nissan qashqai

AINULAADNE ELEKTRIFITSEERITUD ELAMUS

Nissan Qashqai uue e-POWER tehnoloogiaga

Lisainfo saamiseks liikuge lehekülje alla

Nissan Qashqai hind alates(**)[*]

25 910 €

Nissan Qasqhai in the city

JÕUALLIKAD

Avastage Nissan QASHQAI elektrilisi jõuallikaid

Nissan QASHQAI on saadaval kahe- või neljarattaveoga⁽¹⁾ ning valida saab kahe elektrilise jõuallika vahel: kerghübriid või e-POWER.

Nissan QASHQAI sõitmas, läbipaistva mootori illustratsioon

e-POWER

e-POWER võimaldab nautida elektrilist sõitu ilma laadimisvajaduseta

Ideaalselt linnaliiklusse sobiv Nissan QASHQAI e-POWER pakub tänu EV-režiimile ja e-pedaali tehnoloogiale sujuvamat, vaiksemat ja ökonoomsemat sõitu.

Nissan QASHQAI e-POWER sädemete keskel

PROOVISÕIT e-POWERiga

Koge sõitu e-POWERiga

Kui Nissan Qashqai e-POWERi esimest korda käivitate, tunnete kohe, et teid ootavad uued elamused. Avastage ainulaadne laadimisvaba elektrifitseeritud sõiduelamus.

DISAIN

Suurepärane evolutsioon

Crossoverite ajastu sai alguse 2007. aastal Nissan Qashqai väikemaasturiga, milles oli kombineeritud luukpära kompaktsus ja linnamaasturi praktilisus. Nüüd aga tutvuge uue Nissan Qashqaiga. Jõulise oleku, aerodünaamilise kompaktse kere, eriti teravate LED-tulede ja hiiglaslike 20-tolliste valuvelgedega Nissan Qashqai üllatab jälle uue visiooniga. Olge esimeste seas, kes tutvub uue Nissan Qasqaiga lähima edasimüüja juures.

qashqai salong

SALONG JA PAGASIRUUM

Isegi selle praktilisus on veetlev

Osaliselt Premium nahast (2) ja massaažifunktsiooniga esiistmed on meeldivaks üllatuseks. Pagasiruum on veelgi suurem ning seda saab seada erinevatesse konfiguratsioonidesse. Kui avastate, kui avar on salong, võite jäägitult sellesse linnamaasturisse armuda.

JUHIABISÜSTEEMID

Nissani intelligentne mobiilsus

Nissani intelligentne mobiilsus (4) annab juhile suurema enesekindluse ja ühenduvuse. Saate olla roolis ümbritsevast teadlikum ja juhiabisüsteemid sekkuvad ainult siis, kui see on vajalik.

1/2 ProPILOT Assist koos Navi-Link'iga (3)

Hoiab pikivahet ja jälgib sõidurajal püsimist ning teeb sellega igapäevasõidud mugavamaks.

Nissan QASHQAI – ProPILOT Assist, 2D illustratsioon

1/2 10.8’’ Esiklaasi ekraan (HUD)

Esiklaasi ekraan võimaldab kuvada mitmesugust teavet otse juhi vaateväljas, nt isegi kehtiva kiirusepiirangu märgi. (9)

Nissan QASHQAI – esiklaasiekraan

1/2 12.3-tolline TFT-näidikute ekraan

Täielikult kohandatav 12.3-tolline ekraan võimaldab valida endale sobiva ekraani stiili.

Nissan QASHQAI – armatuurlaua lähivaade

1/2 Juhiabisüsteemid ja ohutustehnoloogiad

Suur valik tehnoloogiaid, mis hoiavad ümbritseval pilku peal.

Nissan QASHQAI – intelligentne sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatussüsteem, lihtsustatult 3D

ÜHENDUVUS

Püsige maailmaga ühenduses

Ühenduvusfunktsioonid on nupuvajutuse või häälkäskluse kaugusel. Täiustatud nutitelefoni ühenduvusvõimalused ja juhtmevaba laadimine teevad ühenduses püsimise lihtsamaks kui kunagi varem.

1/2 NUTIKAD MÄRGUANDED

Saate seadistada mitmesuguseid nutikaid märguandeid näiteks selle kohta, kui sõiduk väljub geograafilisest piirkonnast, ületab kiirust jpm. (5)

Nissan QASHQAI – telefoni ulatav käsi

1/2 KAUGJUHTIMISTEENUSED

Säilitage ühendus ja kasutage ära mugavust, mida pakub juhtmevaba nutitelefoni laadija.

Nissan QASHQAI – juhtmevaba laadimine

1/2 TÄIUSTATUD NAVISÜSTEEM JA LIIKLUSINFO

Nissan Qashqai võimaldab plaanida teekonna TomTom®-i kaarte kasutades ning reaalajas värskendatav liiklusinfo hoiab teid ummikutest eemal. (6)

Nissan QASHQAI – keskkonsool

VARUSTUSTASE JA SPETSIFIKATSIOONID

Uue Nissan QASHQAI varustustasemed

Uus Nissan Qashqai on uus versioon linnamaasturist, mis pakub tipptasemel tehnoloogiat, kompaktset suurust ja atraktiivset disaini. Vaadake lähemalt uue Nissan Qashqai tehnoloogiaid.

1/2 Qashqai Visia | Rohkem, kui oskate oodata

Suur valik täiustatud ohutustehnoloogiad, 7" digitaalne näidikute ekraan, eesmised ja tagumised LED-tuled, sõidurežiimi valik, intelligentne püsikiirusehoidja, mäkketõusu abisüsteem jne. Varustustase, mis pakub palju rohkemat, kui oskate oodata.

Qashqai Visia

1/2 Qashqai Acenta | Kõik, mida vajate

Intelligentne võti, 8" NissanConnecti ekraan, Android Auto ja Apple CarPlay® (9), tahavaatekaamera, soojendusega esiklaas, soojendusega esiistmed, soojendusega rool ja kahetsooniline automaatne kliimasüsteem - need on vaid mõned finktsioonid, mis sellel varustustasemel saadaval on.

Qashqai Acenta

1/2 Qashqai N-Connecta | Tehnoloogia kehastus

Eesmised parkimisandurid, 9" NissanConnecti ekraan koos ühenduvusfunktsioonidega (4), juhtmevaba Apple CarPlay® (9), täisvaatemonitor ja suurepärane mugavus. Varustustase, mis annab teile täieliku enesekindluse.

Qashqai N-Connecta

1/2 Qashqai Tekna | Mängureeglite muutja

12,3" täisdigitaalne näidikute ekraan, ProPILOT Assist koos Navi-Linkiga, esiklaasi ekraan, viibutusega avatav elektriline tagaluuk, adaptiivsed kaugtuled ja täielik ühenduvus pakuvad suurimat mugavust ja parimaid tehnoloogiaid. (2)

Qashqai Tekna

1/2 Qashqai Tekna+ | Ülim linnamaastur

Nappa nahast massaazifunktsiooniga esiistmed, täiustatud intelligentne võti, juhiistme ja küljepeeglite mälufunktsioon ja kõik muud tehnoloogia - ja ühenduvusvõimalused, mida iganes soovite. Varustustase, milles on kõik olemas.

Qashqai Tekna+

LISAVARUSTUS

Kohandage enda stiilile vastavaks

Elegantne välimus ja rohkem võimalusi. Nissan Qashqai innovaatilise disainiga elustiilivarustuse hulgas on lisasid nii linnaelu kui ka perepuhkuste tarbeks.

1/2 Välisdisaini pakett Elegance

Eristub teistest maitsekate kroomdetailide poolest.

Uus Nissan QASHQAI – tagumine iluliist

1/2 Veokonksu pakett

Soovite muuta perepuhkuse põnevamaks? Võtke kaasa ATV, haagissuvila või paat.

Uus Nissan QASHQAI – kvaliteetsed põrandamatid ja kahepoolne pagasiruumi põhjakate

1/2 Kaitsepakett

Kaitske oma Nissan Qashqai salongi, et saaksite mugavust kauem nautida.

Uus Nissan QASHQAI – katuseraam „Easy fix”

VÕRDLE MUDELEID

Avastage, milline versioon on teile sobivaim

Klõpsake siin, et võrrelda erinevaid varustustasemeid ja leida endale sobivaim.

1/2

Ehitage unistuste Nissan QASHQAI

Valige erinevate kerevärvide ja varustustasemete hulgast ning konfigureerige endale sobivaim auto. Kuna Nissan Qashqai pole kunagi halli massi sulandunud.

Nissan Qashqai Packshot Tekna+ full front

**Nissan Qashqai MHEV 140 6M/T Visia 2WD hind alates. Hinnad võivad muutuda ilma eelneva hoiatuseta. Küsige hetkel kehtivat hinnakirja Nissani edasimüüjalt!

[1] Vabaveeremise stop-start-tehnoloogia on saadaval ainult automaatkäigukastiga variantidel

[2] Osaliselt nahast / PVC-st istmed

[3] Te ei peaks tuginema ainult juhiabifunktsioonidele. Kõik funktsioonid ei pruugi kõigis oludes ja olukordades töötada. Kehtivad kiirusest ja muudest asjaoludest tingitud piirangud. Lisateavet Nissani tehnoloogiatega seotud kasutamistingimuste kohta küsige Nissani edasimüüjalt või vt veebisaidilt www.nissan.ee

[4] Esiklaasiekraan on mugavust suurendav funktsioon, mille kasutamisel kuvatakse oluline teave otse sõiduki esiklaasile, et juht ei peaks selle nägemiseks mujale vaatama.

[5] ProPILOT Assist on saadaval ainult ainult valitud mudelitel. ProPILOT Assist on täiustatud juhiabisüsteem, kuid ei suuda kokkupõrkeid täielikult ära hoida. ProPILOT Assist on mõeldud kasutamiseks ainult „silmad teel / käed roolil” põhimõttel teedel, kus eri sõidusuunad on eraldatud piirdega. Juht peab säilitama tähelepanu, sõitma ohutult ning teeoludele vastava kiirusega, järgima kiirusepiiranguid ja olema alati valmis sõiduki juhtimise täielikult üle võtma.

[6] Amazon, Alexa ja kõik seotud logod on ettevõtte Amazon.com, Inc. või selle sidusettevõtete kaubamärgid.

[7] Selle funktsiooni kasutamiseks on tarvis Amazoni/Google™-i kasutajakontot ja WiFi- või 4G-ühendust.

[8] NissanConnect Services rakenduse kasutamiseks tuleb teil registreerida NissanConnect Services kasutajakonto ning te peate oma kasutajanime ja parooliga NissanConnecti kontole sisse logima. Tasuta rakenduse NissanConnect kasutamiseks vajate ühilduva iOS- või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja andmesidega SIM-kaarti ning teil peab olema mobiilioperaatoriga olemasolev või eraldi mobiilsideleping. Kõigi teenuste kättesaadavus sõltub mobiililevi olemasolust.

[9] Näidatud varustus kuulub standard- ja/või lisavarustuse hulka ning on saadaval ainult teatud varustusklasside korral. Võib lisanduda lisatasu.

Pildid ja kirjeldused on illustratiivsed. Mõnedel fotodel olevate autode spetsifikatsioonid ei vasta Eesti nõuetele ega kujuta endast konkreetset mudelit, varustustaset ega pakkumist. Standard- või lisavarustuse (saadaval lisatasu eest) funktsioonid olenevad konkreetsest versioonist.