Nissan QASHQAI salong, rooli ja keskkonsooli vaade

Nissan QASHQAI mootor

VAIKNE MOOTOR

QASHQAIL on äärmiselt tõhus bensiinimootor, mis garanteerib linnamaasturi hea mineku vähese pingutusega.

Nissan QASHQAI ukse isolatsioon

UKSE ISOLATSIOON

Isoleeritud uksepaneelid hoolitsevad selle eest, et soe jääks salongi ja müra välja.

Nissan QASHQAI teemüra summutus

TEEMÜRA SUMMUTUS

Nissan QASHQAI vormitud kiirustundlik kere hoiab vibratsiooni ja müra kõigi aegade madalamal tasemel.

[1] Mobiiltelefoni peaks NissanConnectiga ühendama ainult siis, kui auto on ohutult pargitud. Süsteemi kasutades tuleks alati järgida liikluseeskirju. Juht peaks süsteemi kasutama ainult siis, kui see on ohutu. Kasutajad peaksid olema kursis sellega, et käed-vabad süsteem võib tähelepanu teelt kõrvale hajutada ning põhjustada seeläbi sõiduki üle kontrolli kaotamist.
[2] Te ei peaks tuginema ainult juhiabifunktsioonidele. Kõik funktsioonid ei pruugi kõigis oludes ja olukordades töötada. Kehtivad kiirusest ja muudest asjaoludest tingitud piirangud. Nissani tehnoloogiate seotud kasutamistingimuste lugemiseks klõpsake siin
[3] Pildid ja kirjeldused on illustratiivsed. Mõnedel fotodel olevate autode spetsifikatsioonid ei vasta Eesti nõuetele ega kujuta endast konkreetset mudelit, varustustaset ega pakkumist. On võimalik, et näidatud funktsioonid ei ole saadaval või ei kuulu standardvarustusse või on saadaval lisavarustusena.   
[4] Mõnede nahkdetailide puhul võib olla kasutatud kunstnahka.
Funktsioonide toimivus ja kasutus võib olla häiritud, kui auto on kehva leviga piirkonnas. Optimaalseks kasutuseks veenduge, et auto on hea mobiilileviga piirkonnas.

Standard- või lisavarustuse (saadaval lisatasu eest) funktsioonid olenevad konkreetsest versioonist.