Elektriauto jõudlus

Nissan ARIYA läbimurdelised tehnoloogiad ja täiesti uus EV-platvorm toovad uuel tasemel põnevuse. 

e-4ORCE

süsteem

5,1 s

0–100 km/h

Sport

režiim

Nissan ARIYA – maanteel sõitmas

Paremad juhtimisomadused ja suurem mugavus

e-4ORCE NELIKVEDU

Nissan ARIYA – eestvaade lumisel maanteel

Tutvuge meie kahe mootoriga nelikveosüsteemiga e-4ORCE, mis pakub suuremat pöördemomenti, stabiilsust ja dünaamikat. Kuid just uuel tasemel kontroll on see, mis sõidu tõeliselt nauditavaks teeb. Juhitavuse parandamiseks suudab e-4ORCE jaotada 100% võimsusest esiratastelt tagaratastele ning sõltumatu rataste veojõu reguleerimine võimaldab korrigeerida ala- või ülejuhitavust. Süsteem juhib sõiduki käitumist ka pidurdamisel, et tagada sujuv ja stabiilne sõit.

Elektriauto eelised

PEHME AGA VÕIMAS

Kahe elektrimootori jõud pakub uuel tasemel kiirendust. Pehmet. Sujuvat. Vaikset. Nissan ARIYA suudab reguleerida iga ratta momenti eraldi ning hoida stabiilsust igas olukorras. Samas kogete pidevalt puhast sõidupõnevust. Vajutage gaasipedaal alla ja kogege seda, kuidas 600 Nm surub teid seljatoe vastu samal ajal, kui e-4ORCE-nelikveosüsteem aitab hoida kiirendamisel maksimaalset haarduvust.

KÕIGIL ON MUGAV

Nissan ARIYA täiustatud süsteemid teevad elektriautoga sõitmise pingevabaks liuglemiseks. Alates tihedatest ummikutest kuni esimeste tugevate kiirendusteni – Nissan ARIYA jääb alati sujuvaks ja stabiilseks. Lisaks märkate ka auto pakutavat mugavust. Tere tulemast pehmemasse tulevikku. Juba täna.

SUUREPÄRANE JUHITAVUS IGA ILMAGA

On väga vähe asju, mis suurendaks juhi enesekindlust nii palju kui teadmine, et juhitavus säilib ka siis, kui teedel on vihm, jää ja lumi. Nelikveosüsteemi e-4ORCE täiustatud jõuülekande- ja pidurdustehnoloogiad jälgivad ning juhivad iga ratast eraldi, et Nissan ARIYA saaks alati parimat juhitavust pakkuda. Tänu sõiduki suuremale stabiilsusele tunnete roolis, et kõik on teie kontrolli all. Olgu väljas kas või tuisk ja torm.

On olemas tavalised autod. Ja on olemas Nissan ARIYA.

NAUTIGE PÕNEVUST

Nissan ARIYA – maanteel kurvis

e-4ORCE pakub praktiliselt ideaalset 50/50 kaalujaotust

Parima juhitavuse jaoks peab auto olema tasakaalus. Seepärast on Nissan ARIYA ideaalselt võrdse kaalujaotusega.

e-Pedal step

e-Pedaliga saate minna üle ühe pedaaliga sõitmisele. Kiirendamiseks vajutage lihtsalt alla ja aeglustamiseks laske lihtsalt üles. See on väga lõbus ning palju sujuvam, intuitiivsem ja vähem väsitav. [1]

Nissan ARIYA – mägiteel sõitmas

Istuge Nissan ARIYA rooli ja valige enda tujule, teeoludele või vajadustele vastav sõidurežiim.

Režiim iga missiooni jaoks

Nissan ARIYA – fookuses pööratud esiratas kurvi läbimise ajal

Sport-, öko- ja lumerežiim

Põnevus algab siit. Valige sportrežiim ning auto reageerib äkilisemalt. Olude muutudes valige öko- või lumerežiim ning teie Nissan ARIYA kohaneb teeoludega ja teie meeleoluga.

Korduma kippuvad küsimused

MILLISED ON NISSAN ARIYA JÕUDLUSE NÄITAJAD?

Nissan ARIYAl on lisaks kahele erineva suurusega akule kaks elektrimootori valikut, kas ühe- või kahemootoriline.

Nissan ARIYA on saadaval 63 kWh või 87 kWh akuga. 87 kWh aku on saadaval nii ühe mootoriga versioonile, kahe mootoriga e-4ORCE-ile kui ka kahe mootoriga e-4ORCE Performance’ile. Kahe mootoriga süsteem e-4ORCE on Nissani linnamaasturis kasutusel esmakordselt ning pakub dünaamilisi sõiduelamusi, kus on kombineeritud mugavus, täielik kontroll ja võimas kiirendus. 

KUI HÄSTI NISSAN ARIYA KIIRENDAB?

Näitajad sõltuvad konkreetsest versioonist, kuid kõige kiirem Nissan ARIYA kiirendab nullist sajani 5,1 sekundiga. [2]

Nullist sajani kiirendus sõltub konkreetsest versioonist ning on 7,6 sekundit (87 kWh esiveoline) või isegi kõigest 5,1 sekundit (87 kWh kahe mootoriga nelikveoline e-4ORCE). 

MITU HOBUJÕUDU ON NISSAN ARIYAL?

Võimsus oleneb konkreetsest versioonist, kuid kõige kõige võimsamal Nissan ARIYAl on kuni 394 hj (290 kW).

Ühe elektrimootoriga ja 63 kWh akuga Nissan ARIYA arendab kuni 217 hj. Sellele lisaks on saadaval veel kolm erinevat varianti. Kahe mootoriga versioon e-4ORCE Performance arendab kuni 394 hj.

EDASI
Avastage elektrisõiduki eeliseid
Next photo
Nissan

[1]  Te ei peaks tuginema ainult juhiabifunktsioonidele. Kõik funktsioonid ei pruugi kõigis oludes ja olukordades töötada. Kehtivad kiirusest ja muudest asjaoludest tingitud piirangud. Lisateavet Nissani tehnoloogiatega seotud kasutamistingimuste kohta küsige kohalikust Nissani müügiesindusest või vt veebisaidilt www.nissan.ee

[2]  Esitatud andmed põhinevad sisemiste katsetega saadud andmetel. Informatsioon on indikatiivne ja pole seotud ühegi konkreetse sõidukiga. Informatsioon ei moodusta osa müügipakkumisest. Tehnilised andmed sõltuvad paljudest teguritest, nagu lisavarustus, aku seisukord, kliimaseadme kasutus, sõiduki hooldus, juhi sõidustiil, ja mittetehnilistest teguritest, nagu ilm, teeolud jne. Igapäevasel sõitmisel saavutatavad numbrid võivad erineda. Nissan jätab endale selgesõnaliselt õiguse kalkulaatorit igal ajal muuta. 

Pildid ja kirjeldused on illustratiivsed. Mõnedel fotodel olevate autode spetsifikatsioonid ei vasta Eesti nõuetele ega kujuta endast konkreetset mudelit, varustustaset ega pakkumist. On võimalik, et näidatud funktsioonid ei ole saadaval või ei kuulu standardvarustusse või on saadaval lisavarustusena. (Lisatasu eest.)