Hoidke ühendust

Taotlust esitades nõustute, et Nissan Nordic Europe OY võib teiega ühendust võtta

JÄLGI MEID


KOMPROMISSITU
TÕHUSUS


KOHANDATUD KESKKONNALE. KOHANDATUD TEIE VAJADUSTELE.

MITMEKÜLGNE PARTNER

Kompromisse ei ole vaja teha

Parim pagasimaht oma klassis? Jah. Maksimaalne kandevõime? Jah. E-NV200, mille kaubaruumi maht on oma klassi parim, on ruumikas, ent kompaktne. Selle liitiumioonaku patarei on täielikult integreeritud põrandasse, mis aitab ruumikasutust optimeerida. Seega ei ole teil tarvis muretseda millegi vajaliku mahajäämise ega ka manööverdamisraskuste pärast - oleme kõigele mõelnud.
Ja NISSAN e-NV200 on saadaval kolmes keretüübis: kaubik, Combi ja Evalia

 TÕHUS JA MUGAV ELEKTRISÕIDUKITE TEHNOLOOGIA

MUUTKE OMA INVESTEERING TASUVAMAKS

NISSAN e-NV200 tähendab kokkuhoidu kütuselt ja 20% madalamaid hoolduskulusid, kui mitte-elektrisõiduki puhul. Seega väheneb mitte ainult teie sõiduki omamise kulu, vaid ka aeg, mida te selle igapäevasele hooldamisele kulutate: vähem tüütuid sõite autohooldusesse ja loomulikult ei mingeid bensiinijaamapeatusi.

MAKSIMAALNE SÕIDUKOGEMUS MINIMAALSE MÕJUGA

Müravaba sõit

Kes ütles, et võimas mootor peab olema lärmakas ja vibreerima? Uue NISSAN e-NV200-ga saate nautida nii dünaamilist kiirendust kui ka täielikku vaikust. Päeva lõpuks olete vähem väsinud kui diiselkaubikuga sõites. Jätke möirgavad mootorid ja väsitav vibratsioon motosportlastele ja nautige sõitu.

MUGAV JA NUTIKAS TEHNOLOOGIA

Osavus ja innovatsioon, mis on loodud teie vajaduste järgi

Kuna elektriline uuendus ei peaks tähendama ainult vaikust ja nullheitmeid, on elektrikaubik NISSAN e-NV200 varustatud tõhusa tehnoloogiaga, mis ühendab mugavuse ja sooritusvõime. Esmaklassiline automaatkäigukast tagab mugava ja sujuva käiguvahetuse. Jõuülekanne tagab ühtlase, ent muljetavaldava kiirenduse ning silmapaistva manööverdusvõime. Intelligentse võtme süsteem ning tipptasemel pardafunktsioonid muudavad elu lihtsamaks, sest teie käsutuses on kõik optimeeritud ja nauditavaks sõiduks vajalik.

VEELGI MITMEKÜLGSEM

Uus seitsmekohaline versioon

NISSAN e-NV200 uus mitmekülgne seitsme istekohaga versioon sobib nii reisijate kui kauba transpordiks! Teise ja kolmanda istmerea saab kokku klappida, misjärel moodustub avar pagasiruum.