Hoidke ühendust Help: Nissan Nordic Europe säilitab ja kasutab edastatud andmeid (ja ka muid teid puudutavaid andmeid) nüüd ja edaspidi eesmärgiga (i) edastada teile infot toodete ja teenuste kohta, mis võiks teile huvi pakkuda; (ii) turu-uuringute läbiviimiseks ning (iii) kokkulepitud toodete ja teenuste pakkumiseks. Nissan Nordic Europe edastab infot eespool nimetatud eemärkidel ka Nissani volitatud müügiesindajatele, teistele Nissani kontserni ettevõtetele ja muudele ettevõtetele.

JÄLGI MEID

SEIKLUSTEKS LOODUD

CROSSOVERI STIILNE VÄLIMUS JA MAASTURI VÕIMEKUS

On see crossover? On see maastur? Ei, see on Nissan X-Trail. Nissani crossoverite stiilne aerodünaamiline disain ja maasturi võimekus teevad Nissan X-Trailist auto, mida ei saa mitte märgata. Oma elegantse joone ja sujuvate kaartega on see auto otsekui loodud stiilseks seikluseks, elektrilise avatava panoraamkatuse kaudu saavad sõitjad nautida imelisi vaateid. Bumerangi kujuga tagatuled, LED-esituled ja 19-tollised valuveljed annavad uuele Nissan X-Trailile iseloomuliku välimuse.

TIPPTEHNOLOOGIAST ÜMBRITSETUD

OLGE ÜHENDATUD KÕIKJAL, KUHU TEE TEID VIIB

Püsige muu maailmaga ühenduses! Uus NissanConnect süsteem on võimas kombinatsioon audio, navigeerimise ja käed-vabad sidelahendustest. Ja tänu 7-tollisele mitteläikivale puuteekraanile on seda uskumatult lihtne kasutada.

Rakendused nagu Google Search, Trip Advisor, Facebook, Tune in ja Twitter aitavad teil leida igas linnas õige tee, nagu oleksite kohalik, püsida kursis uudistega ja hoida sidet sõpradega. Süsteemi juurde kuulub ka Bluetooth käed-vabad sidelahendus ja audiofunktsionaalsus, SD-kaardil põhikaart, mõõdikute integreerimisvõimalus, Aux-in ja USB pesad.

Lisaks on X-TRAIL varustatud iga seikleja jaoks vajalike teenustega. Nendeks on Google Points of Interest©, liiklus- ja ümbersõiduinfo, parkimiskohtade ja tanklate info ning ilmateade.

AUTO, MIS SIND KAITSEB

Mugavad turvaabinõud nagu kurvi-, kiiruse-, liikluse- ja sõidureast kõrvalekaldumis hoiatused teevad sõitmise muretumaks. Veelgi turvalisust lisab Nissani turvakilbi tehnoloogia, mis aitab vältida kokkupõrkeid, pimedaala ohtu, sõidureast kõrvalekaldumist ja muud.Otse teie ees asuva 5-tollise TFT-ekraaniga täiustatud sõiduabi monitor tunneb ära liiklusmärgid ning annab teavet šassii juhtimise, turvakilbi funktsioonide ja rehvirõhu kohta, samuti annab kiire ligipääsu navigatsiooniseadmele, sissetulevatele kõnedele jm. Mitte kunagi pole seiklemine olnud nii käeulatuses.

KONTROLL EI OLE AINULT MEELESEISUND

Nissan X-Traili ALL MODE 4x4-i nelikveosüsteem tagab täiusliku haarduvuse igasugustes tingimustes. See vähendab alajuhitavust ja kombinatsioonis tugevdatud šassiiga annab teile täieliku kontrolli sõitmise üle.

Näiteks parkimine ega mäkke tõus pole enam probleem. Nissani parkimisabi aitab teil Nissan X-Traili igas olukorras täpselt, kindlalt ja kiiresti parkimiskohale manööverdada. Parkimisabi mõõdab parkimiskoha üle, nii et saate keskenduda muule. Mäest laskumise abi võimaldab muuta teie reisid turvalisemaks ja nauditavamaks.

KODUNE MUGAVUS KA MAANTEEL

LIUGLE, JUHI JA KOHANDA

Nissan X-TRAILI mitmekülgsus on piiritu. Kaks lisa-reisijaistet tagaosas või eraldi ruumideks jagatav pagasiruum juhuks, kui on vaja transportida näiteks kuivad ja märjad esemed eraldi - seikluste jaoks jääb alati ruumi.

Kaaluta olekust inspireeritud istmed koos seljatoestusega tagavad mugava sõidu ka auklikul teel. Senisest suurem jalaruum tähendab, et X-TRAIL on nii ruumikas kui ka mugav.

Samuti on see väga praktiline: tagauksed avanevad peaaegu 80 kraadi ning võimaldavad mugava juurdepääsu. Rääkimata üllatavalt suurest, kohandatavast pagasiruumist, mille kandevõime on kuni 75 kg. Kui istmed alla klappida, saab täiesti sileda pinna, teise istmerea võib aga ka eest ära lükata ja pagasiruumi jagada ühe lihtsa käeliigutusega ülemiseks ja alumiseks osaks. Kokkuvõttes on tegemist ruumika, mugava ja ülimalt praktilise salongiga.