Koge uus Nissan LEAF e+ 3.ZERO

5000 uus Nissan LEAF e+ 3.ZERO mudelit on saadaval alates tulevast suvest Euroopas pakkudes rohkem jõudlust (kuni 215 hj) ja pikemat sõiduulatust ulatudes kuni 385 km* ühe laadimisega. Intelligentne jõudlus, mis pakub rohkem võimalusi ja kilomeetreid. Hinnad algavad 45 860 eurost. Ole kursis meie värskeima infoga ja telli omale Nissani uudiskiri.

PIIRATUD PARTII ‑ NISSAN LEAF 3.ZERO E+

UUS NISSAN LEAF e+ 3.ZERO ERIVERSIOON

Nissani mobiilne intelligentsus sisaldab ProPILOT* täiustatud juhiabi tehnoloogiat ja e-Pedalit, et jõuaksid turvaliselt koju.


Intelligentne jõudlus pakub kuni 385 km** ja kolme erinevat sõidustiili.
Koos intelligentse intregreeritud nutitelefoniga oled alati oma LEAFiga ühenduses.

Teie eesnimi peab sisaldama ainult tähti. 

Teie perekonnanimi peab sisaldama ainult tähti.

Teie isikuandmete kaitse on meile äärmiselt oluline.

Miks peaksite oma isikuandmeid jagama?

Selle vormi kaudu oma isikuandmeid jagades võimaldate meil Nissan Nordic Europe Oy Eesti filiaal, kes tegutseb vastutava andmetöötlejana, vastata teie päringutele (eelkõige meie müügiesinduste kaudu); saata teile asjakohast teavet, mis puudutab meie sõidukeid ja teenuseid; mõõte oma müügiosakonna, müügijärgsete teenuste ja reklaamiteenuste tulemuslikkust; viia läbi kliendirahulolu uuringuid; täiustada oma tooteid ja teenuseid; ning, teie eelnevalt selgesõnalisel nõusoleku korral, saata teile meie sõidukeid ja seotud teenuseid puudutavaid isikupärastatud reklaamsõnumeid.

Kellega me neid jagame?

Sõltumatu vastutava andmetöötlejana tegutsedes jagame teie isikuandmeid ainult Nissani müügiesindustega, teenusepakkujatega ja muude Nissan Groupi üksustega. Seega võidakse andmeid edastada Euroopa Majanduspiirkonnast väljapoole, kuid võtame kõik vajalikud meetmed nende kaitsmiseks.

Teie õigused.

Teil õigus taotleda oma isikuandmete saamist struktrureeritud ja standardiseeritud vormingus. Samuti saate oma isikuandmete töötlemise vaidlustada või taotleda andmetele jurdepääsu piiramist, nende muutmist või varjamist.

Saate alati oma isikuandmete töötlemise osas meelt muuta, saates lihtsalt e-kirja aadressile estonia@nissan-services.eu

Meil on hea meel näha teid oma külastajate hulgas. Teilt palutakse mõningate isikuandmete jagamist. Teie isikuandmete kaitse on meile äärmiselt oluline:

Kui mis tahes hetkel oma meelt muudate, saate kasutada teile saadetavates sõnumites olevat tellimusest loobumise linki. Lisateavet Nissanile usaldatud andmete privaatsuse kohta leiate siit.

* Kohustuslikud väljad

* ProPILOT on saadaval valitud mudelitega. ProPILOT on täiustatud juhiabi tehnoloogia, kuid ei hoia ära kokkupõrkeid.ProPILOT on mõeldud “silmad teel ja käed roolil” kasutamiseks ainult maanteedel (teel, mis on tõketega eraldatud). Juhi kohustus on olla tähelepanelik, sõita turvaliselt ning olla valmis vajadusel igal hetkel auto juhtimine üle võtma.

** Energiakulu (Wh/km): kombineeritud 180-206; CO2-emissioon kombineeritud (g/km): 0 Nullemissioon kui sõitmiseks kasutatakse taastuvenergiat. Läbisõit oleneb erinevatest faktoritest sh sõiduki lisavarustusest ja varustustasemest, sõidustiilist, ilmastikuoludest, koormusest ja topograafiast. WLTP (ülemaailmne
kergsõidukite katsetamise meetod) on uus laborioludes toimuv katsemeetod sõiduautode kütusekulu, CO2 ja õhusaaste heitkoguste mõõtmiseks.