Uued tehnoloogiad:
e-Pedal ja ProPILOTNISSANI ELEKTRISÕIDUKID

Liituge revolutsiooniga. Istuge tuleviku auto rooli juba täna. Nissani teedrajavad 100% elektriautod ja -kaubikud on klassi parima jõudlusega ning kasutavad uusimaid tehnoloogilisi lahendusi. See tagab sõidunaudingu ilma CO2 heidet keskkonda paiskamata.

Pildid on illustratiivsed. Fotodel võivad olla ka mudelid, varustusklassid või pakkumised, mis pole Euroopas saadaval. Kujutatud omadused ei tarvitse olla kättesaadavad.

*Andmed on 40 kWh aku korral. Laadimisaeg sõltub laadimistingimustest, sealhulgas laadija mudelist ja seisundist, aku temperatuurist ja välistemperatuurist kasutuskohas. Näidatud kiirlaadimise aeg nõuab CHAdeMO kiirlaadija kasutamist. Nissan LEAF on loodud igapäevasteks sõitudeks ja on varustatud laadimiskaitsega, et kaitsta akut korduvate lühiajaliste kiirlaadimisseansside ajal. Järjestikuse kiirlaadimise aeg võib kujuneda pikemaks, kui aku temperatuur aktiveerib aku kaitsetehnoloogia.

 

**Läbisõit oleneb erinevatest faktoritest sh sõiduki lisavarustusest ja varustustasemest, sõidustiilist, ilmastikuoludest, koormusest ja topograafiast. WLTP (ülemaailmne kergsõidukite katsetamise meetod) on uus laborioludes toimuv katsemeetod sõiduautode kütusekulu, CO2 ja õhusaaste heitkoguste mõõtmiseks. Sõiduulatus - kombineeritud (WLTP): 270 km. Sõiduulatus - linnas (WLTP): 389 km.

Pildid on illustratiivsed. Mõnede fotodel olevate autode spetsifikatsioonid ei vasta Eesti nõuetele ega kujuta endast konkreetset mudelit, varustustaset ega pakkumist. Fotodel kujutatud funktsioonid ei pruugi olla saadaval või võivad olla saadaval ainult teatud varustustasemete puhul.