Püsige maailmaga ühenduses

Kui teil on võimalus teha mida ja millal tahate, saate reisida kuhu iganes soovite.

See on hea tunne, kui auto sõna kuulab. Virtuaalne assistent võimaldab anda häälkäsklusi autole ja nutikale kodutehnikale.

VIRTUAALNE ASSISTENT TEIE AUTOS

Nissan ARIYA person pratar för att illustrera hej Nissans röststyrning

NISSANI HÄÄLKÄSUD

Saate öelda näiteks „Hello Nissan, turn up the A/C“ (Tere, Nissan, tõsta temperatuuri) või „Hello Nissan, read my last text message“ (Tere, Nissan, loe ette viimane lühisõnum“. Teie Nissan ARIYA saab aru loomuliku jutuna antud käskudest ning teeb hääljuhtimise kasutamise äärmiselt intuitiivseks.

Alati ajakohane ja homseks valmis

TARKVARA KAUGVÄRSKENDAMINE

Iga Nissan ARIYA on uusim Nissan ARIYA

Kaugvärskendamine hoiab sõiduki tarkvara alati ajakohasena. Niimoodi on täna ostetav Nissan ARIYA sama hea kui homne.

Kohandage armatuurlauda. Pidage arvestust sõitude üle. Püsige oma crossoveriga ühenduses

OLULINE TEAVE

Nissan ARIYA – integreeritud kuvaliides puuteekraanil

Integreeritud ekraanid

Sõiduki olulisemad andmed on jagatud kahele 12,3-tollisele ekraanile – info-ja
meelelahutusekraan ja näidikute ekraan.

Nissan ARIYA – NissanConnecti teenuste rakendus nutitelefoni ekraanil

Rakendus NissanConnect Services

Tutvuge uue reisikaaslasega. Kasutage rakendust sõiduki funktsioonide kaugjuhtimiseks – nt saate uksi lukustada/avada ja salongi temperatuuri muuta [3]

Avastage uusi ühenduvusvõimalusi

PÜSIGE SÜNKROONIS

Korduma kippuvad küsimused

MIS TEHNOLOOGIAID JA ÜHENDUVUSVÕIMALUSI NISSAN ARIYA PAKUB?

KAS NISSAN ARIYAL ON APPLE CARPLAY JA ANDROID AUTO TUGI?

KUI SUUR EKRAAN NISSAN ARIYAL ON?

[1]  Te ei peaks tuginema ainult juhiabifunktsioonidele. Kõik funktsioonid ei pruugi kõigis oludes ja olukordades töötada. Kehtivad kiirusest ja muudest asjaoludest tingitud piirangud. Lisateavet Nissani tehnoloogiatega seotud kasutamistingimuste kohta küsige Nissani edasimüüjalt või vt veebisaidilt www.nissan.ee  

[2]  NissanConnecti teenuste kasutamiseks vajate NissanConnecti kasutajakontot ning peate registreeruma kasutajaks ja logima sisse NissanConnecti, kasutades oma kasutajanime ja salasõna. Tasuta rakenduse NissanConnect kasutamiseks vajate ühilduva iOS- või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja andmesidega SIM-kaarti ning teil peab olema mobiilioperaatoriga olemasolev või eraldi mobiilsideleping. Kõigi teenuste kättesaadavus sõltub mobiililevi olemasolust.    

[3] Apple CarPlay ja Android Auto on saadaval tasuta, sõltuvalt mudelist ja/või varustustasemest. Lisateavet küsige kohalikust Nissani müügiesindusest või [telefoninumber / e-posti aadress]

[4] Mobiiltelefoni peaks NissanConnectiga ühendama ainult siis, kui auto on ohutult pargitud. Süsteemi kasutades tuleks alati järgida liikluseeskirju. Juht peaks süsteemi kasutama ainult siis, kui see on ohutu. Kasutajad peaksid olema kursis sellega, et käed-vabad süsteem võib tähelepanu teelt kõrvale hajutada ning põhjustada seeläbi sõiduki üle kontrolli kaotamist. 

[5] Tasuta teenused (Nissan ja Google Assistant, sõiduajalugu ja analüüs, Nissani autoabi, tehnoabi, sõiduki seisukorra teated, akuhaldur – ainult elektrisõidukitel) on saadaval tasuta 7 aastat (sõltuvalt mudelist ja/või varustusklassist). Lisateavet küsige kohalikust Nissani müügiesindusest või [telefoninumber / e-posti aadress]. 

[6] Vastab Qi laadimisstandardile ning on optimeeritud Qi serdiga seadmetele

[7] Funktsioonide toimivus ja kasutus võib olla häiritud, kui auto on kehva leviga piirkonnas. Optimaalseks kasutuseks veenduge, et auto on hea mobiilileviga piirkonnas.

[8] ProPILOT on saadaval ainult valitud mudelitel. ProPILOT on täiustatud juhiabisüsteem, kuid ei suuda kokkupõrkeid täielikult ära hoida. ProPILOT on mõeldud kasutamiseks ainult „silmad teel / käed roolil” põhimõttel teedel, kus eri sõidusuunad on eraldatud piirdega. Juht peab säilitama tähelepanu, sõitma ohutult ning teeoludele vastava kiirusega, järgima kiirusepiiranguid ja olema alati valmis sõiduki juhtimise täielikult üle võtma.

Pildid ja kirjeldused on illustratiivsed. Mõnedel fotodel olevate autode spetsifikatsioonid ei vasta Eesti nõuetele ega kujuta endast konkreetset mudelit, varustustaset ega pakkumist. On võimalik, et näidatud funktsioonid ei ole saadaval või ei kuulu standardvarustusse või on saadaval lisavarustusena.