MÕISTED

Küsimus Vastus
Mis on VIN-kood? VIN-kood on sõiduki tehasetähis – igale sõidukile antav kordumatu number. VIN-koodi leiate sõiduki armatuurlaua juhipoolselt osalt. Seda on kõige lihtsam näha seistes väljas juhipoolse poritiiva kõrval ja vaadates armatuurlaua osa, mis jääb esiklaasi alumise juhipoolse nurga alla.
Mis on energiasäästlikkus? Energiasäästlikkus näitab sõidukauguse ja energiakulu suhet. Mida rohkem km/kWh ja mida vähem kWh/km, seda suurem on energiasäästlikkus.
Mis on lemmikud? (Teabevood) See on funktsioon, mille abil pääsete koheselt ligi teabevoogudele (nt sõiduplaanile).
Mis on sõit? Sõit on defineeritud kui üks reis, mis algab süüte sisselülitamisest ja lõpeb süüte väljalülitamisega (üks sõit on üks reis).
Mis on ökopuu? Ökopuuks nimetatakse sõiduökonoomsuse kuval olevat puud. See näitab teie panust keskkonnasõbraliku sõiduviisi liikumisse.

KONTO

Küsimus Vastus
Mis on mu kasutajatunnus? NissanConnect EV puhul on kasutajatunnusena kasutusel teie e-posti aadress. See on teie You+Nissani kontole ainulaadne. See kehtib, kuni teil on You+Nissani konto.
Mis saab, kui ma oma kasutajatunnuse unustan? NissanConnect EV puhul on kasutajatunnusena kasutusel teie e-posti aadress. Kui kasutate pidevalt mitut e-posti aadressi, siis otsige oma e-kirjade hulgast esimest You+Nissani kinnitusmeili.
Mis saab, kui ma oma salasõna unustan? Klõpsake You+Nissani esilehel suvandit "Unustasite oma salasõna?" ja toimige vastavalt juhistele.

SISSELOGIMINE

Küsimus Vastus
Mind logiti You+Nissani veebiportaalist või NissanConnect EV rakendusest välja. Miks?
Korraga saab olla sisse logitud ainult 1 seade. You+Nissani veebiportaali või NissanConnect EV rakendusse sisselogimine logib teid kõigis muudes seadmetes välja.
Kas ma saan sama kasutajatunnusega mitmelt eri ekraanilt või seadmelt sisse logida? Veebiportaali või mobiilirakendusse saate korraga olla sisse logitud ainult ühest seadmest.

HÜÜDNIMI

Küsimus Vastus
Mis eesmärgil kasutatakse mu hüüdnime?
Hüüdnime kasutatakse teie sõiduki identifitseerimiseks piirkondlikus ja üleilmses sõiduökonoomsuse võistluses.

E-POSTI AADRESS

Küsimus Vastus
Miks ma ei saa e-kirju, kuigi olen meiliseaded konfigureerinud?
Palun kontrollige oma meiliteavituste eelistusi ühendatud teenuste / teadete sätete jaotises.

KAUGJUHTIMISFUNKTSIOONID

Küsimus Vastus
Mul ei õnnestu kauglaadimist käivitada.
Kauglaadimine ei tööta, kui laadimiskaabel ei ole korralikult ühendatud. Samuti ei tööta see juhul, kui auto käivitusnupp on sisse lülitatud või te pole levialas.
Kas ma saan kauglaadimise arvutist või mobiiltelefonist peatada? Kahjuks ei saa kauglaadimist arvutist ega mobiiltelefonist peatada. Kauglaadimise peatamiseks eemaldage kaabel.
Millal kauglaadimine lõpeb? See lõpeb automaatselt, kui aku on täis laetud. Samuti lõpeb kauglaadimine siis, kui kaabel eemaldatakse või lülitatakse sisse auto käivitusnupp.
Kas NissanConnect EV võimaldab käivitada kiirlaadimise arvutist või mobiiltelefonist?
Kahjuks pole see võimalik. Kauglaadimise funktsioon toetab ainult tavalaadimist.
Kas ma saan kliimaseadme välja lülitada arvutist või mobiiltelefonist? Jah, kliimaseadme saab välja lülitada võrguteenuse armatuurlaualt.
Miks ma ei saa kliimaseadet kaugjuhtimisega sisse lülitada. Kliimaseadme kaugjuhtimine ei tööta, kui laadimiskaabel pole korralikult ühendatud või aku on liiga tühi. See ei tööta ka siis, kui auto käivitusnupp on sisse lülitatud või te pole levialas.
Millal kliimaseade kaugjuhtimise korral välja lülitatakse? See töötab maksimaalselt 2 tundi, kui laadimiskaabel on ühendatud. Kui laadimiskaabel pole ühendatud ja kliimaseade töötab akutoitel, töötab see maksimaalselt 15 minutit. See peatub ka siis, kui kaabel eemaldatakse või auto käivitusnupp on sisse lülitatud.
Kas ma saan kaugjuhtimise kaudu kliimaseadme temperatuuri seada? Jah see on võimalik teatud aastakäigu mudelite puhul. Kontrollige kaugjuhtimise funktsiooni olemasolu äpist.
Kas ma saan kauglaadimist käivitada, kui kliimaseadme kaugjuhtimine on aktiivne? Jah. Sellisel juhul toimub kauglaadimine paralleelselt kliimaseadme töötamisega.
Kas ma saan kliimaseadme kaugjuhtimise funktsioone kasutada laadimise ajal? Jah. Sellisel juhul töötab kliimaseadme kaugjuhtimine paralleelselt kauglaadimisega.
Kas laadimisolekust antakse teada ka kiirlaadimise korral? Jah, kui kiirlaadimine on lõppenud või seiskub, antakse sellest teada.
Millistest laadimisolukordadest lisaks laadimise lõppemisele veel teada antakse? Kui laadimiskaabel eemaldatakse või on voolukatkestus, antakse ka sellest teada.
Kuidas saan kaugjuhtimise kaudu kliimaseadme temperatuuri seada? Soovitud salongitemperatuuri saab seada autos: Vajutage nullemissiooni nuppu > Sätted > Taimer/kaugjuhtimine – Salongi temperatuuri seadmine.
Kas taimerit saab seada, kui kliimaseade juba töötab? Kui kliimaseade on SISSE lülitatud, saab konfigureerida uue taimeri, et kliimaseade hiljem uuesti sisse lülitada. See toiming ei lülita kliimaseadme praegust režiimi välja.
Kas ma saan käivitada mitu taimerit? Korraga saab olla seatud ainult üks aeg. Kui pärast taimeri aja seadmist seatakse uus aeg, tühistab ja asendab uus aeg varasema.

SÕIDUAJALUGU

Küsimus Vastus
Kuvatud sõidukaugus erineb minu sõidukis kuvatud väärtusest.
Selle vahemaa arvestamine algab hetkest, kui oma konto täielikult aktiveerite. See võib erineda sõidukis kuvatavast.
Kuidas te CO2 säästu arvutate? Teame, et 100% elektrit kasutava sõiduki kasutamisel saame vähendada CO2 emissiooni. Arvutamiseks võrreldakse CO2 heidet, mida tekitab sama vahemaa läbinud Nissan Pulsar või samaväärne sisepõlemismootoriga auto.

MINU SÕIDUSTIIL

Küsimus Vastus
Kuidas määratakse tase?
Määrame taseme vastavalt kaugusele keskmisest. Keskmine tase on 3.
Mitu sõiduajaloo kirjet kuvatakse? Mobiilisaidil näete viimase 5 sõidu ajalugu. Kui soovite rohkemat, külastage arvutile mõeldud lehekülge.

ELEKTRIKULU SIMULATSIOON

Küsimus Vastus
Kuidas te CO2 säästu arvutate?
Eeldame, et 100% elektrilist sõidukit kasutades saame vähendada CO2 emissiooni. Arvutamiseks võrreldakse CO2 heidet, mida tekitab sama vahemaa läbinud Nissan Pulsar või samaväärne sisepõlemismootoriga auto.
Miks erinevad kuvatavad tulemused tegelikest tulemustest?
Tegelik elektrihind sõltub konkreetsest lepingust. Samuti sõltub see kellaajast. See teenus on mõeldud kasutamiseks ainult informatiivsel otstarbel.

PIIRKONDLIK EDETABEL

Küsimus Vastus
Mille alusel eristatakse plaatina, kulda, hõbedat ja pronksi?
Eristame neid kuu keskmise energiasäästu alusel. Plaatina: esimese 20% seas; kuld: esimese 20–50% seas; hõbe: 50–80%; pronks: kaugemal kui 80%.
   

MAAILMA EDETABEL

Küsimus Vastus
Mis erinevus on igakuisel, iganädalasel ja igapäevasel edetabelil?
Need on defineeritud järgmiselt. Igakuine: edetabel põhineb igakuise mõõtmise tulemustel. See näitab kumulatiivset väärtust. Ainult energiasäästlikkus näitab keskmist väärtust. Uus väärtus arvutatakse järgmisel kuul. Mõõtmistulemust uuendatakse iga päev, et protsess oleks jälgitav.
Arvutisaidil on olemas 3 edetabelit: igakuine, iganädalane ja igapäevane. Mis on saadaval teabevoogudes?
Saadaval on igapäevane edetabel.
Miks ma ei saa maailma edetabeli andmeid, kuigi ühinesin sellega? Kui sõiduandmeid ei ole rohkem kui 7 päeva jooksul uuendatud, ei mõõdeta neid igapäevase edetabeli jaoks. Üleslaaditud sõiduandmete kuvamine võtab paar päeva aega.
   
   

ÜLEMAAILMNE ÖKOMETS

Küsimus Vastus
Mida tähistab puuikoon?
Puuikooni suurus näitab ökopuude arvu Põhja-Ameerikas, Euroopas ja Jaapanis.
Kuidas te CO2 säästu arvutate?
Eeldame, et 100% elektrilist sõidukit kasutades saame vähendada CO2 emissiooni. Arvutamiseks võrreldakse CO2 heidet, mida tekitab sama vahemaa läbinud Nissan Pulsar või samaväärne sisepõlemismootoriga auto.

SISSELOGIMINE MOBIILILT

Küsimus Vastus
Mida tähendab „Jäta mind meelde”?
Kui olete valinud suvandi „Jäta mind meelde”, ei pea te iga kord uuesti oma kasutajatunnust ja salasõna sisestama. See teenus on saadaval ainult seadmetel, millel on olemas isikutuvastusteabe üleslaadimise võimalus.
Mida tähendab „Jäta mind meelde”?
Kui olete valinud suvandi „Jäta mind meelde”, ei pea te iga kord uuesti oma kasutajatunnust ja salasõna sisestama, kuid peate siiski käsitsi sisse logima.
Mida tähendab „Hoia mind sisselogituna”? Kui olete NissanConnect EV rakenduses valinud suvandi „Hoia mind sisselogituna”, suunatakse teid otse armatuurlauale. Selle suvandi tühistamiseks peate rakendusest välja logima.

HOOLDUSMÄRGUANDED

Küsimus Vastus
Mis on hooldusmärguanded?
Hooldusmärguandeid kuvatakse armatuurlaual kõrvuti plaaniliste hooldusaegadega, sõltuvalt läbisõidust. Need on soovituslikud ja ei asenda vajadust plaanipärasele aja- või läbisõidupõhisele hooldusele.
Mida ma pean tegema, kui saan hooldusmärguande?
Peaksite ühendust võtma kohaliku müügiesindusega ja broneerima kontrollimiseks hooldusaja.

LEIA AUTO

Küsimus Vastus
Minu sõiduki asukoht, mille LEIA AUTO kuvab, on vale. Kuidas ma saan kätte õige asukoha?
LEIA AUTO ei tööta, kui sõiduk on pargitud maa-alusesse parklasse või piirkonda, kus puudub võrguühendus.