Mängige oma muusikat soovitud allikast ja hoidke maailmal pilku peal, kasutades NissanConnecti täiustatud funktsioone ja rakendusi. Lihtne teekonna planeerimine Google’i sõidujuhiste autole saatmise funktsiooniga, navigeerimisjuhiste ja muusika voogedastus sõiduki helisüsteemi, täielik turvalisus ning kohalike huvipunktide otsing – pole paremat viisi, kuidas olla teede kuningas.

NissanConnecti funktsioonid

MUUD NISSANCONNECTI FUNKTSIOONID

MOBIILTELEFONI ÜHENDAMINE

Kui ühendate oma ühilduva nutitelefoni Bluetooth®-i kaudu, saab sõiduk juurdepääsu ka teie telefoniraamatule. Niimoodi on lihtne kõnesid teha ning neile vastata otse info- ja meelelahutussüsteemi ekraanilt.

INTUITIIVNE KASUTAJALIIDES

Peegeldumisvastane puuteekraan ja ekraaninupud teevad sõidu ajal soovitud funktsioonide valimise lihtsaks. Kiiruse, mugavuse ja ohutuse nimel on süsteemil ka füüsilised nupud, mis annavad kohese juurdepääsu enim kasutatud funktsioonidele.

NISSANI TÄIUSTATUD NAVIGATSIOONISÜSTEEM

Dünaamiline pöördelt pöördeni navigatsioon hõlmab nt kurvihoiatusi, kiirusepiirangu ületamise hoiatusi, mahasõiduvaadet õige sõiduraja valimiseks maanteelt ja/või kiirteelt mahasõitmisel ja sõidurajavaadet enne manöövrit õige sõiduraja valimiseks. Niimoodi tunnete end ka võõras linnas liigeldes turvalise ja informeerituna.

TÄIUSTATUD HELISÜSTEEM

DAB-digiraadio, internetiraadio ja muusika voogesitus valitud rakendustest, Bluetooth®-/USB-ühenduvus, albumite plaadikaante kuvamine.

OLGE ÜHENDUSES

NissanConnect varustab autot tohutu hulga teabega. Huvipunktid, liiklusolud, parklate ja tanklate asukohad ning lisaks ka uudised ja suhtlusvõrgustiku teavitused.