ALATI NÄITUSTEL

Elutempo on kiire ning Nissanis toimub alati midagi põnevat – uued mudelid, futuristlikud ideeautod ja veel rohkem tipptehnoloogiat. Siit leiad Nissani värskeimad uudised ülemaailmsetelt autonäitustelt.

Kogege Nissanit – GT Akadeemia võitja – Jann Mardenborough videoklipis
GT Akadeemia võidusõidu võitja Mardenboroughis, GT-R LM NISMO Le Mans'is
Kogege Nissanit – sündmused – perekond Nissan LEAFiga

PEREKONNAD ON UUE TÄIELIKULT ELEKTRILISE NISSAN LEAFI TÕTTU SÄRTSU TÄIS

PALJU ENAMAT KUI „TEINE AUTO“

Kogege Nissanit – sündmused – Nissani legendaarne Yutaka Katayama ehk „Hr K“

YUTAKA KATAYAMA ehk „Hr K“, SURI 105-AASTASELT

NISSANI LEGEND JA Z ISA

Kogege Nissanit – sündmused – Nissan TITAN – eestvaade

TUTVUSTAME TÄIESTI UUT TITAN'I

Cummins mootoriga 2016. aasta TITAN XD. Esimene täiesti uus pikapide perekonna liige, millel on tõsise töölooma mentaliteet ja mõistus. Täiesti uus Cummins'i 5,0-liitrine V8 turbodiisel on järgmise põlvkonna TITAN XD südameks. See tõeliselt koletislik mootor toob võimsuse ja pöördemomendi pooletonniste pikapide territooriumile, tehes seda parema kütusetõhususega, kui sama suured bensiinimootorid.

HMS 2016

Welcome to The IAA Commercial Vehicles Show 2016

It’s the ultimate event for commercial vehicles. Join us at Hannover this year to discover our International Pickup of the Year and LCV leadership, as well as the big news: the grand unveiling of the new Nissan NV300. See you on 21.09.16!

GENFI AUTONÄITUS 2019

UURIGE HOMSEID SÕIDUKEID

GENFI AUTONÄITUS 2019

Ühinege Nissaniga 2019. a rahvusvahelisel Genfi autonäitusel, kus esitleme Nissan IMQ crossover ideeautot. Tegemist on täiesti uue sõidukiga, mis kehastab Nissani intelligentse mobiilsuse tulevikku. Lisaks on näitusel esindatud Euroopa enim müüdud elektriauto, Nissan LEAFi, uusimad mudelid.