Hoidke ühendust Help: Nissan Nordic Europe säilitab ja kasutab edastatud andmeid (ja ka muid teid puudutavaid andmeid) nüüd ja edaspidi eesmärgiga (i) edastada teile infot toodete ja teenuste kohta, mis võiks teile huvi pakkuda; (ii) turu-uuringute läbiviimiseks ning (iii) kokkulepitud toodete ja teenuste pakkumiseks. Nissan Nordic Europe edastab infot eespool nimetatud eemärkidel ka Nissani volitatud müügiesindajatele, teistele Nissani kontserni ettevõtetele ja muudele ettevõtetele.

Taotlust esitades nõustute, et Nissan Nordic Europe OY võib teiega ühendust võtta

DÜNAAMILINE VÄLISDISAIN

Voolujooneline ja sportlik

Auto, millel on iseloomu

Kas soovite endale autot, mis peegeldab teie igapäevaelu rütmi? Olete õiges kohas. Tähelepanu äratava disainiga Nissan PULSAR on ideaalne kaaslane. Stiilne kere ja viimistletus annab autole silmapaistvalt sportliku välimuse, annab teile enesekindlust.

Põnev disain

Täiuslikkuseni viimistletud auto

Nissan PULSARi disaini iseloomustab elegants igas detailis. Auto eksklusiivse välimuse juurde kuuluvad tähelepanu äratavad udutuled ja kroomäärisega küljeaknad. Selle märkimisväärne tagaspoiler ja V-kujuline esivõre lisavad auto välimusele sportlikkust, mida täiendavad veelgi ainulaadsed LED-lambid ja esituled. Lisage veel enda valitud teemanttöötlusega valuveljed ja võite kindel olla, et te äratate tähelepanu.

HÄSTI VIIMISTLETUD JA RUUMIKAS SALONG

Harukordselt ruumikas

Ärge loobuge mugavusest

Teie Nissan PULSARi disainimisel ei mõeldud ainult teile, vaid ka teie kaassõitjatele! Auto on oma klassi ruumikaim. See tähendab, et kõik tunnevad ennast hästi. Tagaistmel jagub lahedalt jalaruumi, ja tänu oma klassis pikimale teljevahele puudus vajadus ruumi juurde saamiseks ka pagasiruumi arvelt. Ühe tagaistme allaklappimisel saate korraga vedada pikki esemeid ja tagaistmel reisijat. Kogu tagaistmerea allaklappimisel saate klassi mahukaima, 1395-liitrise pakiruumi. Laialt avanevad tagauksed tagavad hea ligipääsu tagaistmetele. See on mugav näiteks lapsetooli paigaldamisel. Avaras, õhurikkas salongis on nähtavus igas suunas väga hea. Hingake, sirutage ja lõdvestuge – selleks kõigeks jätkub ruumi.

Esmaklassiline salong

Mugavam sõit

Nissan PULSARi salong on ruumikas ja selle juurde kuulub mitu lisafunktsiooni, mis muudavad sõidu veelgi paremaks. Veelgi rohkem mugavust ja eksklusiivsust. Nautige ülimugavaid istmeid, mille käetoed on laiemad kui ühelgi teisel selle klassi mudelil. Panipaigad (nt päikeseprillide hoidja, kindalaegas, eesmised ja tagumised topsihoidjad) aitavad Nissan PULSARi salongis korda pidada. Pehmed ja vastupidavad materjalid, kroomdetailid: salongi viimistluses on kasutatud kvaliteetseid, häid ja moodsaid materjale. Teie sõit väärib nii mugavust kui ka stiili.

SUUREPÄRANE MOOTORI JÕUDLUS

Dünaamiline ja tõhus turbomootor

Mootori jõudlus tagab tõhusa sõidu

Nissan PULSARi otsesissepritse ja turbolaadimisega mootorid garanteerivad esmaklassilise sooritusvõime – 1,6DIG-T bensiinimootori puhul 190 hobujõuni ulatuva võimsusega võite kindel olla, et sõit on dünaamiline, kiirendus võimas ja auto tundlikkus suurepärane. Samuti võite valida turbodiiselmootori, mille väändemoment on veelgi suurem või asendada 1,2 l bensiinimootori puhul 6-käigulise manuaalkasti X-Tronicuga. Millised teie eelistused ka ei oleks, jõuline ja usaldusväärne sõit on igal juhul tagatud.

Intelligentne Stopp/Start süsteem

Efektiivne sõit väga madala kütusekuluga.

Mootori otstarbekas kasutamine! Nissan PULSAR on varustatud Stopp/Start süsteemiga, mis seiskab ja taaskäivitab automaatselt sisepõlemisprotsessi, kui te auto peatate või käivitate. Mootori tühikäigul töötamise aja vähendamine kajastub tuntavalt ka heitmete hulga ja kütusekulu vähenemises. Kasulik keskkonnale, kasulik rahakotile - mõned uuendused on tõesti kõigi huvides.

KÕRGTASEMEL TEHNOLOOGILISED LAHENDUSED

Uus NissanConnect süsteem

Alati ühenduses – ka teel olles.

NissanConnect süsteemi intuitiivne, 5,8-tolline puutetundlik ekraan annab teile kiire ligipääsu kogu vajalikule infole, rakenduste sünkroonimine võimaldab teil olla sisse logitud sotsiaalvõrgustikesse või vaadata teel olles ilmateadet. Kui soovite kuulata oma lemmikmuusikat – kas siis raadio, Bluetoothi või USB kaudu –, otsite suunajuhiseid või tahate mõne sõbraga ühendust võtta, saate seda kõike teha paari sõrmeliigutusega.

Turvakilbi tehnoloogia

Täielik turvalisus igal pöördel

Tänu turvakilbi tehnoloogiale aitab teie Nissan PULSAR teil ümbritsevaid objekte näha. Sõidureast kõrvalekaldumise hoiatussüsteem, pimeala hoiatussüsteem ja liikuva objekti tuvastamine hoiatavad teid vilkuva tulukese ja heliga, kui teele on ilmunud midagi ohtlikku. Esirataste avariipidurdus jõuab vahetu ohu korral teie refleksidest ette. Kas liiga kiiresti lähenev auto? Kas teed on ületamas hooletu jalakäija? Nissani tipptasemel turvatehnoloogia kasutamine kaitseb teid alati.