all new Nissan Townstar

Liituge Nissan TOWNSTARI klubiga

Olenemata sellest, kas otsite sõidukit oma ärile või perele, sobib uhiuus Nissan TOWNSTAR ideaalselt teie ellu. Täitke allpool kõik väljad ning tagame, et teil ei jää ükski uudis uue Nissan TOWNSTARI kohta kahe silma vahele.

Teie eesnimi peab sisaldama ainult tähti. 

Teie perekonnanimi peab sisaldama ainult tähti.

Miks peaksite oma isikuandmeid jagama?

Selle vormi kaudu oma isikuandmeid jagades võimaldate meil Nissan Nordic Europe Oy Eesti filiaal, kes tegutseb vastutava andmetöötlejana, vastata teie päringutele (eelkõige meie müügiesinduste kaudu); saata teile asjakohast teavet, mis puudutab meie sõidukeid ja teenuseid; mõõte oma müügiosakonna, müügijärgsete teenuste ja reklaamiteenuste tulemuslikkust; viia läbi kliendirahulolu uuringuid; täiustada oma tooteid ja teenuseid; ning, teie eelnevalt selgesõnalisel nõusoleku korral, saata teile meie sõidukeid ja seotud teenuseid puudutavaid isikupärastatud reklaamsõnumeid.

Kellega me neid jagame?

Sõltumatu vastutava andmetöötlejana tegutsedes jagame teie isikuandmeid ainult Nissani müügiesindustega, teenusepakkujatega ja muude Nissan Groupi üksustega. Seega võidakse andmeid edastada Euroopa Majanduspiirkonnast väljapoole, kuid võtame kõik vajalikud meetmed nende kaitsmiseks.

Teie õigused.

Teil õigus taotleda oma isikuandmete saamist struktrureeritud ja standardiseeritud vormingus. Samuti saate oma isikuandmete töötlemise vaidlustada või taotleda andmetele jurdepääsu piiramist, nende muutmist või varjamist.

Saate alati oma isikuandmete töötlemise osas meelt muuta, saates lihtsalt e-kirja aadressile estonia@nissan-services.eu

 

Meil on hea meel näha teid oma külastajate hulgas. Teilt palutakse mõningate isikuandmete jagamist. Teie isikuandmete kaitse on meile äärmiselt oluline :

Kui mis tahes hetkel oma meelt muudate, saate kasutada teile saadetavates sõnumites olevat tellimusest loobumise linki. Lisateavet Nissanile usaldatud andmete privaatsuse kohta leiate siit

 

* Kohustuslikud väljad