NISSAN LEAF

KUI SOOVITE SAADA VIIMASEID UUDISEID UUE NISSAN LEAFI KOHTA, SIIS OLETE JÕUDNUD ÕIGESSE KOHTA! LIHTSALT SISESTAGE OMA ANDMED JA KLÕPSAKE IKOONI „KINNITAN”. JAH, JUST NII LIHTNE SEE ONGI!

PIIRATUD PARTII ‑ NISSAN LEAF 3.ZERO E+

Nissan LEAF

Intelligentse sõidu funktsioonide hulgas on täiustatud juhiabisüsteem ProPILOT ja e-pedaal, et saaksite koju sõites end mugavamalt ja kindlamalt tunda. Intelligentne võimsus pakub 270 km või 385 km**  (WLTP kombineeritud tsükkel) sõiduulatust ja kolme sõidureziimi, olenevalt kumba versiooni valite.
Intelligentne integreerimine nutitelefoniga, et saaksite planeerida sõidu otse telefonist.

Teie eesnimi peab sisaldama ainult tähti. 

Teie perekonnanimi peab sisaldama ainult tähti.

Teie isikuandmete kaitse on meile äärmiselt oluline.

Miks peaksite oma isikuandmeid jagama?

Selle vormi kaudu oma isikuandmeid jagades võimaldate meil Nissan Nordic Europe Oy Eesti filiaal, kes tegutseb vastutava andmetöötlejana, vastata teie päringutele (eelkõige meie müügiesinduste kaudu); saata teile asjakohast teavet, mis puudutab meie sõidukeid ja teenuseid; mõõte oma müügiosakonna, müügijärgsete teenuste ja reklaamiteenuste tulemuslikkust; viia läbi kliendirahulolu uuringuid; täiustada oma tooteid ja teenuseid; ning, teie eelnevalt selgesõnalisel nõusoleku korral, saata teile meie sõidukeid ja seotud teenuseid puudutavaid isikupärastatud reklaamsõnumeid.

Kellega me neid jagame?

Sõltumatu vastutava andmetöötlejana tegutsedes jagame teie isikuandmeid ainult Nissani müügiesindustega, teenusepakkujatega ja muude Nissan Groupi üksustega. Seega võidakse andmeid edastada Euroopa Majanduspiirkonnast väljapoole, kuid võtame kõik vajalikud meetmed nende kaitsmiseks.

Teie õigused.

Teil õigus taotleda oma isikuandmete saamist struktrureeritud ja standardiseeritud vormingus. Samuti saate oma isikuandmete töötlemise vaidlustada või taotleda andmetele jurdepääsu piiramist, nende muutmist või varjamist.

Saate alati oma isikuandmete töötlemise osas meelt muuta, saates lihtsalt e-kirja aadressile estonia@nissan-services.eu

Meil on hea meel näha teid oma külastajate hulgas. Teilt palutakse mõningate isikuandmete jagamist. Teie isikuandmete kaitse on meile äärmiselt oluline:

Kui mis tahes hetkel oma meelt muudate, saate kasutada teile saadetavates sõnumites olevat tellimusest loobumise linki. Lisateavet Nissanile usaldatud andmete privaatsuse kohta leiate siit.

* Kohustuslikud väljad

*Pildid on illustratiivsed. Mõnede fotodel olevate autode spetsifikatsioonid ei vasta Eesti nõuetele ega kujuta endast konkreetset mudelit, varustustaset ega pakkumist. Fotodel kujutatud funktsioonid ei pruugi olla saadaval või võivad olla saadaval ainult teatud varustustasemete puhul.

 

*Allikas: AAA (Association Auxiliaire de l'Automobile), 2018. mudeliaasta Nissan LEAF oli 2018. a Euroopa Liidus enim registrisse kantud elektrisõiduk.

 

**Sõiduulatuse andmed pärinevad laborikatsetest, mis vastavad Euroopa Liidu normidele ning on mõeldud erinevat tüüpi autode võrdlemiseks. Need andmed ei viita konkreetsele sõidukile ja ei moodusta osa pakkumisest. Need väärtused ei pruugi ühtida igapäevasel sõitmisel saavutatavate tulemustega. Lisavarustus, sõiduki seisukord, sõidustiil ja mittetehnilised tegurid nagu ilmaolud võivad tegelikke tulemusi mõjutada. Väärtused selgitati välja uue väikesõidukite ülemaailmse ühtlustatud katsemenetluse (WLTP) katsetsükliga.

 

***ProPILOT on saadaval ainult piiratud valikus sõidukitel. ProPILOT on täiustatud juhiabisüsteem, kuid ei suuda kokkupõrkeid täielikult ära hoida. ProPILOT on mõeldud kasutamiseks ainult „silmad teel / käed roolil” põhimõttel teedel, kus eri sõidusuunad on eraldatud piirdega. Juht peab säilitama tähelepanu, sõitma ohutult ning olema valmis vajadusel sõiduki juhtimise täielikult enda kontrolli alla võtma.

 

****Võimsustarve (Wh/km): kombineeritud 180…206; kombineeritud CO2-emissioon (g/km): 0. Nullemissiooniga sõit - CO2 emissiooni ei teki.

 

*****Toodud on 40 kWh (Nissan LEAF) ja 62 kWh (Nissan LEAF e+) aku andmed. Laadimisaeg sõltub laadimistingimustest, sh laadija tüübist ja seisukorrast ning laadimiskoha õhutemperatuurist. Toodud kiirlaadimisajad eeldavad CHAdeMO-kiirlaadija kasutamist. Nissan LEAF sobib praktiliselt kõigiks igapäevasõitudeks ja sellel on erinevad kaitsefunktsioonid, et kaitsta akut ülekuumenemise eest, kui seda laetakse kiirlaadijaga lühikese ajavahemiku jooksul palju kordi. Järjestikusel kiirlaadimisel võib kuluda kauem aega, kui aku kõrge temperatuur aktiveerib aku kaitsefunktsiooni.