Nissan Finance

Nissan Finance

Kui te otsite finantseerimislahendusi, siis tõenäoliselt olete juba leidnud oma unistuste Nissani! Aitame teil unistused teoks teha koos Nissan Finance’ga – spetsiaalselt Nissani sõidukite jaoks välja töötatud liisingutootega.

 

Nissan Finance on finantseerimistoode, mille pakkujaks on Nordea Finance Estonia AS läbi Nissani edasimüüjate. Nissan Finance pakub erinevaid finantseerimistooteid uutele ja kasutatud Nissanitele, lähtuvalt teie soovidest ja vajadustest.

 

Nissan Finance pakub kasutusrenti, kapitalirenti ja järelmaksu.

 

Miks valida Nissan Finance?

  • Nissan Finance on paindlik finantseerimistoode, mis on välja töötatud just Nissani sõidukite finantseerimiseks.
  • Lisaks tavatingimustele on Nissan Finance’l ka eraldi kampaaniapakkumised.
  • Nissan Finance pakub meelerahu. Et muuta teie elu lihtsamaks ja hoida kulusid kontrolli all, on võimalik Nissan Finance liisingulepingusse lisada ka lisavarustus, aksessuaarid ning Nissani hooldusleping, et te ei peaks korralise hoolduse eest eraldi tasuma. Samuti pakume Nissan 5* pikendatud garantiid, millega saab garantiiperioodi pikendada kuni viieks aastaks või 150 000 km.
  • Nissan Finance on mugav finantseerimistoode, mida pakutakse Nissani ametlike edasimüüjate juures. Selle abil hoiate kokku oma aega ega pea finantseerimisega seonduva osas eraldi panka pöörduma. Vastuse liisingu taotlusele saate ühe tööpäeva jooksul.

 

Täiendavat infot Nissan Finance kohta saate oma Nissani edasimüüja juurest.