Püsige maailmaga ühenduses

Kui teil on võimalus teha mida ja millal tahate, saate reisida kuhu iganes soovite.

See on hea tunne, kui auto sõna kuulab. Tänage selle eest intelligentseid häälassistente

NISSANI HÄÄLKÄSKLUSED

Nissan ARIYA person pratar för att illustrera hej Nissans röststyrning

NISSANI VIRTUAALNE ASSISTENT

Teie Nissan ARIYA saab aru loomuliku jutuna antud käskudest.

Integreeritud Alexa Auto

Rääkige oma Nissan ARIYAga ning juhtige oma nutikodu otse autost tänu integreeritud Alexale.

Nissan ARIYA – integreeritud Amazon Alexa kõnetuvastus näidikuploki ekraanil

Alati ajakohane ja homseks valmis

TARKVARA KAUGVÄRSKENDAMINE

Iga Nissan ARIYA on uusim Nissan ARIYA

Kaugvärskendamine hoiab sõiduki tarkvara alati ajakohasena. Niimoodi on täna ostetav Nissan ARIYA sama hea kui homne.

Kohandage infot ekraanidel. Pidage arvestust sõitude üle. Juhtige oma crossoveri funktsioone eemalt.

OLULINE TEAVE

Nissan ARIYA – integreeritud kuvaliides puuteekraanil

Integreeritud ekraanid

Sõiduki olulisemad andmed on jagatud kahele 12,3-tollisele ekraanile – info-ja
meelelahutusekraan ja näidikute ekraan.

Nissan ARIYA – intelligentne teekonna planeerimine puuteekraanil

Intelligentne teekonna planeerimine

Valige parim marsruut ning vaadake teele jäävaid laadimispunkte. [1]

Rakendus NissanConnect Services

Tutvuge uue reisikaaslasega. Kasutage rakendust uste lukustamiseks/avamiseks ning laadimise käivitamiseks. [2]

Nissan ARIYA – NissanConnecti teenuste rakendus nutitelefoni ekraanil

Avastage uusi ühenduvusvõimalusi

PÜSIGE SÜNKROONIS

Korduma kippuvad küsimused

MIS TEHNOLOOGIAID JA ÜHENDUVUSVÕIMALUSI NISSAN ARIYA PAKUB?

Nissan ARIYA on täis uusimat tehnoloogiat. Alates kahest täisdigitaalsest 12,3`ekraaniga (integreeritud kuvaliides) armatuurlauast kuni juhtmevaba laadimise ja ProPILOT Park süsteemini – Nissan ARIYA on teie jaoks olemas.

Nissan ARIYA pakub mitmesuguseid ühenduvusvõimalusi nii autos sees, kui autost väljas.
Ühenduvusfunktsioonid autos sees:
- Digitaalne armatuurlaud koos kahe 12,3-tollise ekraaniga (integreeritud kuvaliides), mida saab endale sobivaks kohandada, et kuvada olulist sõidukiteavet või juhiabifunktsioone.
- Nissani intelligentse hääljuhtimise süsteemiga saate koostada muusika playlisti või paluda Nissani häälkäskluste abil sõidukil erinevaid toiminguid teha. Nissani klientidele on saadaval ka integreeritud Alexa.
- Intelligentne teekonnaplaneerija võimaldab arvutada ideaalse marsruudi, kasutades reaalajas liiklusandmeid.
Ühenduvusfunktsioonid väljaspool autot:
- Rakendus NissanConnect Service, mis võimaldab teil sünkroonida oma kalendri ning reguleerida kliimaseadet otse telefonist. Distantsilt on võimalik ka auto uksi lukustada ja avada.
- Otse telefonist saate kontrollida ka auto aku laetuse taset.

Integreeritud Alexa võimaldab teil juhtida otse Nissan ARIYAst ka oma nutikodu.

Nissan ARIYA pakub ka tehnoloogiaid, mis aitavad näiteks külgboksi parkimisel. Vajutage ProPILOT Parki nuppu ning Nissan ARIYA teeb ülejäänu. [1] [2] [3] [4]

KAS NISSAN ARIYAL ON APPLE CARPLAY JA ANDROID AUTO TUGI?

Jah. Apple CarPlay ja Android Auto on olemas. Lisaks on Nissan ARIYAl ka juhtmevaba Apple CarPlay tugi, mis tähendab, et sünkroonimiseks pole tarvis enam telefoni kaabliga ühendada. [3]

KUI SUUR EKRAAN NISSAN ARIYAL ON?

Nissan ARIYAl on kaks 12,3-tollist HD-digiekraani (integreeritud kuvaliides), mille kaudu saate kasutada kõiki info -ja meelelahutuse funktsioone.

EDASI
Avastage ARIYAT virtuaalselt
Next photo
Nissan

[1] Te ei peaks tuginema ainult juhiabifunktsioonidele. Kõik funktsioonid ei pruugi kõigis oludes ja olukordades töötada. Kehtivad kiirusest ja muudest asjaoludest tingitud piirangud. Lisateavet Nissani tehnoloogiatega seotud kasutamistingimuste kohta küsige kohalikust Nissani müügiesindusest või vt veebisaidilt www.nissan.ee.

[2]  NissanConnecti teenuste kasutamiseks vajate NissanConnecti kasutajakontot ning peate registreeruma kasutajaks ja logima sisse NissanConnecti, kasutades oma kasutajanime ja salasõna. Tasuta rakenduse NissanConnect kasutamiseks vajate ühilduva iOS- või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja andmesidega SIM-kaarti ning teil peab olema mobiilioperaatoriga olemasolev või eraldi mobiilsideleping. Kõigi teenuste kättesaadavus sõltub mobiililevi olemasolust. 

[3]  Standard- või lisavarustuse (saadaval lisatasu eest) funktsioonid olenevad konkreetsest versioonist.    

[4] Mobiiltelefoni peaks NissanConnectiga ühendama ainult siis, kui auto on ohutult pargitud. Süsteemi kasutades tuleks alati järgida liikluseeskirju. Juht peaks süsteemi kasutama ainult siis, kui see on ohutu. Kasutajad peaksid olema kursis sellega, et käed-vabad süsteem võib tähelepanu teelt kõrvale hajutada ning põhjustada seeläbi sõiduki üle kontrolli kaotamist.

[5] Te ei peaks tuginema ainult juhiabifunktsioonidele. Kõik funktsioonid ei pruugi kõigis oludes ja olukordades töötada. Kehtivad kiirusest ja muudest asjaoludest tingitud piirangud. Lisateavet Nissani tehnoloogiatega seotud kasutamistingimuste kohta küsige kohalikust Nissani müügiesindusest või vt veebisaidilt www.nissan.ee

[6] Funktsioonide toimivus ja kasutus võib olla häiritud, kui auto on kehva leviga piirkonnas. Optimaalseks kasutuseks veenduge, et auto on hea mobiilileviga piirkonnas. 

[7] ProPILOT on saadaval ainult teatud sõidukitele. ProPILOT on täiustatud juhiabisüsteem, kuid ei suuda kokkupõrkeid täielikult ära hoida. ProPILOT on mõeldud kasutamiseks ainult „silmad teel / käed roolil” põhimõttel teedel, kus eri sõidusuunad on eraldatud piirdega. Juht peab säilitama tähelepanu, sõitma ohutult ning teeoludele vastava kiirusega, järgima kiirusepiiranguid ja olema alati valmis sõiduki juhtimise täielikult üle võtma.

Pildid ja kirjeldused on illustratiivsed. Mõnedel fotodel olevate autode spetsifikatsioonid ei vasta Eesti nõuetele ega kujuta endast konkreetset mudelit, varustustaset ega pakkumist. On võimalik, et näidatud funktsioonid ei ole saadaval või ei kuulu standardvarustusse või on saadaval lisavarustusena.