Nissan Juke hübriid

Haarav elektrifitseeritud elamus

Nissan Juke hind alates(**) [*]

19 621 €

Nissan JUKE Talent ja Nissan JUKE Hybrid

DISAIN

Julge ja ainulaadne disain

Julged jooned Nissan Juke’i külgedel rõhutavad selle aerodünaamilist disaini. Dramaatilise kujuga esituled rõhutavad julgust. Hõljuva katusega disain ja 19" valuveljed (2) annavad sellele ikoonilisele kupeele ainulaadse ja silmapaistva välimuse.

VÕRDLE JÕUALLIKAID

Bensiin või hübriid? Valige sobiv jõuallikas

Kaks erinevat jõuallikat pakuvad kahte erinevat sõiduelamust.

1/2 Nissan Juke hübriidajamiga

Nissani hübriidajamis on kombineeritud aku, elektrimootor ja bensiinimootor. Sõidu ajal kasutatakse vastavalt vajadusele elektrimootorit või bensiinimootorit, et pakkuda suuremat kütusetõhusust ja sujuvamat sõitu.

/

1/2 Nissan Juke bensiinimootoriga

Kuni 84 kW (114 hj) ja 200 Nm arendav Nissan Juke DIG-T bensiinimootor on hea minekuga, kuid samas sujuv ja mugav.

/

MÕÕTMED

Nissan JUKE’I mõõtmed

Kompaktne ja sportlik, kuid üllatavalt avara salongiga Nissan JUKE’I puhul on kasutatud nutikalt iga sentimeetrit.

1/2 Mõõtmed

A – kogukõrgus 1 593 mm<br> B – kogupikkus 4 210 mm<br> C – kogulaius 1 800 mm (peegliteta)

Nissan JUKE – eestvaade diagonaalis

1/2 Pakiruumi maht

A – pakiruumi maht kuni 422 l ilma pagasiriiuliteta<br> B – kuni 1305 l kokkuklapitud istmetega

Nissan JUKE – konstruktsiooni vaade

1/2 Pakiruum

A – pakiruumi max pikkus (kokkuklapitud tagumise istmereaga) 1477 mm<br> B – pakiruumi max laius 1249 mm

Nissan JUKE – tagantvaade diagonaalis

JUHIABISÜSTEEMID

Nutikad juhiabitehnoloogiad

Nissani täiustatud juhiabitehnoloogiad hoiavad teid ümbritseva maailmaga ühenduses ning suurendavad turvalisust, mugavust ja kontrolli sõiduki üle. (4)

1/2 - ProPILOT

ProPILOT Assist on abiks maanteel, hoides pikivahet eesseisva sõidukiga.(3)(4)

Maanteel sõitva Nissan JUKE’i tagantvaade

1/2 - Intelligentne täisvaatemonitor

Lisavarustusena tellitav intelligentne täisvaatemonitor suudab kuvada ekraanil esi-, taga- ja küljekaamerate vaateid, et saaksite enesekindlalt manööverdada ka kõige kitsamatel tänavatel. (4)

Nissan JUKE – linnas pargitud

1/2 - Intelligentne esikokkupõrke hoiatussüsteem

Intelligentne esikokkupõrke hoiatussüsteem hoiab silma peal kahel teie ees oleval sõidukil. Kui süsteem tuvastab järsu pidurduse, kuulete helisignaali ja näete hoiatust aeglustamise kohta.(4)

Nissan JUKE – intelligentse esikokkupõrke hoiatussüsteemi illustratsioon

ÜHENDUVUS

Alati maailmaga ühendatud

Nissani intelligentsed tehnoloogiad aitavad teil püsida kontaktis ümbritseva maailmaga. Teie lemmikmuusika ja -rakendused, navigatsioon ja palju muud.

1/2 - Sujuv ühenduvus

Apple CarPlay™ või Android Auto™ ühendatavad nutitelefoni teie Nissan Juke’iga, et kasutada auto navisüsteemi juhiste, kõnede, muusika ja kõige muu jaoks. (6)

Nissan Juke – NissanConnecti ekraan

1/2 - Rakendus NissanConnect Services

Rakendus NissanConnect Services teab, kuhu parkisite, mitu km on sõiduulatust jäänud ja palju muud.(5)(7)

Nissan Juke – 3/4 eestvaade pargitud autost linnasilueti taustal koos nutitelefoniga

LISAVARUSTUS

Valige silmapaistev lisavarustus

Teie Nissan Juke saab olla sama ainulaadne kui te ise. Valige endale sobivaim lisavarustus ja -tarvikud, et luua auto, mis vastab täpselt teie vajadustele ja stiilile. (9)

1/2 - Carbon black peeglikatted

Need mustad peeglikatted lisavad stiili ning täiustavad teie Nissan Juke’i välimust.

Nissan Juke Carbon Black peeglikatted

1/2 - Katusekinnitusega jalgrattahoidik (10)

See Nissan Juke’i katusele kinnitatav lisatarvik võimaldab transportida ohutult ja turvaliselt kuni 3 jalgratast. (Max kandevõime 20 kg, ratta suurus 91 cm / 36″)

Nissan Juke – katusekinnitusega jalgrattahoidik

1/2 - Pagasiruumi lävepakukate

Kõrgekvaliteetne harjatud alumiiniumist lävepakukate suurendab vastupidavust. See on loodud kaitsma autot kriimustuste eest, kui pagasit autosse laadite.

Nissan Juke – valgustatud lävepakuliist

Uusimad Nissan Juke’I eripakkumised

Meie paindlikud finantseerimislahendused võimaldavad teil alustada seiklusi uue Nissan JUKE’I roolis väiksema kuumaksega, kui oskaksite arvata.

Nissan JUKE – külgvaade pargitud autost

**Nissan Juke DIG-T 114 HJ 6 MT Visia 2WD hind alates. Hinnad võivad muutuda ilma eelneva hoiatuseta. Küsige hetkel kehtivat hinnakirja Nissani edasimüüjalt!
(1) Võrdluse aluseks on võetud Nissan Juke N-Connecta 1.0 114 hj DCT ja Nissan Juke N-Connecta hübriid 143 hj. Nissan Juke N-Connecta 114hj DCT: kombineeritud kütusekulu (l/100 km): 6,0; kombineeritud CO2 heitkogused (g/km): 137. Nissan Juke N-Connecta hübriid 143 hj: kombineeritud kütusekulu (l/100 km): 5,0; kombineeritud CO2 heitkogused (g/km): 112. Sõiduk on homologeeritud vastavalt EL-i määrustele, kasutades realistlikumat WLTP-testimenetlust.

(2) 19″ valuveljed on lisavarustuses sõltuvalt varustusklassist.

(3) ProPILOT Assist on saadaval ainult valitud mudelitel. ProPILOT Assist on täiustatud juhiabisüsteem, kuid ei suuda kokkupõrkeid täielikult ära hoida. ProPILOT Assist on mõeldud kasutamiseks ainult „silmad teel / käed roolil” põhimõttel maanteedel, kus eri sõidusuunad on eraldatud piirdega. Juht peab säilitama tähelepanu, sõitma ohutult ning alati säilitama kontrolli sõiduki üle. Püsikiiruse määramisel tuleb lähtuda kehtivatest kiirusepiirangutest. ProPILOT Assist on saadaval ainult automaatkäigukastiga.

(4) Te ei peaks tuginema ainult juhiabifunktsioonidele. Kõik funktsioonid ei pruugi kõigis oludes ja olukordades töötada. Kehtivad kiirusest ja muudest asjaoludest tingitud piirangud. Lisateavet Nissani tehnoloogiatega seotud kasutamistingimuste kohta küsige kohalikust Nissani müügiesindusest.

(5) NissanConnecti teenuste kasutamiseks vajate NissanConnecti teenuste kasutajakontot ning peate registreeruma kasutajaks ja logima sisse NissanConnecti, kasutades oma kasutajanime ja salasõna. Tasuta rakenduse NissanConnect Services kasutamiseks vajate ühilduva iOS- või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja mobiilse andmeside toega SIM-kaarti ning teil peab olema mobiilioperaatoriga olemasolev või eraldi mobiilsideleping. Kõigi teenuste kättesaadavus sõltub mobiililevi olemasolust.

(6) Apple CarPlay® ja Android Auto™ on saadaval tasuta olenevalt mudelist ja/või varustusest. Android Auto™ on saadaval ainult läbi kaabliühenduse. Rohkema informatsiooni saamiseks pöörduge oma Nissani edasimüüja poole. Apple CarPlay® ja Android Auto™ on saadaval tasuta, sõltuvalt mudelist ja/või varustustasemest. Apple CarPlay® teenust pakub Apple Inc. ja see ei pruugi kõigis asukohtades saadaval olla. Android Auto™ teenust pakub Google Inc. ja see ei pruugi kõigis asukohtades saadaval olla. Nissanist mitteolenevatel põhjustel ei pruugi Apple CarPlay® ja/või Android Auto™ teie riigis saadaval olla või mõned funktsioonid ei pruugi töötada. Nissan ei vastuta selle eest, et mõned või kõik Apple CarPlay® ja/või Android Auto™ funktsioonid ei pruugi teie sõidukis saadaval olla.

(7) Mobiiltelefoni peaks NissanConnectiga ühendama ainult siis, kui auto on ohutult pargitud. Süsteemi kasutades tuleks alati järgida liikluseeskirju. Juht peaks süsteemi kasutama ainult siis, kui see on ohutu. Kasutajad peaksid olema kursis sellega, et käed-vabad süsteem võib tähelepanu teelt kõrvale hajutada ning põhjustada seeläbi sõiduki üle kontrolli kaotamist.

(8) Näidatud varustus kuulub standard- ja/või lisavarustuse hulka ning on saadaval ainult teatud varustusklasside korral. Võib lisanduda lisatasu.

(9) Valitud Nissani lisatarvikud, mida pakuvad Nissani heakskiidetud partnerid. Neile kehtib antud kasutamistingimustele vastav vähemalt ühe aasta pikkune garantii. Lisateavet küsige kohalikust Nissani müügiesindusest.

Pildid on illustratiivsed. Mõnede fotodel olevate autode spetsifikatsioonid ei vasta Eesti nõuetele ega kujuta endast konkreetset mudelit, varustustaset ega pakkumist. Fotodel kujutatud funktsioonid ei pruugi olla saadaval või võivad olla saadaval ainult teatud varustustasemete puhul.