Mida mobiilirakendustega NissanConnect tähendab?

Mobiilirakendustega NissanConnect on tipptehnoloogiline integreeritud heli-, navigatsiooni- ja sidesüsteem, mis ühendub teie nutitelefoniga, et parandada sõidukogemust ning hoida segajaid minimaalsel tasemel. Mobiilirakendustega NissanConnecti kasutajaliideseks on suur armatuurlaua keskel paiknev ekraan. Süsteem toetab voogaudiot, navigatsioonifunktsioone, erinevaid populaarseid mobiilirakendusi jpm.

Mida on võrreldes varasema NissanConnectiga uuendatud?

Uuel mobiilirakendustega NissanConnecti süsteemil on seitsmetolline värviline puuteekraan ning erinevad funktsioonid, millest on kasu mitmesugustes liiklusolukordades – nt intelligentsed juhiabisüsteemid ja navigatsioonifunktsioonid. Integreeritud mobiilirakendused suurendavad üldist sõidurõõmu. Täiustatud on ka digiaudio võimalusi ja süsteem toetab nt digiraadio standardit (DAB).

Mida ühendatud teenused võimaldavad?

Uus mobiilirakendustega NissanConnect võimaldab nutitelefoni täielikult süsteemiga integreerida, andes juurdepääsu erinevatele muusika-, suhtlusvõrgustiku-, meelelahutus- ja reisiplaneerimisrakendustele. Mobiilirakendustega NissanConnectil on ka Google’i tugi. Süsteem toetab Google’i sõidujuhiste autole saatmise funktsiooni (marsruudi saatmiseks telefonist autole) ning suudab kasutada Google’i andmebaase kütusehindade, hotellide, restoranide jm huvipunktide leidmiseks. Mobiilirakendustega NissanConnectil on ka kõnetuvastuse funktsioon, Bluetooth-ühenduvus voogaudio ja mobiiltelefoni integreerimiseks ning helisisend ja USB-liides.

Kuidas NissanConnecti äpp töötab?

See ühendab teie nutitelefoni sõidukiga ning pakub rakendusi, funktsioone ja teenuseid, mille saate isikupärastada oma Nissanile.

Miks ma peaksin registreeruma NissanConnecti sõidukirakenduse teenuste kasutajaks, kui mul on vajalikud rakendused juba telefonis olemas?

NissanConnecti sõidukirakendused on loodud spetsiaalselt autojuhtidele. Rakendused ilmuvad teie sõiduki puuteekraanile, mis teeb nende kasutamise lihtsaks ja turvaliseks. Nüüd saate kasutada oma rakendusi turvaliselt ka roolis olles.

Kuidas saan teha kindlaks, et mul on NissanConnecti äpi uusim versioon?

Kontrollige iTunes App Store’ist või Google Play Store’ist, kas teil on uusim versioon. Kui tarkvaravärskendus on saadaval, annab teie nutitelefon sellest automaatselt teada.

Mis on saadaval mobiilirakendustega NissanConnecti veebilehel?

Mobiilirakendustega NissanConnecti veebisait võimaldab teil rakendusi tellida ja oma rakendusi hallata. Seal on toodud ka teenuste kasutustingimused ja meie privaatsuspoliitika.

Mul on Blackberry või Windowsiga telefon. Kas ma saan NissanConnecti äppi kasutada?

NissanConnecti äpp on hetkel saadaval ainult Apple’i ja Androidi operatsioonisüsteemidele.

Kas NissanConnecti kasutamiseks on vajalik tasuline tellimus?

Teie uus sõiduk tuleb 2-aastase NissanConnecti teenuste tasuta tellimusega (aktiveerimine nõuab omaniku nõusolekut). Kui tasuta periood saab läbi, saate soovi korral tellimust pikendada.

Millistel turgudel on need ühendatud teenused saadaval?

Toetatud on suur osa Euroopast (Saksamaa, Šveits, Tšehhi Vabariik, Ühendkuningriik, Portugal, Hispaania, Iirimaa, Itaalia, Belgia, Prantsusmaa, Luksemburg, Holland, Ungari, Poola, Slovakkia, Austria, Küpros, Taani, Eesti, Soome, Läti, Leedu, Norra, Rootsi, Venemaa, Albaania, Bosnia ja Hertsegoviina, Bulgaaria, Horvaatia, Kreeka, Island, Kosovo, Makedoonia, Malta, Moldova, Montenegro, Rumeenia, Serbia, Sloveenia, Ukraina, Valgevene).


Kas NissanConnecti äpp toetab mitut telefoni ja juhti?

Jah, Bluetooth®-i kaudu saab olla seotud mitu mobiiltelefoni. Ühenduste prioriteetsus sõltub järjekorrast, milles telefonid sõidukiga seoti. [*] Märkus: kui soovite siduda Androidi telefoni Bluetoothi kaudu pärast iPhone’i sidumist, peaksite USB-kaabli enne sidumist lahti ühendama.

Kuidas saan oma nutitelefoni NissanConnecti süsteemiga ühendada?

Kui ühendate iPhone®-i NissanConnecti süsteemiga, millel on navigatsioonifunktsioonid, peate kasutama ühendamiseks USB-kaablit. [*] Muul juhul võite ühendada nutitelefoni Bluetooth®-i kaudu. [*]

Kui mu iPhone® on kaabliga ühendatud, kas sõiduk laeb selle akut?

Jah

Kust ma tean, et mu nutitelefon ühildub NissanConnecti äpiga?

Ühilduvate nutitelefonide loetelu vt Nissani veebisaidilt.

Kas NissanConnecti äpid kasutavad minu nutitelefoni andmesidemahtu?

Jah, NissanConnecti äpid ühenduvad sõidukirakenduste kasutamisel vajaliku sisu ja teenuste pakkumiseks Internetiga, kasutades teie nutitelefoni andmesidepaketti. Kehtivad tavapärased andmeside hinnad.

Miks ma pean kasutama iPhone’i ühendamisel kaablit?

Apple'i operatsioonisüsteem ei toeta kõiki Bluetooth®-ühenduse funktsioone.

Millisteks toiminguteks peab minu iPhone® olema ühendatud kaabliga?

See peab olema ühendatud USB-kaabliga, kui soovite kasutada NissanConnecti äppi või esitada seadme mälus olevat muusikat. [*]

Kui sõidukiga on ühendatud kaks nutitelefoni, kumma andmeid NissanConnect kuvab?

Kui NissanConnect tuvastab kaks Bluetooth®-iga seotud nutitelefoni, kuvatakse selle telefoni andmeid, mille olete märkinud prioriteetsemaks Bluetooth-seadmeks.


Mis juhtub aktiivse rakendusega, kui sissetulev kõne selle katkestab?

Bluetoothi kaudu sissetulevad kõned alistavad kõik heliallikad, sh rakendused. Pärast kõne lõpetamist naaseb süsteem rakendusse, mis oli aktiivne sissetuleva kõne vastuvõtmisel.

Kas ma saan teha mitu samaaegset päringut Google’i huvipunktide andmebaasi?

Ei, praegusel hetkel lubab NissanConnect ainult ühte teenusekõnet korraga.

Kui mu NissanConnecti süsteem on aktiveeritud, kas saan kasutada endiselt Bluetoothi voogaudio võimalusi?

Jah, kui teie telefon toetab Bluetoothi voogaudiot, võib see NissanConnectiga töötada, kuid sõiduki juhtseadiste funktsioonid on siis väga piiratud. NissanConnecti äpi kasutamine oma lemmikute muusikarakenduste kuulamiseks annab juurdepääsu kõigile funktsioonidele ning võimaldab vaadata teavet konkreetse pala kohta ja kuvada ekraanil plaadikaante pilte.

Kas see nõuab palju andmemahtu? Kas sellega ei kaasne suured rändlustasud?

Andmemahud sarnanevad sellele, kui nutitelefonis suhtlusvõrgustike saite sirvite. Seega on ka kulu andmesidele väga sarnane ja oleneb konkreetse kliendi andmesidepaketist.

Kas teenuste kasutamiskordadele kehtivad piirangud?

Ei, praegusel hetkel mitte. NissanConnecti tasuta prooviperiood sisaldab piiramatut kasutust.

Kas ma saan kasutada oma NissanConnecti identimisteavet sõbra või rendiautos?

Ei, oma identimisteavet saate kasutada ainult oma sõidukis.

Kas NissanConnect kasutab minu telefonipaketi kõneminuteid?

Ei, NissanConnect ei kasuta andmeside-üle-kõne (Data-Over-Voice) tehnoloogiat. Selle asemel kasutatakse telefoni 3G andmesidet (teie mobiilioperaatori andmesidepaketti).


Miks pole teenused minu asukohas toetatud?

Kõik teenused ei pruugi olla igas riigis saadaval.

Miks mu NissanConnecti äpi teenused vahel ei tööta?

NissanConnecti äpp nõuab stabiilset internetiühendust. Võib juhtuda, et sõidate läbi piirkonna, kus teie mobiilioperaatoril pole levi andmeside jaoks piisavalt hea. Kui levi on kehv, võib internetiühendus vahelduvalt katkeda ja mõned NissanConnecti äpi teenused ei pruugi täielikult toimida.

Ekraanil kuvatakse veateade, mis ütleb, et andmesideühendust polnud võimalik luua. Mida ma peaksin tegema?

Teie sõiduk ei tuvasta Bluetoothi kaudu seotud telefoni. Palun veenduge, et Bluetooth on aktiveeritud nii telefonis kui ka sõidukis ja need on omavahel seotud. Rohkem juhiseid vt oma telefoni ja sõiduki kasutusjuhenditest.


Kas saan muuta e-posti aadressi, mida kasutasin NissanConnecti portaalis registreerumisel ja NissanConnecti konto jaoks?

Jah, e-posti aadressi saate muuta You+Nissani portaali profiili jaotises.


Kui ohutu see süsteem on? Kas see juhti ei häiri?

Uus NissanConnect vastab selles osas ka kõige rangematele ohutusnõuetele. Lisaks on Nissani spetsialistid hinnanud seda tehnoloogiat kõikide Euroopa nõuete osas, tagamaks selle ohutust meie sõidukite juhtidele.

Kas rakendused töötavad, kui auto liigub? Kas see ei ole ohtlik?

Et vältida ülemäärast kasutamist auto liikumise ajal, on funktsioonid piiratud, aga nagu ka raadio reguleerimise või mobiiltelefoni kasutamise puhul, peab juht tagama, et tal on auto üle kogu aeg täielik kontroll.


Kas saan registreerida oma NissanConnecti süsteemi ilma kontot loomata?

NissanConnecti tasuta teenuste kasutamiseks tuleb registreeruda kasutajaks. Peate siiski oma konto looma.

Kui kaua NissanConnecti konto loomine aega võtab?

Registreerumine on kiire ja lihtne. Protsess ise koosneb kolmest sammust. Registreeruge NissanConnecti veebiportaalis ja aktiveerige tasuta teenused, seejärel laadige alla NissanConnecti äpp ning nüüd ühendage oma telefon sõidukiga (Androidi puhul kasutage Bluetoothi, iOS-i puhul kasutage USB-kaablit). Seejärel saate rakendusi ja teenuseid endale sobivalt kohandada.

Kuidas saan luua isikliku NissanConnecti äpi konto ja seda kasutada?

See kõik toimub NissanConnecti portaali kaudu. NissanConnecti portaal pakub uutele kasutajatele NissanConnecti konto registreerimise ja aktiveerimise võimalust. Kui soovite oma NissanConnecti konto luua hiljem, valige: NissanConnecti portaal > Minu teenused > Uus NissanConnect.

Milliseid andmeid mul on NissanConnecti konto registreerimiseks vaja?

NissanConnecti konto loomiseks peate esmalt registreeruma NissanConnecti portaalis, kus küsitakse ka tehasetähist (VIN-koodi). NissanConnecti konto ülesseadmiseks peate looma kasutajatunnuse ja pääsukoodi. Sama identimisteavet kasutate oma NissanConnecti äpis.

Miks ma pean NissanConnecti portaalis registreeruma?

NissanConnecti portaal annab omanikele mugava juurdepääsu NissanConnecti portaalile ning erinevatele Nissani omanikele mõeldud teenustele ja funktsioonidele.

Kuidas ma oma nutitelefoni NissanConnecti äpiga ühendan?

Oma iPhone’i saate ühendada USB-kaabliga ja Androidiga telefoni Bluetoothi kaudu.

Millised telefoni ühilduvad minu NissanConnecti toega sõidukiga?

Enamikku Bluetoothiga telefonidest saab ühendada Bluetoothi kaudu käed-vabad helistamiseks. Mõned telefonid toetavad ka Bluetoothi voogaudiot. NissanConnecti äppi saab aga kasutada ainult valitud nutitelefonidega. Toetatud telefonide loetelu leiate käesolevas spikri ja toe jaotises ühelt teiselt leheküljelt. Märkus. Kõik NissanConnecti teenused ei pruugi teie telefonil saadaval olla.

Kas NissanConnectiga liitumine nõuab, et mu nutitelefon oleks ühendatud kaabliga?

Ainult juhul, kui sõidukil on navigatsioonifunktsioonidega NissanConnecti süsteem ja ühendatavaks telefoniks on iPhone®. Muul juhul kasutab teie nutitelefon Bluetooth®-i [*].

Mis on vajalik Google'i sõidujuhiste autole saatmise funktsiooni kasutamiseks?

Google’i teenuseid pakub Google. Sõidujuhiste autole saatmise funktsioon pole kõigis riikides saadaval. Kontrollige Google Mapsist, kas sõidujuhiste autole saatmise funktsioon on teie riigis toetatud.


Kuidas NissanConnecti äpp töötab?

See ühendab teie nutitelefoni sõidukiga ning pakub erinevaid sõidukirakendusi, funktsioone ja teenuseid, mille saate isikupärastada oma Nissanile.

Millised funktsioonid minu NissanConnecti süsteemil on?

NissanConnect on tipptehnoloogiline integreeritud heli-, navigatsiooni-[*] ja sidesüsteem, mis ühendub teie nutitelefoniga, et parandada sõidukogemust ning hoida tähelepanu kõrvalejuhtimine minimaalsel tasemel. NissanConnecti kasutajaliideseks on suur armatuurlaua keskel paiknev ekraan. Süsteem toetab käed-vabad helistamist, voogaudiot, navigatsioonifunktsioone, erinevaid populaarseid mobiilirakendusi jpm.

Kas saan kasutada NissanConnecti äpi teenuseid sõidu ajal?

Jah, kõik NissanConnecti äpid on sõiduki liikumise ajal saadaval, kuid teatud funktsioonid võivad olla piiratud, et juhtimist segavaid tegureid vältida. Ekraaniklaviatuur on nt kasutatav ainult siis, kui sõiduk ei liigu.

Milliseid rakendusi NissanConnecti äpp sisaldab?

Saadaolevate rakenduste loetelu saate vaadata NissanConnecti veebiportaali rakenduste haldamise jaotisest või NissanConnecti äpist.

Kas ma pean mingid kindlad rakendused oma nutitelefoni alla laadima enne, kui saan neid oma NissanConnecti süsteemiga kasutada?

NissanConnecti veebiportaali rakenduste haldamise jaotises ja NissanConnecti äpis on märgitud nutitelefoni ikooniga kõik rakendused, mis tuleb äpipoest alla laadida.

Miks ma peaksin valima NissanConnecti äppidega süsteemi, kui mul on vajalikud rakendused juba telefonis olemas?

Teie nutitelefoni rakendused kuvatakse sõiduki ekraanil ja saate neid juhtida NissanConnecti kaudu. See teeb nende rakenduste kasutamise lihtsamaks ja ohutumaks. Kõige olulisem on mobiilirakendustelt saadud info sujuv integreerimine sõiduki navigatsioonisüsteemiga, et saaksite oma reisi võimalikult lihtsalt planeerida.

Millised NissanConnecti funktsioonid on sõidu ajal piiratud?

Liiklusseadused võivad nõuda teatud funktsioonide keelamist sõidu ajal. Näiteks ekraaniklaviatuur on kasutatav ainult siis, kui sõiduk ei liigu.

Registreerisin konto, kuid Nissani mobiilirakendust kasutada üritades ei tunne see mu e-posti aadressi ja salasõna ära ning ma olen kindel, et sisestan mõlemad õigesti. Mida ma peaksin tegema?

Tõenäoliselt peate tegema mõned täiendavad toimingud enne, kui Nissani rakendus teie e-posti aadressi ja salasõna aktsepteerib. Kui vajate abi, võtke ühendust Nissani klienditeenindusega.