Pildid on illustratiivsed. Fotodel võivad olla ka mudelid, varustusklassid või pakkumised, mis pole Eestis saadaval. Kujutatud omadused ei tarvitse olla kättesaadavad.

*Andmed on 40 kWh aku korral. Laadimisaeg sõltub laadimistingimustest, sealhulgas laadija mudelist ja seisundist, aku temperatuurist ja välistemperatuurist kasutuskohas. Näidatud kiirlaadimise aeg nõuab CHAdeMO kiirlaadija kasutamist. Nissan LEAF on loodud igapäevasteks sõitudeks ja on varustatud laadimiskaitsega, et kaitsta akut korduvate lühiajaliste kiirlaadimisseansside ajal. Järjestikuse kiirlaadimise aeg võib kujuneda pikemaks, kui aku temperatuur aktiveerib aku kaitsetehnoloogia.

**Läbisõit oleneb erinevatest faktoritest sh sõiduki lisavarustusest ja varustustasemest, sõidustiilist, ilmastikuoludest, koormusest ja topograafiast. WLTP (ülemaailmne kergsõidukite katsetamise meetod) on uus laborioludes toimuv katsemeetod sõiduautode kütusekulu, CO2 ja õhusaaste heitkoguste mõõtmiseks. Sõiduulatus - kombineeritud (WLTP): 270 km. Sõiduulatus - linnas (WLTP): 389 km.