*Hind sisaldab juba 4 000 € suurust KIK'i ostutoetust elektriautodele. Konsultatsiooni ja personaalse pakkumise saamiseks võtke ühendust lähima edasimüüjaga!

**Tulemused võivad erineda sõltuvalt individuaalsetest sõidu- ja laadimisharjumustest, samuti saadaolevatest ja valitud laadimislahendustest ning muudest parameetritest. Sellel väitel on ainult illustreeriv tähendus.

***Sõiduulatuse andmed pärinevad laborikatsetest, mis vastavad Euroopa Liidu normidele ning on mõeldud erinevat tüüpi autode võrdlemiseks. Need andmed ei viita konkreetsele sõidukile ja ei moodusta osa pakkumisest. Need väärtused ei pruugi ühtida igapäevasel sõitmisel saavutatavate tulemustega. Lisavarustus, sõiduki seisukord, sõidustiil ja mittetehnilised tegurid, nagu ilmaolud, võivad tegelikke tulemusi mõjutada. Väärtused selgitati välja uue väikesõidukite ülemaailmse ühtlustatud katsemenetluse (WLTP) katsetsükliga.

Pakkumine kestab kuni 30.09.2024. Pakkumine ei ole kombineeritav teiste pakkumiste.

5-aastane / 100 000 km garantii koosneb 3-aastasest/100 000 km tootja garantiist ja 2-aastasest Nissan 5★ pikendatud garantiist, mida pakutakse kindlustustootena Real Garant Versicherung AG poolt. Täieliku info Nissan 5★ pikendatud garantii katvuse ja sisu kohta leiate pikendatud garantii tingimustest nissan.ee lehelt või lähimast Nissani esindusest.

Liitium-ioonaku mahtuvusgarantii tagab, et liitium-ioonaku mahutavus on vähemalt üheksa kriipsu kaheteistkümnest (mis on kuvatud sõiduki armatuurlaual aku mahtuvuse näidikul).

Lisainfot oma sõiduki garantii tingimuste ja reeglite kohta leiate sõiduki kasutajajuhendist ja garantiivoldikust või võtke ühendust oma Nissani edasimüüjaga.

Pildid on illustratiivsed. Mõnede fotodel olevate autode spetsifikatsioonid ei vasta Eesti nõuetele ega kujuta endast konkreetset mudelit, varustustaset ega pakkumist. Fotodel kujutatud funktsioonid ei pruugi olla saadaval või võivad olla saadaval ainult teatud varustustasemete puhul.