Nissan Micra täisvaatemonitor

ROHKEM ENESEKINDLUST,
PÕNEVUS JA ÜHENDUVUSNissan Micra Intelligent Lane Intervention

Intelligentne sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatussüsteem

Süsteem tuvastab, kui kaldute sõidurajalt kõrvale ilma suunda näitamata. See hoiatab teid ja rakendab seejärel õrnalt pidureid, et auto tagasi sõidurajale juhtida. 

 

 

  Hoiatab 

  Rakendab õrnalt pidureid ja juhib tagasi sõidurajale

Nissan Micra intelligentne hädapidurdusabi

INTELLIGENTNE HÄDAPIDURDUSABI

Intelligentne hädapidurdusabi jälgib teie kiirust ja pikivahet eessõitva autoga ning annab teada, kui peaksite aeglustama. See suudab vajadusel isegi hädapidurdamise aktiveerida ja esikokkupõrke ennetamiseks automaatselt pidurdada. Samuti suudab see auto peatada juhul, kui süsteem tuvastab ülekäigurada ületava jalakäija.

Nissan Micra kaugtuleautomaatika

INTELLIGENTSED LED-esituled

Parem nähtavus öösel ilma kaasliiklejaid pimestamata. Intelligentne LED-esitulede süsteem lülitab vajadusel kaugtuled automaatselt sisse ja juhul, kui süsteem tuvastab vastutuleva sõiduki, lülitab süsteem tagasi lähitulede peale. 


Nissan Micra Around View Monitor Parking

Intelligentne täisvaatemonitor

Linnulennult vaade on alati olemas

Täiesti uue Nissan Micra intelligentne täisvaatemonitor kasutab nelja kaamerat, et teha parkimine ja manööverdamine ülilihtsaks. See kuvab teile virtuaalse pealtvaate, millel on näha nii auto kui ka ümbrus. Samuti saate kasutada kaksikvaate funktsiooni, et kuvada esi-, taga- ja kõnniteepoolse kaamera pildid ning hoida oma hinnalist autot ning selle velgi tervena.

 

 

  4 kaamerat

 

  Pealtvaade

Nissan Micra liiklusmärkide tuvastus

Liiklusmärkide tuvastus

Micra teeb kiiruspiirangute järgimise lihtsaks. Liiklusmärkide tuvastussüsteem jälgib teele jäävaid märke ning kuvab digitaalsel infoekraanil kiiruspiirangu. 

Nissan Micra pimeala hoiatussüsteem

Pimeala hoiatussüsteem

Olge sõidurada vahetades endas kindel. See süsteem jälgib auto pimeala ning hoiatab teid, kui seal peaks mõni teine sõiduk peituma. 


Nissan Micra nõlvaltstardi abi illustratsioon

Nõlvaltstardi abi

Kui ootate järsul nõlval foori taga, suudab alati keegi auto taga liiga lähedal peatuda. Õnneks on sellel autol nõlvaltstardi abisüsteem, mis takistab tagasiveeremist. See hoiab pidureid mõned sekundid rakendatuna, et teil oleks piisavalt aega jalg piduripedaalilt gaasipedaalile tõsta. 

 

 

  Rakendab nõlvalt startides pidurid

 

 Hoiab pidureid 2 sekundit rakendatuna

Nissan Micra intelligentse sõidukontrolli illustratsioon

Intelligentne sõidukontroll

Muhk? Milline muhk? Intelligentne sõidukontroll suudab automaatselt pidurid rakendada ja mootori pöördemomenti kohandada, et sõitu sujuvamaks muuta.

Nissan Micra intelligentse veojõukontrolli illustratsioon

Intelligentne veojõukontroll

Läbige kurve enesekindlalt ka suurtel kiirustel. Intelligentne veojõukontroll analüüsib olukorda ja suudab vajadusel iga ratast eraldi pidurdada, et autot sujuvalt õigel sõidutrajektooril hoida.