Uued tehnoloogiad:
e-Pedal ja ProPILOT

  • Hind alatesJÄTKUSUUTLIKKUSE INITSIATIIV

Nissan usub jätkusuutlikusse tulevikku ja me oleme veendunud, et see on võimalik ainult siis, kui hakkame juba täna tegutsema. Seepärast oleme elektriliste mobiilsuslahendustega seotud arendustegevuses esirinnas ja soovime muuta linnu nutikamaks ning laduda tuleviku uuendustele vundamendi juba täna.

NISSANI ELEKTRISÕIDUKID

Liituge revolutsiooniga. Istuge tuleviku auto rooli juba täna. Nissani teedrajavad 100% elektriautod ja -kaubikud on klassi parima jõudlusega ning kasutavad uusimaid tehnoloogilisi lahendusi. See tagab sõidunaudingu ilma CO2 heidet keskkonda paiskamata.

Pildid on illustratiivsed. Fotodel võivad olla ka mudelid, varustusklassid või pakkumised, mis pole Euroopas saadaval. Kujutatud omadused ei tarvitse olla kättesaadavad.

*Laadimisaeg sõltub laadimistingimustest sh kiirlaadija tüübist, aku temperatuurist ja mahutavusest, samuti välistemperatuurist laadimishetkel.

 

** Uus Euroopa sõidutsükkel (NEDC). Läbisõidu ulatus sõltub ilmastikuoludest, temperatuurist, maastikust ja sõidutsüklist. Homologeerimise ootel.  

Pildid on illustratiivsed. Mõnede fotodel olevate autode spetsifikatsioonid ei vasta Eesti nõuetele ega kujuta endast konkreetset mudelit, varustustaset ega pakkumist. Fotodel kujutatud funktsioonid ei pruugi olla saadaval või võivad olla saadaval ainult teatud varustustasemete puhul.