NISSAN NOTE


INNOVATSIOON, MIS TEEB SÕIDU LIHTSAMAKS

NEED TEHNOLOOGIAD SAAVAD KIIRESTI OSAKS TEIE ELUST

Linnaauto NISSAN NOTE on varustatud tehnoloogiliste lahendustega, mis teevad sõitmise lihtsaks ja mugavaks. Täisvaatemonitor muudab manööverdamise lihtsaks, pimeala hoiatus tagab teie ja kaassõitjate turvalisuse, andes teada võimalikest ohtudest. Samuti on puutetundlikul ekraanil pidevalt käepärast info, mis aitab vältida ummikuid, leida lähim ja soodsaim bensiinijaam või planeerida kiireim teekond.

 

RUUMIKAS ja mugav

UUS, STIILNE JA FUNKTSIONAALNE

Selle uue disainiga paistate linnatänavatel silma, aga selle juurde kuulub ka üllatavalt ruumikas ja universaalne, juhikeskne salong. Reguleeritavad ja kokkuklapitavad tagaistmed ning lisalaud pagasiruumis võimaldavad pagasit paigutada vastavalt vajadusele, 90 kraadi avanevad uksed võimaldavad lihtsustada igapäevaseid toiminguid, näiteks lapseistme paigaldamist. Väikesed stiilielemendid alates kaasaegsest viimistlusest kuni elegantse disainiga armatuurlauani muudavad NISSAN NOTE'iga sõitmise veelgi nauditavamaks.

SUUREPÄRANE TÕHUSUS

DÜNAAMILINE JA KÜTUSESÄÄSTLIK AUTO

Linnatänavatel sõites võite end muretult tunda, sest NISSAN NOTE'i uue DIG-S1,2 l mootori võimsus on kuni 98 hobujõudu, dCi 1,5 l hoiab CO2 heitmetaset vaid 90 g/km juures, kütusekulu on 3,5 l/100 km. Ökosõidu režiim ja stopp/start tehnoloogia, mis mootori seniks välja lülitab, kuni seda vaja ei ole, muudavad sõidu veelgi säästlikumaks. NISSAN NOTE on keskkonna- ja rahakotisõbralik.