[1] 19″ valuveljed on saadaval lisavarustusena.

[2] ProPILOT on saadaval ainult automaatkäigukastiga ja ainult teatud sõidukitel. ProPILOT on täiustatud juhiabisüsteem, kuid ei suuda kokkupõrkeid täielikult ära hoida. ProPILOT on mõeldud kasutamiseks ainult „silmad teel / käed roolil” põhimõttel teedel, kus eri sõidusuunad on eraldatud piirdega. Juht peab säilitama tähelepanu, sõitma ohutult ning teeoludele vastava kiirusega, järgima kiirusepiiranguid ja olema alati valmis sõiduki juhtimise täielikult üle võtma.

[3] Te ei peaks tuginema ainult juhiabifunktsioonidele. Kõik funktsioonid ei pruugi kõigis oludes ja olukordades töötada. Kehtivad kiirusest ja muudest asjaoludest tingitud piirangud. Lisateavet Nissani tehnoloogiatega seotud kasutamistingimuste kohta küsige Nissani edasimüüjalt või vt veebisaidilt www.nissan.ee.

[4] NissanConnecti teenuste kasutamiseks vajate NissanConnecti teenuste kasutajakontot ning peate registreeruma kasutajaks ja logima sisse NissanConnecti, kasutades oma kasutajanime ja salasõna. Tasuta rakenduse NissanConnect Services kasutamiseks vajate ühilduva iOS- või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja mobiilse andmeside toega SIM-kaarti ning teil peab olema mobiilioperaatoriga olemasolev või eraldi mobiilsideleping. Kõigi teenuste kättesaadavus sõltub mobiililevi olemasolust.
Apple CarPlay ja Android Auto on saadaval tasuta, sõltuvalt mudelist ja/või varustustasemest. Lisateavet küsige kohalikust Nissani müügiesindusest või [telefoninumber / e-posti aadress].

[5] Parda-WiFi on alati tasuline teenus, mis tuleb tellida eraldi. Lisateavet küsige kohalikust Nissani müügiesindusest või [telefoninumber / e-posti aadress].

[6] Mobiiltelefoni peaks NissanConnectiga ühendama ainult siis, kui auto on ohutult pargitud. Süsteemi kasutades tuleks alati järgida liikluseeskirju. Juht peaks süsteemi kasutama ainult siis, kui see on ohutu. Kasutajad peaksid olema kursis sellega, et käed-vabad süsteem võib tähelepanu teelt kõrvale hajutada ning põhjustada seeläbi sõiduki üle kontrolli kaotamist.

[7] Tasuta teenused (Nissan ja Google Assistant, sõiduajalugu ja analüüs, Nissani autoabi, tehnoabi, sõiduki seisukorra teated, akuhaldur – ainult elektrisõidukitel) on saadaval tasuta 7 aastat (sõltuvalt mudelist ja/või varustusklassist). Lisateavet küsige kohalikust Nissani müügiesindusest või [telefoninumber / e-posti aadress].

[8] Näidatud varustus kuulub standard- ja/või lisavarustuse hulka ning on saadaval ainult teatud varustusklasside korral. Võidakse küsida lisatasu.

Pildid ja kirjeldused on illustratiivsed. Mõnedel fotodel olevate autode spetsifikatsioonid ei vasta Eesti nõuetele ega kujuta endast konkreetset mudelit, varustustaset ega pakkumist. On võimalik, et näidatud funktsioonid ei ole saadaval või ei kuulu standardvarustusse või on saadaval lisavarustusena.
(lisatasu eest)