NISSANI SÕIDUKID ÄRIKLIENDILE

Nissani spetsialistidel on palju häid kogemusi, kuidas leida lahendusi eri suurusega firmade muutuvatele vajadustele. Meie missiooniks on kohaneda sinu firma ootustega, mitte vastupidi.

Nissani suur mudelivalik katab kõik vajadused. Siin on praktilised ja säästlikud linnaautod, ülimad crossoverid ja võimsad nelikveolised, efektiivsed tarbesõidukid, pikapid ja kaubikud. Tänu 100% elektriautodele LEAF ja e-NV200 on Nissan pioneer ka elektrisõidukite valdkonnas.

Meie aitame sul kindlalt teel püsida. Kõigil Nissani sõiduautodel on ulatuslik tootja garantii 5 aastat* / 100 000 km (kumb enne täitub). Nissani tarbesõidukitel on tehasegarantii 5 aastat / 160 000 km (kumb enne täitub), mis sisaldab Nissan Assistance maanteeabiteenust kogu Euroopas.

Nissani 5★ pikendatud garantii tagab meelerahu pika aja ja/või läbisõidu jooksul. Lisaks saad sa kaitsta oma firma Nissaneid just sinu autopargi jaoks koostatud Nissan Kindlustus kindlustusega. Nissan+ hooldusleping aitab säästa raha ning kontrollida eelarvet: autode hoolduskulud on alati täpselt teada. Tänu volitatud edasimüüjate võrgule on parimad hooldus- ja remonditööd alati sinu lähedal.

Nissani suurest lisavarustuse valikust leiad sobivaid lisasid autode stiili ja turvalisuse suurendamiseks ning töö efektiivsuse tõstmiseks.

Kasutades Nissan Finance teenust, on sul võimalik kõik need lisateenused liita auto liisinglepingule. Nõnda kindlustad endale kõik tooted ja teenused koos täieliku meelerahuga. 

Meil on rõõm pakkuda sulle kõike seda ja veel palju rohkemgi. Sina tead oma vajadusi, meie tööks on leida vajadustega sobivad lahendused, tehes selleks eripakkumisi ja osutades suurepärast teenindust. Anna meile võimalus teha sulle turu parim pakkumine. Võta meiega kohe ühendust, et see kätte saada!

*5-aastane/100 000 km garantii koosneb 3 aastast/100 000 km tootja garantiist ja 2 aastast Nissan 5★ pikendatud garantiist. Täieliku info Nissan 5★ pikendatud garantii katvuse ja sisu kohta leiate pikendatud garantii tingimustest nissan.ee lehelt või lähimast Nissani esindusest.