Nissan Micra täisvaatemonitor

ROHKEM ENESEKINDLUST,
PÕNEVUS JA ÜHENDUVUSNissan Micra Intelligent Lane Intervention

Intelligentne sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatussüsteem

Süsteem tuvastab, kui kaldute sõidurajalt kõrvale ilma suunda näitamata. See hoiatab teid ja rakendab seejärel õrnalt pidureid, et auto tagasi sõidurajale juhtida. 

 

 

  Hoiatab 

  Rakendab õrnalt pidureid ja juhib tagasi sõidurajale

INTELLIGENTNE HÄDAPIDURDUSABI

Intelligentne hädapidurdusabi jälgib teie kiirust ja pikivahet eessõitva autoga ning annab teada, kui peaksite aeglustama. See suudab vajadusel isegi hädapidurdamise aktiveerida ja esikokkupõrke ennetamiseks automaatselt pidurdada. Samuti suudab see auto peatada juhul, kui süsteem tuvastab ülekäigurada ületava jalakäija.

INTELLIGENTSED LED-esituled

Parem nähtavus öösel ilma kaasliiklejaid pimestamata. Intelligentne LED-esitulede süsteem lülitab vajadusel kaugtuled automaatselt sisse ja juhul, kui süsteem tuvastab vastutuleva sõiduki, lülitab süsteem tagasi lähitulede peale. 


Nissan Micra Around View Monitor Parking

Intelligentne täisvaatemonitor

Linnulennult vaade on alati olemas

Täiesti uue Nissan Micra intelligentne täisvaatemonitor kasutab nelja kaamerat, et teha parkimine ja manööverdamine ülilihtsaks. See kuvab teile virtuaalse pealtvaate, millel on näha nii auto kui ka ümbrus. Samuti saate kasutada kaksikvaate funktsiooni, et kuvada esi-, taga- ja kõnniteepoolse kaamera pildid ning hoida oma hinnalist autot ning selle velgi tervena.

 

 

  4 kaamerat

 

  Pealtvaade

Liiklusmärkide tuvastus

Micra teeb kiiruspiirangute järgimise lihtsaks. Liiklusmärkide tuvastussüsteem jälgib teele jäävaid märke ning kuvab digitaalsel infoekraanil kiiruspiirangu. 

Pimeala hoiatussüsteem

Olge sõidurada vahetades endas kindel. See süsteem jälgib auto pimeala ning hoiatab teid, kui seal peaks mõni teine sõiduk peituma. 


Nõlvaltstardi abi

Kui ootate järsul nõlval foori taga, suudab alati keegi auto taga liiga lähedal peatuda. Õnneks on sellel autol nõlvaltstardi abisüsteem, mis takistab tagasiveeremist. See hoiab pidureid mõned sekundid rakendatuna, et teil oleks piisavalt aega jalg piduripedaalilt gaasipedaalile tõsta. 

 

 

  Rakendab nõlvalt startides pidurid

 

 Hoiab pidureid 2 sekundit rakendatuna

Intelligentne sõidukontroll

Muhk? Milline muhk? Intelligentne sõidukontroll suudab automaatselt pidurid rakendada ja mootori pöördemomenti kohandada, et sõitu sujuvamaks muuta.

Intelligentne veojõukontroll

Läbige kurve enesekindlalt ka suurtel kiirustel. Intelligentne veojõukontroll analüüsib olukorda ja suudab vajadusel iga ratast eraldi pidurdada, et autot sujuvalt õigel sõidutrajektooril hoida.