Elektriauto jõudlus

Nissan ARIYA läbimurdelised tehnoloogiad ja täiesti uus EV-platvorm toovad uuel tasemel põnevuse. 

e-4ORCE

süsteem

5,1 s

0–100 km/h

Sport

režiim

Nissan ARIYA – maanteel sõitmas

Paremad juhtimisomadused ja suurem mugavus

e-4ORCE NELIKVEDU

Nissan ARIYA – maanteel sõitmas

Tutvuge meie kahe mootoriga nelikveosüsteemiga e-4ORCE, mis pakub suuremat pöördemomenti, stabiilsust ja dünaamikat. Kuid just uuel tasemel kontroll on see, mis sõidu tõeliselt nauditavaks teeb. Juhitavuse parandamiseks suudab e-4ORCE jaotada 100% võimsusest esiratastelt tagaratastele ning sõltumatu rataste veojõu reguleerimine võimaldab korrigeerida ala- või ülejuhitavust. Süsteem juhib sõiduki käitumist ka pidurdamisel, et tagada sujuv ja stabiilne sõit.

Elektriauto eelised

PEHME AGA VÕIMAS

KÕIGIL ON MUGAV

SUUREPÄRANE JUHITAVUS IGA ILMAGA

On olemas tavalised autod. Ja on olemas Nissan ARIYA.

NAUTIGE PÕNEVUST

Nissan ARIYA – maanteel kurvis

e-4ORCE pakub praktiliselt ideaalset 50/50 kaalujaotust

Parima juhitavuse jaoks peab auto olema tasakaalus. Seepärast on Nissan ARIYA ideaalselt võrdse kaalujaotusega.

e-Pedal Step

e-Pedaliga saate minna üle ühe pedaaliga sõitmisele. Kiirendamiseks vajutage lihtsalt alla ja aeglustamiseks laske lihtsalt üles. See on väga lõbus ning palju sujuvam, intuitiivsem ja vähem väsitav. [1]

Nissan ARIYA – mägiteel sõitmas

Istuge Nissan ARIYA rooli ja valige enda tujule, teeoludele või vajadustele vastav sõidurežiim.

Režiim iga missiooni jaoks

Nissan ARIYA – fookuses pööratud esiratas kurvi läbimise ajal

Sport-, öko- ja lumerežiim

Põnevus algab siit. Valige sportrežiim ning auto reageerib äkilisemalt. Olude muutudes valige öko- või lumerežiim ning teie Nissan ARIYA kohaneb teeoludega ja teie meeleoluga.

Korduma kippuvad küsimused

MILLISED ON NISSAN ARIYA JÕUDLUSE NÄITAJAD?

KUI HÄSTI NISSAN ARIYA KIIRENDAB?

MITU HOBUJÕUDU ON NISSAN ARIYAL?

[1]  Te ei peaks tuginema ainult juhiabifunktsioonidele. Kõik funktsioonid ei pruugi kõigis oludes ja olukordades töötada. Kehtivad kiirusest ja muudest asjaoludest tingitud piirangud. Lisateavet Nissani tehnoloogiatega seotud kasutamistingimuste kohta küsige kohalikust Nissani müügiesindusest või vt veebisaidilt www.nissan.ee

[2]  Esitatud andmed põhinevad sisemiste katsetega saadud andmetel. Informatsioon on indikatiivne ja pole seotud ühegi konkreetse sõidukiga. Informatsioon ei moodusta osa müügipakkumisest. Tehnilised andmed sõltuvad paljudest teguritest, nagu lisavarustus, aku seisukord, kliimaseadme kasutus, sõiduki hooldus, juhi sõidustiil, ja mittetehnilistest teguritest, nagu ilm, teeolud jne. Igapäevasel sõitmisel saavutatavad numbrid võivad erineda. Nissan jätab endale selgesõnaliselt õiguse kalkulaatorit igal ajal muuta. 

Pildid ja kirjeldused on illustratiivsed. Mõnedel fotodel olevate autode spetsifikatsioonid ei vasta Eesti nõuetele ega kujuta endast konkreetset mudelit, varustustaset ega pakkumist. On võimalik, et näidatud funktsioonid ei ole saadaval või ei kuulu standardvarustusse või on saadaval lisavarustusena. (Lisatasu eest.)