Sõiduulatus ja laadimine: võimalused on särtsakad

Pidev uuendamine on võimaldanud Nissan ARIYAl astuda sammu tavapärasest eemale. See pole lihtsalt elektriauto. See on täiesti uus sõiduelamus.

Ehitage midagi hingematvat

AKUD JA MOOTORID

Nissan ARIYA – pealtvaade kurvis looduse keskel

Alustage ideaalsest sobivusest

Erinevad aku- ja mootorikonfiguratsioonid võimaldavad leida igal juhil just teile sobivaima Nissan ARIYA. Avastage, milline versioon on teile sobivaim.

Nissan ARIYA 63 kWh.

Sobivaim valik peredele, kes teevad vahel nädalavahetusel mõne sõidu linnast välja, kuid väga sageli pikki automatkasid ette ei võta. Esiveoline kupee stiilis crossover, mis arendab 160 kW / 218 hj ja 300 Nm, saavutab 160 km/h tippkiiruse ning võimaldab sõita ühe laadimisega kuni 360 km*. [1] [2]

Nissan ARIYA 87 kWh.

Maksimaalse sõiduulatusega versioon, mis sobib neile, kes soovivad sõita sama pikki otsi kui bensiiniautoga. Esiveoline versioon, mis arendab 178 kW / 242 hj ja 300 Nm ning on samade kiirusenäitajatega kui 63 kWh versioon, kuid suudab läbida ühe laadimisega kuni 500 km*. [1] [2]

Nissan ARIYA e-4ORCE 87 kWh.

Parim mõlemast maailmast – suur sõiduulatus ja kõik e-4ORCE-tehnoloogia eelised, et pakkuda esmaklassilist sõidukogemust: 225 kW / 306 hj ja 600 Nm ning 200 km/h tippkiirus ja kuni 460 km* sõiduulatus. [1] [2]

Nissan ARIYA e-4ORCE 87 kWh PERFORMANCE.

Revolutsiooniline nelikveoga iludus, milles on kombineeritud tippjõudlus ja tipptehnoloogia.  

Masina kaks mootorit arendavad kuni 290 kW / 394 hj ning veavad auto nullist sajani kõigest 5,1 sekundiga. Ühe laadimisega saab sõita kuni 400 km*. [1] [2]

Rohkelt energiat ja suured ootused. Seigelge kuni 500 km ühe laadimisega.

SÕIDUULATUS JA LAADIMINE

Nissan ARIYA – laadimisteave nutitelefoni ekraanil

Nutikas laadimine

Planeerige kodune laadimine nutitelefonist ja valige laadimiseks kellaajad, mil elekter on kõige soodsam.

KODUS LAADIMINE (TÜÜP 2)

Kõige lihtsam viis kodus laadimiseks on kasutada 2. tüüpi laadimiskaablit ja professionaalselt paigaldatud vahelduvvoolulaadijat.

Nissan ARIYA – tüüp 2 kodulaadija

Nissan ARIYAL on palju eeliseid – nullemissiooniga sõit on kõigest algus.

ELEKTRIAUTO EELISED

Nissan ARIYA – kodus katusealuse all laadimas

Väiksemad hoolduskulud

Kuna elektriautol on vähem liikuvaid osi kui traditsioonilisel autol, jääb ära mitmesuguste kallite varuosade vahetamine.

Muud soodustused

Teie linn või omavalitsus võib pakkuda elektrisõiduki omanikule täiendavaid eeliseid ja toetusi – näiteks saate sõita mööda bussiradu ning parkimine on samuti paljudes kohtades tasuta.

Korduma kippuvad küsimused

KUI SUUR ON NISSAN ARIYA SÕIDUULATUS?

Nissan ARIYA sõiduulatus on (olenevalt versioonist) kuni 500 km.

Nissan ARIYA 63 kWh versiooni sõiduulatus on kuni 360 km ja 87 kWh versioonil kuni 500 km (WLTP kombineeritud tsükkel). Lugege lähemalt siit 

KAS NISSAN ARIYA LAADIMINE ON ODAVAM KUI KÜTUSE TANKIMINE?

Tüüpilise elektripaketi puhul maksab Nissan ARIYA aku täislaadimine kodus kõigest mõned eurod. Kui laadite öösel odavama tariifiga, maksab see veelgi vähem. Võrrelge seda paagitäie bensiini või diisliga ja kokkuhoid on ilmselge.

EDASI
Avastage juhiabi- ja ohutussüsteeme
Next photo
Nissan

[1]  WLTP-tsükkel, ametliku homologeerimise ootel 2021. a.

[2]  Sõiduulatuse andmed pärinevad laborikatsetest, mis vastavad Euroopa Liidu normidele ning on mõeldud erinevat tüüpi autode võrdlemiseks. Need andmed ei viita konkreetsele sõidukile ja ei moodusta osa pakkumisest. Need väärtused ei pruugi ühtida igapäevasel sõitmisel saavutatavate tulemustega. Lisavarustus, sõiduki seisukord, sõidustiil ja mittetehnilised tegurid, nagu ilmaolud, võivad tegelikke tulemusi mõjutada. Väärtused selgitati välja uue väikesõidukite ülemaailmse ühtlustatud katsemenetluse (WLTP) katsetsükliga.

Pildid ja kirjeldused on illustratiivsed. Mõnedel fotodel olevate autode spetsifikatsioonid ei vasta Eesti nõuetele ega kujuta endast konkreetset mudelit, varustustaset ega pakkumist. On võimalik, et näidatud funktsioonid ei ole saadaval või ei kuulu standardvarustusse või on saadaval lisavarustusena. 

Standard- või lisavarustuse (saadaval lisatasu eest) funktsioonid olenevad konkreetsest versioonist.