Nissan X-TRAIL N-TEC – 3/4 eestvaade

NISSAN X-TRAIL N-TEC

Kõrgemal tasemel sõit

Alates 26 890 €*

Kodulehel on välja toodud Nissan X-TRAIL N-TEC eripakkumise hind. Pakkumine kehtib kuni 31.03.2020

Julge muutus just veelgi julgemaks. Nissan X-TRAIL N-TECi kõrgemal tasemel tehnoloogiad ja mugavused aitavad teil olla maanteede kuningas.

LAADI ALLA HINNAKIRI

Nissan X-TRAIL N-TEC – tänavale pargitud

Intelligentne parkimisabi

Parkimine muutus just oluliselt lihtsamaks. Lihtsalt sõida oma Nissan X-TRAILiga parkimiskoha kõrvale ja lase süsteemil sõiduk parkimiskohale manööverdada[[82]].

Nissan X-TRAIL – 3/4 eestvaade hoone sees

Kõrgemal tasemel stiil

Alates mustadest 18“ valuvelgedest ja kuni samas toonis mustade katusereelinguteni – Nissan X-TRAIL N-TECi julge stiil on näha kõikjal.

Lähemalt Nissan X-TRAILi disainist

VÄLISDISAINI ISIKUPÄRASTAMINE

Mustade 18” valuvelgedega ning samas toonis peeglikatted ja katusereelingutega ning tumeda kroomitud V-Motioni esivõrega Nissan X-TRAIL N-TECi tunneb juba kaugelt ära.

Nissan X-TRAIL N-TEC – tume kroomitud V-Motioni esivõre
Nissan X-TRAIL N-TEC – embleem
Nissan X-TRAIL N-TEC – mustad peeglikatted
Nissan X-TRAIL N-TEC – salongi ja juhikoha vaade

Kõrgemal tasemel ühenduvus

NissanConnect hoiab teid ühenduses ja informeerituna ning lahutab meelt. Pole paremat viisi, kuidas olla teede kuningas.

Lähemalt Nissan X-TRAILi ühenduvusest

Pildid on illustratiivsed. Mõnede fotodel olevate autode spetsifikatsioonid ei vasta Eesti nõuetele ega kujuta endast konkreetset mudelit, varustustaset ega pakkumist. Fotodel kujutatud funktsioonid ei pruugi olla saadaval või võivad olla saadaval ainult teatud varustustasemete puhul. 


Kõik näidatud hinnad on tootja soovituslikud jaehinnad. Hind sisaldab 20% käibemaksu. Hind ei sisalda lisavarustusse kuuluva kerevärvi maksumust. Hinnad võivad muutuda. 


*Te ei peaks tuginema ainult juhiabifunktsioonidele. Kõik funktsioonid ei pruugi kõigis oludes ja olukordades töötada. Kehtivad kiirusest ja muudest asjaoludest tingitud piirangud. Lisateavet Nissani tehnoloogiate kasutustingimuste kohta lugege siit


**Mõnede nahkdetailide puhul võib olla kasutatud kunstnahka.