Nissan X-Trail unikaalne hübriid e-POWER või kerghübriid mudel

AINULAADNE ELEKTRIFITSEERITUD ELAMUS

Nissan X-Trail <br> hind alates(**) [*]

36 214 €

SALONG JA PAGASIRUUM

Elektrifitseeritud 5- või 7-kohalises maasturis on ruumi kõigile ja kõigele

Ei mingit tormijooksu parima koha saamiseks, sest istekohti jagub autos kuni 7-le reisijale. USB-pesad on olemas nii ees kui ka taga ning uuenduslikud pagasiriiulid võimaldavad kohandada pagasiruumi sobivaks igale seiklusele. Pagasiruumil on kuni 16 konfiguratsiooni.
Nissan X-Trail – eestvaade, seisev auto maja ees

ERIMUDEL

Nissan X-Trail erimudel – N-Trek

X-Trail N-Treki erimudel on uusim täiendus Nissani elektrifitseeritud pere-crossoverite valikusse, pakkudes uut, omanäolist stiili ja veelgi suuremat mugavust.

VÄLISDISAIN

Ei mingeid kompromisse disaini ja seikluste vahel

Teie kohalolust annavad märku stiilsed LED-esituled ja võimsad eesmised õhuavad. Nissan X-Traili välimus on sama futuristlik kui tehnoloogiad, mis on selle taga. Olge seiklushimuline. Olge lummatud.

Nissan X-TRAIL – e-POWER – sõidupilt

JÕUALLIKAD

e-POWER – ainulaadne hübriidtehnoloogia

Nissani e-POWER on ainulaadne hübriidtehnoloogia, mis kasutab eriti ökonoomset bensiinimootorit aku laadimiseks. Tulemuseks on ergas minek ja vaikne sõit ilma laadimisvajaduseta. Saadaval on ka e-4ORCE AWD, mis suurendab võimsust ja parandab juhitavuse stabiilsust. Mõlemad tehnoloogiad võimaldavad teil kogeda täiselektrilise auto eeliseid ilma laadimise vajaduseta. Nissan X-Traili unikaalsed tehnoloogiad pakuvad palju enamat, kui lihtsalt traditsiooniline hübriid.

VÕRDLE JÕUALLIKAID

e-POWER või kerghübriid? Valige sobiv jõuallikas

Kaks erinevat jõuallikat pakuvad kahte erinevat sõiduelamust, kuid kummalgi juhul pole tarvis muretseda sõiduulatuse ja sobiva tankla leidmise pärast.

1/2 Nissan X-Trail e-POWER ajamiga

e-POWER võimaldab tankida autot tavalise kütusega, kasutades samal ajal elektrilise sõidu eeliseid. See tähendab, et saate nautida sujuvat ja vaikset sõitu ning väikest kütusekulu, muutmata samas seda, kuidas oma sõite planeerite või autot tangite.

/

1/2 Nissan X-Trail kerghübriidajamiga

Kerghübriidajami puhul on autol väike aku ja elektrimootor, mis toetavad sisepõlemismootorit, kui seda on kõige rohkem vaja. See aitab vähendada kütusekulu ja muudab samas sõiduki erksamaks.

/

MÕÕTMED

Nissan X-TRAILI mõõtmed

Kuni 7 istekohta ja kõrge kliirens teevad Nissan X-TRAILIST peremaasturi, mis tuleb toime ka kõige suuremate seiklustega.

1/2 Mõõtmed

A – kogukõrgus 1 720 mm<br> B – kogupikkus 4 680 mm<br> C – kogulaius 1 840 mm (peegliteta)

Nissan X-TRAIL 7-kohaline maastur eestvaade diagonaalis

1/2 Pakiruumi maht

A – pakiruumi maht kuni 575 l ilma pagasiriiuliteta<br> B – kuni 935 l kokkuklapitud istmetega

Nissan X-TRAIL – konstruktsiooni vaade

1/2 Pakiruum

A – pakiruumi max pikkus (kokkuklapitud tagumise istmereaga) 1752 mm<br> B – pakiruumi max laius: 1 093 mm

Nissan X-TRAIL 7-kohaline maastur tagantvaade diagonaalis
Nissan X-TRAIL mägiteel

e-POWER

<br><br>Muutke oma sõidud elektriliseks

Tänu e-POWERi võimsale ja sujuvale kiirendusele ning e-4ORCE nelikveo maksimaalsele kontrollile saate tunda end kindlalt ka kõige ebatasasemal ja libedamal pinnal. Aeg on viia pereseiklused kaugemale kui kunagi varem.

OHUTUS JA JUHIABITEHNOLOOGIAD

Kõrgtehnoloogia ulatab abistava käe

Kujutage ette intelligentset abilist, kes on teiega kaasas igal sõidul. Sellist, kes teid hoiatab, aitab parkida, hoiab autot sõiduraja keskel ning teeb palju muud. Tutvuge lähemalt kõigi meie Nissani tehnoloogiatega(1).

1/2 KUNI 35 TOLLI INFOT JA MEELELAHUTUST

Navigeerimisjuhiseid kuvatakse 12,3″ ekraanil täisdigitaalses näidikuplokis, kõike muud 12,3″ NissanConnecti ekraanil (2) ning lisaks näete olulist teavet ka 10,8″ esiklaasiekraanil (3).

Nissan X-TRAILI esiklaasiekraan salongis

1/2 PROPILOT – HOIAB ÕIGEL KURSIL

ProPILOT (4) on nüüd seotud navisüsteemiga, et kohandada teie sõidustiili erinevateks oludeks.

Nissan X-TRAILI sõidupilt koos Propilotiga

1/2 INTELLIGENTNE TÄISVAATEMONITOR

Parkimine on nüüd lihtsam tänu 360° vaatele auto ümbrusest, esi-, taga- ja küljekaamerate võimalusele ning liikuvate objektide hoiatustele (1).

Nissan X-TRAIL AVM

ÜHENDUVUS

Püsige mugavalt maailmaga ühenduses

Nissan X-Traili suurem 12,3″ kõrglahutusega ekraan ja rakendus NissanConnect Services (5) annavad teile mugava juurdepääsu lemmikmuusikale ja -rakendustele ning võimaldavad määrata sihtkoha ja teha palju muud.

1/2 NAVIGEERIMISTEAVE

12,3″ HD-puuteekraan on teie portaal NissanConnecti maailma – intuitiivsed navigeerimisjuhised, täiustatud kaardid, reaalajas liiklusinfo ja palju muud (5).

Nissan X-Trail

1/2 VIRTUAALNE ASSISTENT TEIE AUTOS

Nissani hääljuhtimine võimaldab häälega juhtida Nissani funktsioone (Ei toeta eesti keelt). Öelge lihtsalt „Hello Nissan“ ja küsige juhiseid soovitud sihtkohta või andke muid käsklusi.

Nissan X-Trail

LISAVARUSTUS

Kohandage enda stiilile vastavaks

Ainult Nissani originaaltarvikud tagavad teile X-Traili originaalosade sobivuse, töökindluse ja jõudluse.

1/2 Pagasiruumi kahepoolne põhjakate

Üks külg on pehme ja mõeldud õrnade esemete transportimiseks ning teine külg on tugevam ja hõlpsamalt puhastatav ning sobib raskete ja/või määrivate esemete jaoks vihmase või lumise ilmaga.

Nissan X-Trail – Lifestyle

1/2 Luksuslikud põrandamatid

Kaitseb põrandavaipa määrdumise eest ning suurendab luksuslikkust ja mugavust.

Nissan X-Trail – Lifestyle

1/2 Pagasiruumi kaitseliist

Kaitseb sõiduki pagasiruumi lävepakku kriimustuste eest pagasi sisse- ja mahalaadimisel.

Nissan X-Trail – Lifestyle

1/2 Porikaitsed

Kaitseb teie Nissanit soovimatu mudavanni eest. Lisab väärtust ja stiili ning aitab kaitsta sõiduki külgi.

Nissan X-Trail – Lifestyle

**Nissan X-Trail MHEV 160 Xtronic Acenta 2WD hind alates. Hinnad võivad muutuda ilma eelneva hoiatuseta. Küsige hetkel kehtivat hinnakirja Nissani edasimüüjalt!

[1] Te ei peaks tuginema ainult juhiabifunktsioonidele. Kõik funktsioonid ei pruugi kõigis oludes ja olukordades töötada. Kehtivad kiirusest ja muudest asjaoludest tingitud piirangud. Lisateavet Nissani tehnoloogiatega seotud kasutamistingimuste kohta küsige Nissani edasimüüjalt või vt veebisaidilt www.nissan.ee 

[2] * 12,3″ HD-puuteekraan on saadaval ainult alates N-Connecta varustusklassist.

[3] Esiklaasiekraan on mugavust suurendav funktsioon, mille kasutamisel kuvatakse oluline sõiduteave otse esiklaasile, et juht ei peaks selle nägemiseks mujale vaatama.

[4] ProPILOT on saadaval ainult teatud sõidukitele. ProPILOT on täiustatud juhiabisüsteem, kuid ei suuda kokkupõrkeid täielikult ära hoida. ProPILOT on mõeldud kasutamiseks ainult „silmad teel / käed roolil” põhimõttel teedel, kus eri sõidusuunad on eraldatud piirdega. Juht peab säilitama tähelepanu, sõitma ohutult ning teeoludele vastava kiirusega, järgima kiirusepiiranguid ja olema alati valmis sõiduki juhtimise täielikult üle võtma.

[5] NissanConnecti teenuste kasutamiseks vajate NissanConnecti teenuste kasutajakontot ning peate registreeruma kasutajaks, logima sisse kasutades oma kasutajanime ja salasõna. Tasuta rakenduse NissanConnect Services kasutamiseks vajate ühilduva iOS- või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja mobiilse andmeside toega SIM-kaarti ning teil peab olema mobiilioperaatoriga olemasolev või eraldi mobiilsideleping. Kõigi teenuste kättesaadavus sõltub mobiililevi olemasolust. 

 


Pildid ja kirjeldused on illustratiivsed. Mõnedel fotodel olevate autode spetsifikatsioonid ei vasta Eesti nõuetele ega kujuta endast konkreetset mudelit, varustustaset ega pakkumist.  On võimalik, et näidatud funktsioonid ei ole saadaval või ei kuulu standardvarustusse või on saadaval lisavarustusena. (lisatasu eest)