Mobiilirakendustega NissanConnecti muud funktsioonid

TEIE NISSAN JA TEIE NUTITELEFON. TÄIELIKUS HARMOONIAS

Teie nutitelefonis olev NissanConnecti äpp annab lihtsa ja mugava juurdepääsu erinevatele rakendustele. Kui olete oma nutitelefoni sõidukiga ühendanud (Bluetoothi või USB kaudu), saate neid rakendusi juhtida roolil olevate juhtnuppudega, puuteekraanilt või juhul, kui soovite tõelist käed-vabad ühenduvust, siis isegi häälkäskudega.

INTUITIIVNE KASUTAJALIIDES

Peegeldumisvastane puuteekraan ja füüsilised nupud enim kasutatud funktsioonide kiireks valimiseks teevad süsteemi lihtsaks ja mugavaks ning suurendavad ohutust, sest võimaldavad teil pilku teel hoida.

GOOGLE’I SÕIDUJUHISTE AUTOLE SAATMISE FUNKTSIOON

Google’i sõidujuhiste autole saatmise funktsioon võimaldab teil plaanida oma tänased sõidud enne kodust lahkumist. Koostage oma reisiplaan ja saatke see otse auto navigatsioonisüsteemi, kasutades Google’i sõidujuhiste autole saatmise funktsiooni (saadaval ainult valitud riikides) ning olete valmis startima.

NISSANI TÄIUSTATUD NAVIGATSIOONISÜSTEEM

Pöördelt pöördeni juhistega satelliitnavigatsioon ja lai valik turvalisust tõstvaid funktsioone: kurvihoiatused, kiirusepiirangu ületamise hoiatused, mahasõiduvaade õige sõiduraja valimiseks kiirteelt mahasõitmisel ja sõidurajavaade enne manöövrit õige sõiduraja valimiseks.

TÄIUSTATUD HELISÜSTEEM

Kasutage erinevaid valitud rakendusi internetiraadio või interneti-muusikateenuste kuulamiseks või ühendage oma telefon Bluetooth®-iga või USB-kaabliga, et saada juurdepääs telefoni mälus olevale muusikakogule. Albumite plaadikaante kuvamine ja DAB-digiraadio on kirsiks tordil.

OLGE ÜHENDUSES

Mobiilirakendustega NissanConnect toob otsingumootori võimalused, liiklusinfo, parklate asukohad, suhtlusvõrgustikud, uudised ja kõik muu otse teie sõiduki ekraanile. Süsteem suudab saabunud lühisõnumeid ette lugeda, et saaksite auto juhtimisele keskenduda.