Juhiabisüsteemid ja ohutustehnoloogiad

Uurige Nissan ARIYA erinevaid nutikaid tehnoloogiaid nagu juhiabisüsteemid, sõiduraja vahetamise abi, intelligentne täisvaatemonitor ja palju muud.

Lubage Nissan ARIYA ProPILOT Assist tehnoloogiatel abistada end nii liikluses kui ka parkides. Juhtimine on lihtsam, kui saab mõned ülesanded delegeerida.

ProPILOT Assist TEHNOLOOGIAD

Nissan ARIYA – maanteel koos navigatsiooniandmetega ProPILOTIGA

Navi-Linkiga ProPILOT Assist

Navigatsiooniandmetega ProPILOT Assist jälgib liiklusvoogu, hoiab teid sõiduraja keskel ning kasutab kaardiandmeid, et olla teadlik mahasõitudest ja kurvidest. [1]

HOIAB PIKIVAHET

HOIAB SÕIDURAJA KESKEL

VAATAB TULEVIKKU

Nissan ARIYA – tagantvaade ProPILOT Parki abil parkimiskohale manööverdavast autost

ProPILOT parkimisabi

Vajutage ProPILOT Parki nuppu, et sujuvalt parkimiskohale manööverdada. Nissan ARIYA keerab ise rooli ning vajutab gaasi- ja piduripedaali ning vahetab käike. [1]

Suur valik tehnoloogiaid, mis hoiavad ümbritseval pilku peal.

JUHIABI- JA OHUTUSSÜSTEEMID

Korduma kippuvad küsimused

MILLISED TÄIUSTATUD OHUTUSSÜSTEEMID ON NISSAN ARIYAL?

KAS NISSAN ARIYAL ON AUTOMAATPIDURDAMISE TEHNOLOOGIA?

KAS NISSAN ARIYAL ON TEHNOLOOGIAID, MIS ABISTAVAD TAGURDAMISEL?

[1]  ProPILOT Assist on saadaval ainult teatud sõidukitele. ProPILOT Assist on täiustatud juhiabisüsteem, kuid ei suuda kokkupõrkeid täielikult ära hoida. ProPILOT Assist on mõeldud kasutamiseks ainult „silmad teel / käed roolil” põhimõttel teedel, kus eri sõidusuunad on eraldatud piirdega. Juht peab säilitama tähelepanu, sõitma ohutult ning teeoludele vastava kiirusega, järgima kiirusepiiranguid ja olema alati valmis sõiduki juhtimise täielikult üle võtma.

[2] Te ei peaks tuginema ainult juhiabifunktsioonidele. Kõik funktsioonid ei pruugi kõigis oludes ja olukordades töötada. Kehtivad kiirusest ja muudest asjaoludest tingitud piirangud. Lisateavet Nissani tehnoloogiatega seotud kasutamistingimuste kohta küsige kohalikust Nissani müügiesindusest või vt veebisaidilt www.nissan.ee.

[3]  Süsteemi ei tohiks kasutada parkimise ajal.Pildid ja kirjeldused on illustratiivsed. Mõnedel fotodel olevate autode spetsifikatsioonid ei vasta Eesti nõuetele ega kujuta endast konkreetset mudelit, varustustaset ega pakkumist. On võimalik, et näidatud funktsioonid ei ole saadaval või ei kuulu standardvarustusse või on saadaval lisavarustusena. 

Standard- või lisavarustuse (saadaval lisatasu eest) funktsioonid olenevad konkreetsest versioonist.