Sõiduulatus ja laadimine: võimalused on särtsakad

Pidev uuendamine on võimaldanud Nissan ARIYAl astuda sammu tavapärasest eemale. See pole lihtsalt elektriauto. See on täiesti uus sõiduelamus.

Ehitage midagi hingematvat

AKUD JA MOOTORID

Nissan ARIYA – pealtvaade kurvis looduse keskel

Alustage ideaalsest sobivusest

Erinevad aku- ja mootorikonfiguratsioonid võimaldavad leida igal juhil just teile sobivaima Nissan ARIYA. Avastage, milline versioon on teile sobivaim.

Rohkelt energiat ja suured ootused. Seigelge kuni 520 km ühe laadimisega.

SÕIDUULATUS JA LAADIMINE

Nissan ARIYA – laadimisteave nutitelefoni ekraanil

Nutikas laadimine

Planeerige kodune laadimine nutitelefonist ja valige laadimiseks kellaajad, mil elekter on kõige soodsam.

KODUS LAADIMINE (TÜÜP 2)

Kõige lihtsam viis kodus laadimiseks on kasutada 2. tüüpi laadimiskaablit ja professionaalselt paigaldatud vahelduvvoolulaadijat.

Nissan ARIYA – tüüp 2 kodulaadija

Nissan ARIYAL on palju eeliseid – nullemissiooniga sõit on kõigest algus.

ELEKTRIAUTO EELISED

Nissan ARIYA – kodus katusealuse all laadimas

Väiksemad hoolduskulud

Kuna elektriautol on vähem liikuvaid osi kui traditsioonilisel autol, jääb ära mitmesuguste kallite varuosade vahetamine.

Muud soodustused

Teie linn või omavalitsus võib pakkuda elektrisõiduki omanikule täiendavaid eeliseid ja toetusi – näiteks saate sõita mööda bussiradu ning parkimine on samuti paljudes kohtades tasuta.

Korduma kippuvad küsimused

EDASI
Avastage juhiabi- ja ohutussüsteeme
Next photo
Nissan

[1]  WLTP-tsükkel, ametliku homologeerimise ootel 2021. a.

[2]  Sõiduulatuse andmed pärinevad laborikatsetest, mis vastavad Euroopa Liidu normidele ning on mõeldud erinevat tüüpi autode võrdlemiseks. Need andmed ei viita konkreetsele sõidukile ja ei moodusta osa pakkumisest. Need väärtused ei pruugi ühtida igapäevasel sõitmisel saavutatavate tulemustega. Lisavarustus, sõiduki seisukord, sõidustiil ja mittetehnilised tegurid, nagu ilmaolud, võivad tegelikke tulemusi mõjutada. Väärtused selgitati välja uue väikesõidukite ülemaailmse ühtlustatud katsemenetluse (WLTP) katsetsükliga.

Pildid ja kirjeldused on illustratiivsed. Mõnedel fotodel olevate autode spetsifikatsioonid ei vasta Eesti nõuetele ega kujuta endast konkreetset mudelit, varustustaset ega pakkumist. On võimalik, et näidatud funktsioonid ei ole saadaval või ei kuulu standardvarustusse või on saadaval lisavarustusena. 

Standard- või lisavarustuse (saadaval lisatasu eest) funktsioonid olenevad konkreetsest versioonist.