Nissan LEAF – ilupilt

Nissan LEAF

100% elektriline pereauto

HIND ALATES[*]

33 147 €

Nissan Leaf driving beautyshot on the bridge

SÕIDUULATUS JA KOKKUHOID

Laadige kiiremini, sõitke kaugemale

Aeg on nautida 100% elektrilise mootori pakutavat erksat minekut. Kõigest 60 min* laadimisajaga ja kuni 385 km (1) sõiduulatusegauus Nissan LEAF lisab innovaatilisust, et pikendada sõiduulatust ja suurendada aku töövõimet. (2)

Nissan Leaf driving beautyshot on the bridge

LAADIMINE JA SÄÄSTLIKUS

Lihtne ja ökonoomne laadimine

Liugleva kergusega laadijani jõudmine ja laadimise sujuv ja murevaba alustamine - see kõik on nii lihtne! Ja kõige tipuks hetk kui avastate, kui vähe te laadimise eest maksma pidite.

TEHNOLOOGIA

Ergutage oma meeli

Nissan LEAFi varustuses on parimad intelligentse sõidu tehnoloogiad, sh e-Pedal ja ProPILOT (1), et saaksite keskenduda täielikult dünaamilise sõidu põnevusele. Täiselektriline Nissan LEAF on ideaalne Nissani intelligentse mobiilsuse kehastus. (2)

1/2 ProPILOT

Teie nutikas abiline – aitab hoida ohutut pikivahet, hoida sõidukit sõiduraja keskel ja palju muud. (4)

Nissan LEAF – armatuurlaud ja mees, ProPILOT

1/2 INTELLIGENTNE TÄISVAATEMONITOR

Teeb parkimise imelihtsaks tänu virtuaalsele 360° pealtvaatele. (4)

Nissan LEAF – armatuurlaud, AVM Tekna

1/2 MÄRKAMATU ÜHENDUVUS

Olge alati informeeritud ja ühenduses tänu Apple CarPlay™ ja Android Auto™ (5) võimalustele.

Nissan LEAF – Apple CarPlay ja Android Auto

STIILNE DISAIN

Särtsakas välimus

Teravate aerodünaamiliste joonte ning iseloomuliku hõljuva katuse ja ainulaadse V-kujulise esivõrega Nissan LEAFi välimus on sama futuristlik kui tehnoloogiad, mis on selle taga. Olge julge. Olge seiklushimuline. Olge lummatud.

Nissan LEAF – linnaliikluses sõitmas, ilupilt

LISAVARUSTUS

Muutke see enda omaks

Meie lisavarustus aitab teil kohandada Nissan LEAFi enda vajadustele vastavaks. (7)

MÕÕTMED

Nissan LEAFi mõõtmed

100% elektriline pereauto suure 435-liitrise pagasiruumi ja 60/40 jaotusega tagaistmetega – Nissan LEAF toob uusi tuuli.

1/2 Mõõtmed

A – kogukõrgus 1 540 mm<br> B – kogupikkus 4 490 mm<br> C – kogulaius 1 788 mm (peegliteta)

Nissan LEAF – eestvaade diagonaalis

1/2 Pakiruumi maht

A – pakiruumi maht kuni 435 l ilma pagasiriiuliteta<br> B – kuni 1 176 l kokkuklapitud istmetega

Nissan LEAF – konstruktsiooni vaade

1/2 Pakiruum

A – pakiruumi max pikkus (kokkuklapitud tagumise istmereaga) 1 618 mm<br> B – pakiruumi max laius 1 239 mm

Nissan LEAF – tagantvaade diagonaalis

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

arrow-icon

*Nissan LEAF 39 kWh kiirlaadimine 20% kuni 80% umbkaudu 60 minutit. WLTP kombineeritud sõiduulatus on 270-285 km.
Nissan LEAF 59 kWh kiirlaadimine 20% kuni 80% umbkaudu 90 minutit. WLTP kombineeritud sõiduulatus umbkaudu 385 km.

 

[1] Sõiduulatuse andmed pärinevad laborikatsetest, mis vastavad Euroopa Liidu normidele ning on mõeldud erinevat tüüpi autode võrdlemiseks. Need andmed ei viita konkreetsele sõidukile ja ei moodusta osa pakkumisest. Need väärtused ei pruugi ühtida igapäevasel sõitmisel saavutatavate tulemustega. Lisavarustus, sõiduki seisukord, sõidustiil ja mittetehnilised tegurid, nagu ilmaolud, võivad tegelikke tulemusi mõjutada. Väärtused selgitati välja uue väikesõidukite ülemaailmse ühtlustatud katsemenetluse (WLTP) katsetsükliga.

[2] Toodud on 39 kWh (Nissan LEAF) ja 59 kWh (Nissan LEAF e+) aku andmed. Laadimisaeg sõltub laadimistingimustest, sh laadija tüübist ja seisukorrast ning laadimiskoha õhutemperatuurist. Toodud kiirlaadimisajad eeldavad CHAdeMO-kiirlaadija kasutamist. Nissan LEAF sobib praktiliselt kõigiks igapäevasõitudeks ja sellel on erinevad kaitsefunktsioonid, et kaitsta akut ülekuumenemise eest, kui seda laetakse kiirlaadijaga lühikese ajavahemiku jooksul palju kordi. Järjestikusel kiirlaadimisel võib kuluda kauem aega, kui aku kõrge temperatuur aktiveerib aku kaitsefunktsiooni.

[3] ProPILOT on saadaval ainult automaatkäigukastiga ja ainult teatud sõidukitel. ProPILOT on täiustatud juhiabisüsteem, kuid ei suuda kokkupõrkeid täielikult ära hoida. ProPILOT on mõeldud kasutamiseks ainult „silmad teel / käed roolil” põhimõttel teedel, kus eri sõidusuunad on eraldatud piirdega. Juht peab säilitama tähelepanu, sõitma ohutult ning teeoludele vastava kiirusega, järgima kiirusepiiranguid ja olema alati valmis sõiduki juhtimise täielikult üle võtma.

[4] Te ei peaks tuginema ainult juhiabifunktsioonidele. Kõik funktsioonid ei pruugi kõigis oludes ja olukordades töötada. Kehtivad kiirusest ja muudest asjaoludest tingitud piirangud. Lisateavet Nissani tehnoloogiatega seotud kasutamistingimuste kohta küsige Nissani edasimüüjalt või vt veebisaidilt www.nissan.ee/

[5] Apple CarPlay ja Android Auto on saadaval tasuta, sõltuvalt mudelist ja/või varustustasemest. Lisateavet küsige kohalikust Nissani müügiesindusest või [telefoninumber / e-posti aadress].

[6] Näidatud varustus kuulub standard- ja/või lisavarustuse hulka ning on saadaval ainult teatud varustusklasside korral. Võidakse küsida lisatasu.

[7] Max AC-laadimisvõimsus Nissan LEAFist on 6,6 kW. Toodud laadimisaeg põhineb laadimisel tüüp 2 laadimiskaabliga (režiim 3) ja 32 A voolutugevusega.

Pildid ja kirjeldused on illustratiivsed. Mõnedel fotodel olevate autode spetsifikatsioonid ei vasta Eesti nõuetele ega kujuta endast konkreetset mudelit, varustustaset ega pakkumist. On võimalik, et näidatud funktsioonid ei ole saadaval või ei kuulu standardvarustusse või on saadaval lisavarustusena (lisatasu eest).