Püsige maailmaga ühenduses

Nissan Qashqai on teie tehnoloogiapartner. Olenemata sellest, kas valite hääljuhtimise või puuteekraani, üllatavad pakutavad võimalused teid meeldivalt.

Modernne elustiil

OLGE ÜHENDUSES

Juhtmevaba Apple CarPlayᵀᴹ, Android Auto ja laadimine

Qashqai vähendab kaablite pundart juhtmevaba ühenduvuse loomisega.


Apple CarPlayᵀᴹ ja Android Autotelefoni hõlpsaks ühendamiseks. Hoidke telefon täis laetuna juhtmevaba laadimise abil.

Nissan QASHQAI – juhtmevaba laadimine

[1] Te ei peaks tuginema ainult juhiabifunktsioonidele. Kõik funktsioonid ei pruugi kõigis oludes ja olukordades töötada. Kehtivad kiirusest ja muudest asjaoludest tingitud piirangud. Lisateavet Nissani tehnoloogiatega seotud kasutamistingimuste kohta küsige kohalikust Nissani müügiesindusest või vt veebisaidilt www.nissan.ee.

[2] Mobiiltelefoni peaks NissanConnectiga ühendama ainult siis, kui auto on ohutult pargitud. Süsteemi kasutades tuleb alati järgida liikluseeskirju. Enne süsteemi kasutamist peab juht veenduma selle ohutuses. Kasutajad peaksid olema kursis sellega, et käed-vabad süsteem võib tähelepanu teelt kõrvale hajutada ning põhjustada seeläbi sõiduki üle kontrolli kaotamist.

[3] Standard- või lisavarustuse (saadaval lisatasu eest) funktsioonid olenevad konkreetsest versioonist.

[4] Amazon, Alexa ja kõik sellega seotud logod on Amazon.com, Inc. või tema filiaali kaubamärgid

Pildid ja kirjeldused on illustratiivsed. Mõnedel fotodel olevate autode spetsifikatsioonid ei vasta Eesti nõuetele ega kujuta endast konkreetset mudelit, varustustaset ega pakkumist. On võimalik, et näidatud funktsioonid ei ole saadaval või ei kuulu standardvarustusse või on saadaval lisavarustusena (lisatasu eest).