Juhiabisüsteemid ja ohutustehnoloogiad

Tehnoloogiad, mis teevad iga sõidu nutikamaks ja lihtsamaks ning on alati valmis hädaolukorras sekkuma.

Navi-Link'iga ProPILOT Assist teeb sõidud nauditavaks

Navi-Link’iga ProPILOT Assist

Nissan QASHQAI – ProPILOT Assist, 2D illustratsioon

Nüüd on roolis vähem stressi. Navi-Link'iga ProPILOT Assist [2] ei ole enam lihtsalt süsteem, mis oskab hoida pikivahet ja jälgida sõidurajal püsimist, vaid on tänu integreeritud TomTom®-i kaartidele täiesti teadlik tulevatest kurvidest, ristmikest ja mahasõitudest ning teeb vajalikud kohandused, et sõit oleks veelgi sujuvam. Süsteem oskab ka vastavalt liiklusmärkidele teie seatud püsikiirust kohandada.

[1] Te ei peaks tuginema ainult juhiabifunktsioonidele. Kõik funktsioonid ei pruugi kõigis oludes ja olukordades töötada. Kehtivad kiirusest ja muudest asjaoludest tingitud piirangud. Lisateavet Nissani tehnoloogiatega seotud kasutamistingimuste kohta küsige kohalikust Nissani müügiesindusest või vt veebisaidilt www.nissan.ee.

[2] ProPILOT Assist on saadaval ainult koos automaatkäigukastiga ja ei kuulu kõikide versioonide standardvarustusse. ProPILOT Assist on täiustatud juhiabisüsteem, mis aga ei hoia ära kokkupõrkeid. ProPILOT Assist on ette nähtud ainult maanteedel sõitmiseks (barjääridega eraldatud tee), nii et juht jälgib teed ja hoiab käed roolil. Navi-Link toetab liiklusmärkide tuvastamist, kuid ei pruugi kõiki liiklusmärke igas olukorras tuvastada ja ära tunda. Juht peaks jälgima kõiki liiklusmärke ja järgima liiklusseadusi. Juht peab alati olema tähelepanelik, sõitma ohutult ja alati säilitama kontrolli sõiduki üle. Täpsema info leiate kasutusjuhendist.

[3] Esiklaasiekraan on mugavust suurendav funktsioon, mille kasutamisel kuvatakse olulist sõiduteavet otse esiklaasile, et juht ei peaks selle nägemiseks mujale vaatama

[4] Standard- või lisavarustuse (saadaval lisatasu eest) funktsioonid olenevad konkreetsest versioonist

[5] Süsteem ei suuda tuvastada väikseid objekte põrkeraua all ning ei pruugi tuvastada objekte, mis on põrkerauale väga lähedal või maapinnal.

Pildid ja kirjeldused on illustratiivsed. Mõnedel fotodel olevate autode spetsifikatsioonid ei vasta Eesti nõuetele ega kujuta endast konkreetset mudelit, varustustaset ega pakkumist. On võimalik, et näidatud funktsioonid ei ole saadaval või ei kuulu standardvarustusse või on saadaval lisavarustusena (lisatasu eest).