NISSANCONNECT EV FUNKTSIOONIDEST ÜKSIKASJALIKUMALT

Kasutage oma telefoni, et ühendatud mobiilsust veelgi täiendada

NissanConnect EV rakendus iPhone’ile ja Androidile teeb lihtsaks oma elektrisõiduki haldamise kõikjal, kus teil on internetiühendus. See teeb teie taskus olevast nutitelefonist vahendi, millega saate vaadata aku laetust, alustada laadimist, lülitada kliimaseadme sisse või välja, vaadata hinnangulist sõiduulatust ja teha palju muud.

Digiaudio

Terve teie muusikakogu, sh interneti-muusikateenused, on juhitavad sõiduki info- ja meelelahutussüsteemi kaudu, kui ühendate oma telefoni USB-kaabliga või Bluetoothiga.

NissanConnect EV ja teekonna planeerimine

NissanConnect EV teekonna planeerimise funktsioon kuvab teabe läheduses olevate laadimisjaamade kohta ning võimaldab leida parima marsruudi lähimasse laadimispunkti. Laadimiskohtade asukohti värskendatakse jooksvalt ja soovi korral saate andmebaasi ka käsitsi värskendada. Kui peaks aga tekkima haruldane olukord, kus energiat on alles alla 15%, laadib süsteem lähimate laadimisjaamade andmed automaatselt alla ja suunab teid lähimasse laadimispunkti. 

Sõiduajalugu

Sõiduajalugu on abiks ka igapäevastel sõitudel, sest võimaldab analüüsida energiasäästlikkust ja marsruute (laaditakse üles iga päev) ning sõidustiili ja elektritarbimist. Sellest teabest on kasu sõidustiili parandamisel.

Edetabel

Hinnake enda sõiduökonoomsust erinevate kriteeriumite alusel ja võrrelge seda teiste juhtidega üle maailma. Edetabelid on igapäevased, -kuised ja -nädalased. Registreeruge, et võistelda ülemaailmses edetabelis ja leidke rõõmu sõbralikust võistlusest!

Virtuaalsed ökopuud

Vaadake, mitu ökopuud on istutatud ja, kuidas Nissani elektrisõidukite juhid aitavad vähendada CO2 emissiooni teie riigis ja üle maailma.

Sõiduki hooldusmärguanded ja meeldetuletused

Teie You+Nissani veebiportaali ja NissanConnect EV rakendusse saadetakse hooldusmärguanne, kui läbisõidu järgi läheneb hooldustähtaeg.

Laadimispunktide meeldetuletus

Salvestage oma lemmik-laadimispunktid ning teie sõiduk annab teada, kui olete nende punktide läheduses, ja tuletab teile meelde sõiduk võrku ühendamise vajadust.

Teavitus: Aku kütte sisse/välja lülitamine

Teavituse kuvamine, kui aku küte on sisse lülitatud