MUUD CARWINGSI FUNKTSIOONID

KASUTAGE OMA TELEFONI, ET ÜHENDATUD MOBIILSUST VEELGI TÄIENDADA

NissanConnect EV rakendus iPhone’ile ja Androidile teeb elektrisõiduki haldamise lihtsaks. See võimaldab vaadata aku laetust, alustada laadimist, lülitada kliimaseadme sisse või välja, vaadata hinnangulist sõiduulatust jpm otse nutitelefoni ekraanilt.

DIGIAUDIO

Terve teie muusikakogu, sh interneti-muusikateenused, on juhitavad sõiduki info- ja meelelahutussüsteemi kaudu, kui ühendate oma telefoni USB-kaabliga või Bluetoothiga.

ÖKONOOMSEM SÕIT

Üksikasjalik teave energiatarbe, sõiduökonoomsuse, sõiduulatuse jm kohta aitab teil ökonoomsemalt sõita ning igast laadimiskorrast maksimumi võtta.

CARWINGS JA TEEKONNA PLANEERIMINE

Carwingsi teekonna planeerimise funktsioon kuvab teabe läheduses olevate laadimisjaamade kohta ning võimaldab leida parima marsruudi lähimasse laadimispunkti. Laadimiskohtade asukohti värskendatakse jooksvalt ja soovi korral saate andmebaasi ka käsitsi värskendada. Kui peaks aga tekkima haruldane olukord, kus energiat on alles alla 15%, laadib süsteem lähimate laadimisjaamade andmed automaatselt alla ja suunab teid lähimasse laadimispunkti.

SÕIDUAJALUGU

Sõiduajalugu on abiks ka igapäevastel sõitudel, sest võimaldab analüüsida energiasäästlikkust ja marsruute (laaditakse üles iga päev) ning sõidustiili ja elektritarbimist. Sellest teabest on kasu sõidustiili parandamisel.

EDETABEL

Hinnake enda sõiduökonoomsust erinevate kriteeriumite alusel ja võrrelge seda teiste juhtidega üle maailma. Edetabelid on igapäevased, -kuised ja -nädalased. Registreeruge, et võistelda ülemaailmses edetabelis ja leidke rõõmu sõbralikust võistlusest elektriautode omanike vahel!

VIRTUAALSED ÖKOPUUD

Uurige, kuidas Nissani elektrisõidukite juhid aitavad vähendada süsinikuheidet teie riigis ja üle maailma, vaadates mitu puud oleks olnud vajalik tekkimata jäänud CO2 koguse kinnipüüdmiseks.