Nissan ARIYA e-4ORCE 4x4 tehnoloogiaga

Vaimustav 100% elektriline sõiduelamus

Tutvustame täiesti uut elektrilist crossoverit Nissanilt, mis päästab valla jõu. Teis. Meis. Kõigis.

HIND ALATES [*]

47 512 €

DISAIN

Nissan ARIYA – homne päev on juba horisondil

Nissan ARIYA on jalustrabav Nissani uue visiooni kehastus. Üksik horisondijoon asendab detailirohkeid kontuure. Kitsad LED-esituled säravad öösel ja peituvad päeval. Lame põrand lisab avarust ja tekitab mõnusa atmosfääri.

MÕÕTMED

Nissan ARIYA mõõtmed

Julge välimuse ning ülimugava salongiga Nissan ARIYA tunnete end kogu teekonnal turvaliselt ja mugavalt.

1/2 Mõõtmed

A – kogukõrgus 1 660 mm<br> B – kogupikkus 4 595 mm<br> C – kogulaius 1 850 mm (peegliteta)

Nissan ARIYA – eestvaade diagonaalis

1/2 Pakiruumi maht

A – pakiruumi maht kuni 468 l ilma pagasiriiuliteta<br> B – kuni 1 350 l kokkuklapitud istmetega

Nissan ARIYA – konstruktsiooni vaade

1/2 Pakiruum

A – pakiruumi max pikkus (kokkuklapitud tagumise istmereaga) 1 702 mm<br> B – pakiruumi max laius 1 389 mm

Nissan ARIYA – tagantvaade diagonaalis
Nissan ARIYA – eestvaade lumisel maanteel

ELEKTRISÕIDUKI JÕUDLUS

Särtsakas sõit

Uudse e-4ORCE tehnoloogiaga, kahe elektrimootoriga ning ainulaadse neljarattaveotehnoloogiaga Nissan ARIYA puhul on leitud ideaalne tasakaal võimsuse ja suurepärase juhitavuse vahel kõigis oludes. Startige võimsalt tänu nelikveole ja hetkega saavutatavale maksimaalsele pöördemomendile. Võimas veojõud aitab maastikku vallutada. Täielik kontroll ka kõige käänulisematel teedel. Nautige iga minutit ja eriti sujuvat sõitu.

Nissan ARIYA – pealtvaade kurvis looduse keskel

SÕIDUULATUS JA LAADIMINE

Laadige vabalt

Avastage maailma. Tänu kuni 536 km sõiduulatusele ei hoia teid enam miski tagasi. Valige soovitud akuvariant ning kahe- või neljarattavedu, et konfigureerida just endale sobivaim elektriauto. Teil on kiire? Kiirlaadimine annab 300 km sõiduulatust kõigest 40 minutiga. (1) (2) (10)

JUHIABI- JA OHUTUSSÜSTEEMID

Palju tehnoloogiaid, vähe stressi

Rohkem enesekindlust. Juhiabitehnoloogiad toetavad teid mitmel moel, nii maanteel liigeldes kui kitsale parkimiskohale manööverdades. Las Nissan ARIYA ulatab abikäe. (4)

1/2 Nissan ARIYA – navigatsiooniandmetega ProPILOT Assist

Linnamaasturi Nissan ARIYA varustuses on mitmesugused ProPILOT-tehnoloogiad, mis on loodud selleks, et muuta iga sõit ohutumaks, lihtsamaks ja mugavamaks ilma sõidurõõmu vähendamata. (5)

Nissan Ariya ProPilot Navi-link

1/2 Nissan ARIYA – ProPILOTi parkimisabi

Vajutage ja hoidke all ProPILOT Parki nuppu. Nüüd vaadake, kuidas Nissan ARIYA end ise vabale parkimiskohale manööverdab. (5)

Nissan Ariya ProPilot park

1/2 Nissan ARIYA – esiklaasinäidik

Kõik olulised andmed selgelt juhi vaateväljas. Sõidukiirus, navigeerimisjuhised ja ProPILOT-süsteemi olek. (5)

Nissan Ariya Head-up Display

ÜHENDUVUS

Püsige ühenduses häälassistendi või puuteekraani abil

Nissan ARIYA oskab suhelda mitmel uuel viisil. Püsige maailmaga ühenduses ning võtke viimast igast elamusest.

1/2 VIRTUAALNE ASSISTENT TEIE AUTOS

Nissani hääljuhtimine võimaldab häälega juhtida Nissani funktsioone (Ei toeta eesti keelt). Öelge lihtsalt „Hello Nissan“ ja küsige juhiseid soovitud sihtkohta või andke muid käsklusi.

Nissan ARIYA person speaking to illustrate Amazon Alexa built-in voice commands

1/2 RAKENDUS NISSANCONNECT SERVICES (8)

Sõiduki otsimine, sihtkohtade määramine ja paljud teised Nissan ARIYA funktsioonid vaid paari nupuvajutuse kaugusel.

2022 Nissan Ariya smartphone with NissanConnect app displayed

Eripakkumine

Kui soovite osta suurepärase varustuse ja jõudlusega 100% elektriautot super hinnaga, siis nüüd on õige aeg. Kõik Nissan ARIYA mudelid on -10%. ARIYA Engage 63 kWh 2WD erihind – vaid 34 990 €.*

1/2

ariya
Nissan Ariya accessories

LISAVARUSTUS

Kohandage Nissan ARIYA vastavaks oma elustiilile

Võtke oma elust Nissan ARIYAga parim. Spetsiaalselt Nissan ARIYAle kohandatud nutikas lisavarustus aitab muuta igapäevasõidud mõnusamaks. Kaitske oma Nissan ARIYAt, suurendage selle paindlikkust või lisage sellele viimane lihv, et see endale sobivaks muuta.

Nissan Ariya business

NISSAN ARIYA ÄRIKLIENTIDELE

Helgem tulevik teie ärile

Just see stiimul, mida teie äri vajab. Nissan ARIYA on ideaalne nullemissiooniga ametiauto, millel on rohkem jõudu, sõiduulatust ja mugavusi kui kunagi varem.

NISSAN ARIYA HOOLDUSPAKETID

NISSAN+ HOOLDUSLEPING

Kui soovite meelerahu endale ja erilist hoolt oma autole, valige Nissan+ hooldusleping.

Laske meie asjatundlikel mehaanikutel hoolitseda teie Nissan ARIYA eest. Saate veelgi täielikuma meelerahu, kui valite enda sõiduharjumustele kõige paremini vastava Nissani pikendatud garantii, mis aitab teie autol püsida heas korras ka pärast garantiiaega.

Korduma kippuvad küsimused

arrow-icon
Kuva kõik

[1] WLTP-tsükkel, ametliku homologeerimise ootel 

[2] Sõiduulatuse andmed pärinevad laborikatsetest, mis vastavad Euroopa Liidu normidele ning on mõeldud erinevat tüüpi autode võrdlemiseks. Need andmed ei viita konkreetsele sõidukile ja ei moodusta osa pakkumisest. Need väärtused ei pruugi ühtida igapäevasel sõitmisel saavutatavate tulemustega. Lisavarustus, sõiduki seisukord, sõidustiil ja mittetehnilised tegurid, nagu ilmaolud, võivad tegelikke tulemusi mõjutada. Väärtused selgitati välja uue väikesõidukite ülemaailmse ühtlustatud katsemenetluse (WLTP) katsetsükliga.

[3] CO2-emissioon kombineeritud (g/km): 0. Nullemissioon kui sõitmiseks kasutatakse taastuvenergiat.

[4] Te ei peaks tuginema ainult juhiabifunktsioonidele. Kõik funktsioonid ei pruugi kõigis oludes ja olukordades töötada. Kehtivad kiirusest ja muudest asjaoludest tingitud piirangud. Lisateavet Nissani tehnoloogiatega seotud kasutamistingimuste kohta küsige kohalikust Nissani müügiesindusest või vt veebisaidilt www.nissan.ee

[5] ProPILOT on saadaval ainult teatud sõidukitele. ProPILOT on täiustatud juhiabisüsteem, kuid ei suuda kokkupõrkeid täielikult ära hoida. ProPILOT on mõeldud kasutamiseks ainult „silmad teel / käed roolil” põhimõttel teedel, kus eri sõidusuunad on eraldatud piirdega. Juht peab säilitama tähelepanu, sõitma ohutult ning teeoludele vastava kiirusega, järgima kiirusepiiranguid ja olema alati valmis sõiduki juhtimise täielikult üle võtma.

[6]  NissanConnecti teenuste kasutamiseks vajate NissanConnecti kasutajakontot ning peate registreeruma kasutajaks ja logima sisse NissanConnecti, kasutades oma kasutajanime ja salasõna. Tasuta rakenduse NissanConnect kasutamiseks vajate ühilduva iOS- või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja andmesidega SIM-kaarti ning teil peab olema mobiilioperaatoriga olemasolev või eraldi mobiilsideleping. Kõigi teenuste kättesaadavus sõltub mobiililevi olemasolust

[7] Mobiiltelefoni peaks NissanConnectiga ühendama ainult siis, kui auto on ohutult pargitud. Süsteemi kasutades tuleks alati järgida liikluseeskirju. Juht peaks süsteemi kasutama ainult siis, kui see on ohutu. Kasutajad peaksid olema kursis sellega, et käed-vabad süsteem võib tähelepanu teelt kõrvale hajutada ning põhjustada seeläbi sõiduki üle kontrolli kaotamist.

[8] Esitatud andmed põhinevad sisemiste katsetega saadud andmetel. Informatsioon on indikatiivne ja pole seotud ühegi konkreetse sõidukiga. Informatsioon ei moodusta osa müügipakkumisest. Tehnilised andmed sõltuvad paljudest teguritest, nagu lisavarustus, aku seisukord, kliimaseadme kasutus, sõiduki hooldus, juhi sõidustiil, ja mittetehnilistest teguritest, nagu ilm, teeolud jne. Igapäevasel sõitmisel saavutatavad numbrid võivad erineda. Nissan jätab endale selgesõnaliselt õiguse kalkulaatorit igal ajal muuta. 

10. Ligikaudu 300km sõiduulatuse saavutamiseks 30 min laadimisega on võimalik juhul kui kasutada 130 kW kiirlaadimisjaama.Iildid ja kirjeldused on illustratiivsed. Mõnedel fotodel olevate autode spetsifikatsioonid ei vasta Eesti nõuetele ega kujuta endast konkreetset mudelit, varustustaset ega pakkumist. On võimalik, et näidatud funktsioonid ei ole saadaval või ei kuulu standardvarustusse või on saadaval lisavarustusena. (Lisatasu eest.)