[1] Te ei peaks tuginema ainult juhiabifunktsioonidele. Kõik funktsioonid ei pruugi kõigis oludes ja olukordades töötada. Kehtivad kiirusest ja muudest asjaoludest tingitud piirangud. Lisateavet Nissani tehnoloogiatega seotud kasutamistingimuste kohta küsige Nissani edasimüüjalt või vt veebisaidilt www.nissan.ee 

[2] * 12,3″ HD-puuteekraan on saadaval ainult alates N-Connecta varustusklassist.

[3] Esiklaasiekraan on mugavust suurendav funktsioon, mille kasutamisel kuvatakse oluline sõiduteave otse esiklaasile, et juht ei peaks selle nägemiseks mujale vaatama.

[4] ProPILOT on saadaval ainult teatud sõidukitele. ProPILOT on täiustatud juhiabisüsteem, kuid ei suuda kokkupõrkeid täielikult ära hoida. ProPILOT on mõeldud kasutamiseks ainult „silmad teel / käed roolil” põhimõttel teedel, kus eri sõidusuunad on eraldatud piirdega. Juht peab säilitama tähelepanu, sõitma ohutult ning teeoludele vastava kiirusega, järgima kiirusepiiranguid ja olema alati valmis sõiduki juhtimise täielikult üle võtma.

[5] NissanConnecti teenuste kasutamiseks vajate NissanConnecti teenuste kasutajakontot ning peate registreeruma kasutajaks, logima sisse kasutades oma kasutajanime ja salasõna. Tasuta rakenduse NissanConnect Services kasutamiseks vajate ühilduva iOS- või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja mobiilse andmeside toega SIM-kaarti ning teil peab olema mobiilioperaatoriga olemasolev või eraldi mobiilsideleping. Kõigi teenuste kättesaadavus sõltub mobiililevi olemasolust. 


[6] Amazon, Alexa ja kõik seotud kaubamärgid kuuluvad ettevõttele Amazon.com, Inc. või selle sidusettevõtetele. Mõned Alexa funktsioonid sõltuvad nutikodu tehnoloogiast. 

[7] Kaardid ja liiklusinfo, kaugjuhtimisteenused ning nutikad märguanded on tasulised teenused, kuid kvalifitseeruvatel sõidukitel, millel on rakendus NissanConnect Services, on need esimesed 3 aastat tasuta. Lisateavet vt sõiduki lehelt siit või konkreetse sõiduki brošüürist. Lisateavet küsige Nissani edasimüüjalt või külastage kodulehte www.nissan.ee.

Pildid ja kirjeldused on illustratiivsed. Mõnedel fotodel olevate autode spetsifikatsioonid ei vasta Eesti nõuetele ega kujuta endast konkreetset mudelit, varustustaset ega pakkumist.  On võimalik, et näidatud funktsioonid ei ole saadaval või ei kuulu standardvarustusse või on saadaval lisavarustusena. (lisatasu eest)