MEIE 5-AASTANE / 160 000 KM GARANTII*

NISSAN lubab teie sõiduki eest hoolt kanda viis aastat või 160 000 km* läbisõiduni, sest isegi sitked sellid vajavad natuke hoolt.

5 aastat või 160 000 km kaitset põrkerauast põrkerauani

Meie 5-aastane või 160 000 km garantii* katab kogu teie sõiduki, nii tootmisdefektid kui muu eesmisest põrkerauast tagumiseni välja. Mehaanik parandab või vahetab tasuta välja need osad, mis on garantiiga kaetud. Nii saate muretult sõita.

5 aastat kere värvigarantiid

Garantii hõlmab ka 5-aastast värvigarantiid. Kui teie sõiduki kere värvile ilmuvad defektid, ei tule muretseda: sõidukil on 5-aastane / 160 000 km garantii*.

5 aastat NISSANI originaalosade ja lisavarustuse** garantiid

5-aastane / 160 000 km garantii* hõlmab ka 5-aastast NISSANi originaalvaruosade ja lisavarustuse** garantiid, mis katab NISSANi materjali- või töövead.

5 aastat NISSAN ASSISTANCE maanteeabi

Olgu tegemist garantii alla kuuluva või mittekuuluva intsidendi või avariiga – teie sõidukile kehtib 5-aastane ööpäevaringne Nissan Assistance maanteeabi kõigil 365 päeval aastas.

12 aastat roostegarantiid

Meie kaubikute ja pikapite 12-aastane roostegarantii (veokitel 6-aastane) tagab garantiikatte, kui kere paneelidesse tekivad materjali- või töövigadest tingitud läbivad roosteaugud.

Täielikult ülekantav

5-aastase / 160 000 km garantii* saab täielikult üle kanda tingimusel, et sõiduk on müümise hetkel alla 5 aasta vana ja läbisõit on alla 160 000 km. Nii kantakse järelejäänud garantii üle uuele omanikule, kes saab rahuliku meelega jätkata sõitmist.

MILLAL IGANES, KUS IGANES: NISSAN TOETAB TEID JA TEIE ÄRI

NISSANi turgu valitseva standardse 5-aastase / 160 000 km tootjagarantiiga* kerged tarbesõidukid on teie igapäevasteks ülesanneteks valmis. Euroopas kehtivad need eelised NISSANi tarbesõidukitele, tagades teile viis aastat meelerahu.

JÄRELTURUNDUS

Auto rikkiminek põhjustab ebameeldivusi. Tarbesõiduki rikkiminek tähendab aga tõsist tagasilööki teie ärile. Anname endast parima, et teie auto saaks kiiresti tagasi teele ja tööle.

NISSAN+ HOOLDUSLEPING

NISSANi esinduses saate sõlmida NISSANi hoolduslepingu, mis pakub just sellise perioodi ja läbisõiduga teenust, nagu teie ärile kõige paremini sobib. Tõeline meelerahu: leping tagab, et teie NISSANi tarbesõiduki eest hoolitsevad NISSANi väljaõppinud tehnikud.

5-AASTANE NISSAN ASSISTANCE MAANTEEABI

Olgu tegemist rikke, avarii või intsidendiga, mida garantii ei kata: teile kehtib meie üle-euroopaline ööpäevaringne garantii kõigil 365 päeval aastas. Saadame teile kiiresti Nissan Assistance maanteeabi ja kui teie sõiduk on mõne tunni möödudes ikka sõiduvõimetu, pakume remondi ajaks alternatiivseid võimalusi.

* Tootjagarantii 5 aastat / 160 000 km kergetele tarbesõidukitele (välja arvatud e-NV200: 5 aastat / 100 000 km jõuajamile, 3 aastat / 100 000 km ülejäänud sõidukile) ** Kui lisavarustus müüakse koos uue autoga

TUTVU MEIE
TARBESÕIDUKIVALIKUGA

Tootjagarantii kasutamistingimused

Vajate rohkem teavet? Siit leiate kõik olulised üksikasjad.

TUTVUGE LÄHEMALT >