Hind alates 23 990 € (**)[*]

Uus Nissan Juke

Bensiin ja hübriid

Valikus olevad jõuallikad

114-143

Maksimaalne võimsus (hobujõud) (1)

4,9-6,2

Kütusekulu (kombineeritud, l/100 km) (1)

112-140

CO₂ emissioon (kombineeritud, g/km) (1)

Nissan Juke 3/4 eest staatiline vaade hoone ette.

VÄLIMUS

Julge ja unikaalne disain

Teravad jooned on alati määratlenud Juke'i julge disaini nii seest kui väljast. Uued valuveljed, uued värvid ja värskendatud interjöör tõstavad Juke’i disaini astme võrra kõrgemale. (2)

Nissan Juke'i salongi esiarmatuur koos kaasreisijaga.

INTERJÖÖR

Sama kohanemisvõimeline kui teie

Rohke pakiruumi ja avara interjööriga Nissan Juke on igapäevaeluks piisav.

Nissan Juke pargitud poe ees.

JÕUALLIKAD

Bensiin või hübriid?

Avasta kahe jõuallika erinevus ja valige endale sobivaim!

MÕÕTMED

Nissan Juke mõõtmed

Kompaktse välisilme ja muljetavaldava salongiga Juke kasutab oma mõõtmeid kõige nutikamal viisil.

1/2 – MÕÕTMED

A – Kõrgus: 1593 mm (koos antenniga) <br> B – Pikkus: 4210 mm<br> C – Laius: 1800 mm (ilma peegliteta)

Nissan Juke 3/4 esipaki vaade, mis näitab üldmõõtmeid.

1/2 – PAGASIRUUMI MAHT

A – Kuni 354-422 l<br> B – Kuni 1237-1305 l (allaklapitud istmetega)

Nissan Juke'i pealtvaate illustratsioon, mis näitab pagasiruumi mahtu.

1/2 – PAGASIRUUMI MÕÕTMED

A – Maksimum pikkus: 1477 mm<br> B – Maksimum laius: 1239 mm

Nissan Juke 3/4 tagant vaade, mis näitab pakiruumi mõõtmeid.

JUHIABID

Nutikad tehnoloogiad aitavad teid

Nissani täiustatud abitehnoloogiad aitavad teid ümbritseva maailmaga ühendada, suurendades sõidu ajal ohutust, mugavust ja kontrolli. (3, 4)

1/2 – PROPILOT ASSIST

ProPILOT Assist aitab hoida teie autot teie sõiduraja keskel, pakub intelligentset püsikiiruse hoidjat ja töötab liiklusummiku "piloodina", et eemaldada teilt liiklusstress ja muuta iga sõit nauditavamaks. (3)

Nissan Juke ProPILOT tehnoloogia illustratsioon.

1/2 – INTELLIGENTNE TÄISVAATEMONITOR

Intelligentne täisvaatemonitor näitab teie Juke virtuaalset 360-kraadist linnulennuvaadet ning jagatud ekraaniga esi-, taga- ja äärepoolseid lähivõtteid, et aidata teil kitsastes kohtades hõlpsamini navigeerida. (4)

Nissan Juke parkimine linnas.

1/2 – INTELLIGENTNE ESIKOKKUPÕRKE HOIATUS

Intelligentne kokkupõrkehoiatus hoiab silma peal kuni kahel teie ees sõitval sõidukil. Kui süsteem tuvastab ees äkilise aeglustuse, kuulete heli- ja visuaalset hoiatust pidurdamiseks. (4)

Nissan Juke intelligentne esikokkupõrke hoiatuse illustratsioon.

ÜHENDUVUS

Alati ühenduses teie maailmaga

Tänu Nissani intelligentsetele tehnoloogiatele saate olla sünkroonis teid ümbritseva maailmaga. Kasutage oma lemmik nutitelefoni rakendusi oma auto ekraanil, saatke teavet sihtkoha kohta oma autosse ja palju muud! (5, 6, 7)

1/2 – SUJUV ÜHENDUVUS

Apple CarPlay® ja Android Auto™ ühendavad teie nutitelefoni Nissan Juke'iga, et saaksite kasutada oma lemmiknutitelefoni rakendusi auto ekraanil, hankida sõidujuhiseid, teha telefonikõnesid, kuulata muusikat ja palju muud. (5, 6, 7)

Nissan Juke'i esiosa armatuurlaua vaade, mis näitab NissanConnecti ekraani.

1/2 – NISSANCONNECT SERVICES ÄPP

NissanConnecti teenuste nutitelefonirakenduses näete hõlpsalt, kus teie auto on pargitud, kui kaugele saate kütusepaaki jäänud kütusekogusega sõita, avada/lukustada auto uksed kaugjuhtimisega ja palju muud. (5, 6, 7)

Nissan Juke'i külgvaade pargitud poe kõrvale koos inimesega, kes seisab telefoni käes.

LISAVARUSTUS

Personaliseerige ja paistke silma!

Nissan Juke'iga saate luua tõeliselt ainulaadse välimuse. Kombineerige oma lisavarustuse valik ja teil on sõiduk, mis sobib ideaalselt teie vajadustega ning on ka visuaalselt põnev. (8)

1/2 – CARBON BLACK PEEGLIKATTED

Need mustad peeglikatted lisavad stiili ning täiustavad teie Nissan Juke’i välimust.

Nissan Juke – Carbon Black peeglikatted.

1/2 – KATUSELE PAIGALDATAV JALGRATTAHOIDJA (9)

See Nissan Juke’i katusele kinnitatav lisatarvik võimaldab transportida ohutult ja turvaliselt kuni 3 jalgratast. (Max kandevõime 20 kg, ratta suurus 91 cm / 36".)

Nissan Juke – katusele paigaldatav jalgrattahoidja.

1/2 – PAGASIRUUMI LÄVEPAKUKATE

Kõrgekvaliteetne harjatud alumiiniumist lävepakukate suurendab vastupidavust. See on loodud kaitsma autot kriimustuste eest, kui pagasit autosse laadite.

Nissan Juke – pagasiruumi lävepakukate.

**Hinnad võivad muutuda ilma eelneva hoiatuseta. Küsige hetkel kehtivat hinnakirja Nissani edasimüüjalt!

(1) Ametliku kütusekulu ja süsinikdioksiidi heitkoguse näitajad on saadud EL-i õigusele vastavate laborikatsete tulemusel WLTP kriteeriumite järgi ning need on mõeldud sõidukite võrdlemiseks. Need laborikatsed on tehtud uute WLTP kriteeriumite alusel.  Need näitajad ei pruugi peegeldada tegeliku liikluse tulemusi. Ametlikke tulemusi võivad mõjutada lisavarustus, hooldus, sõidustiil ja ilmastikutingimused.

(2) Sõltuvalt klassist on valikulised 19-tollised valuveljed.

(3) ProPILOT Assist on saadaval ainult valitud mudelitel. ProPILOT Assist on täiustatud juhiabisüsteem, kuid ei suuda kokkupõrkeid täielikult ära hoida. ProPILOT Assist on mõeldud kasutamiseks ainult „silmad teel / käed roolil” põhimõttel maanteedel, kus eri sõidusuunad on eraldatud piirdega. Juht peab säilitama tähelepanu, sõitma ohutult ning alati säilitama kontrolli sõiduki üle. Püsikiiruse määramisel tuleb lähtuda kehtivatest kiirusepiirangutest. ProPILOT Assist on saadaval ainult automaatkäigukastiga.

(4) Te ei peaks tuginema ainult juhiabifunktsioonidele. Kõik funktsioonid ei pruugi kõigis oludes ja olukordades töötada. Kehtivad kiirusest ja muudest asjaoludest tingitud piirangud. Lisateavet Nissani tehnoloogiatega seotud kasutamistingimuste kohta küsige kohalikust Nissani müügiesindusest.

(5) NissanConnecti teenuste kasutamiseks vajate NissanConnecti teenuste kasutajakontot ning peate registreeruma kasutajaks ja logima sisse NissanConnecti, kasutades oma kasutajanime ja salasõna. Tasuta rakenduse NissanConnect Services kasutamiseks vajate ühilduva iOS- või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja mobiilse andmeside toega SIM-kaarti ning teil peab olema mobiilioperaatoriga olemasolev või eraldi mobiilsideleping. Kõigi teenuste kättesaadavus sõltub mobiililevi olemasolust.

(6) Apple CarPlay® ja Android Auto™ on saadaval tasuta olenevalt mudelist ja/või varustusest. Rohkema informatsiooni saamiseks pöörduge oma Nissani edasimüüja poole. Apple CarPlay® ja Android Auto™ on saadaval tasuta, sõltuvalt mudelist ja/või varustustasemest. Apple CarPlay® teenust pakub Apple Inc. ja see ei pruugi kõigis asukohtades saadaval olla. Android Auto™ teenust pakub Google Inc. ja see ei pruugi kõigis asukohtades saadaval olla. Nissanist mitteolenevatel põhjustel ei pruugi Apple CarPlay® ja/või Android Auto™ teie riigis saadaval olla või mõned funktsioonid ei pruugi töötada. Nissan ei vastuta selle eest, et mõned või kõik Apple CarPlay® ja/või Android Auto™ funktsioonid ei pruugi teie sõidukis saadaval olla.

(7) Mobiiltelefoni peaks NissanConnectiga ühendama ainult siis, kui auto on ohutult pargitud. Süsteemi kasutades tuleks alati järgida liikluseeskirju. Juht peaks süsteemi kasutama ainult siis, kui see on ohutu. Kasutajad peaksid olema kursis sellega, et käed-vabad süsteem võib tähelepanu teelt kõrvale hajutada ning põhjustada seeläbi sõiduki üle kontrolli kaotamist.

(8) Näidatud varustus kuulub standard- ja/või lisavarustuse hulka ning on saadaval ainult teatud varustusklasside korral. Võib lisanduda lisatasu.

(9) Valitud Nissani lisatarvikud, mida pakuvad Nissani heakskiidetud partnerid. Neile kehtib antud kasutamistingimustele vastav vähemalt ühe aasta pikkune garantii. Lisateavet küsige kohalikust Nissani müügiesindusest.

Pildid ja kirjeldused on illustratiivsed. Mõnedel fotodel olevate autode spetsifikatsioonid ei vasta Eesti nõuetele ega kujuta endast konkreetset mudelit, varustustaset ega pakkumist. Standard- või lisavarustuse (saadaval lisatasu eest) funktsioonid olenevad konkreetsest versioonist.