklaasiekraan on mugavust suurendav funktsioon, mille kasutamisel kuvatakse oluline teave otse sõiduki esiklaasile, et juht ei peaks selle nägemiseks mujale vaatama.

[5] ProPILOT Assist on saadaval ainult ainult valitud mudelitel. ProPILOT Assist on täiustatud juhiabisüsteem, kuid ei suuda kokkupõrkeid täielikult ära hoida. ProPILOT Assist on mõeldud kasutamiseks ainult „silmad teel / käed roolil” põhimõttel teedel, kus eri sõidusuunad on eraldatud piirdega. Juht peab säilitama tähelepanu, sõitma ohutult ning teeoludele vastava kiirusega, järgima kiirusepiiranguid ja olema alati valmis sõiduki juhtimise täielikult üle võtma.

[6] NissanConnect Services rakenduse kasutamiseks tuleb teil registreerida NissanConnect Services kasutajakonto ning te peate oma kasutajanime ja parooliga NissanConnecti kontole sisse logima. Tasuta rakenduse NissanConnect kasutamiseks vajate ühilduva iOS- või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja andmesidega SIM-kaarti ning teil peab olema mobiilioperaatoriga olemasolev või eraldi mobiilsideleping. Kõigi teenuste kättesaadavus sõltub mobiililevi olemasolust.

[7] Näidatud varustus kuulub standard- ja/või lisavarustuse hulka ning on saadaval ainult teatud varustusklasside korral. Võib lisanduda lisatasu.

Pildid ja kirjeldused on illustratiivsed. Mõnedel fotodel olevate autode spetsifikatsioonid ei vasta Eesti nõuetele ega kujuta endast konkreetset mudelit, varustustaset ega pakkumist. Standard- või lisavarustuse (saadaval lisatasu eest) funktsioonid olenevad konkreetsest versioonist.