NISSANI KORRASOLEKU KONTROLL

Meie tunneme teie Nissanit paremini kui keegi teine.

 

Nissani korrasoleku kontroll on Nissani hooldustööde esimene etapp. Teie auto kontrollitakse üle äärmise põhjalikkusega, et saaksite usaldusväärse ülevaate selle seisukorrast ja hooldusvajadusest, mis võimaldab optimeerida nii auto sõiduomadusi ja turvalisust kui ka säilitada selle väärtust – sest just meie tunneme teie Nissanit paremini kui keegi teine. Ülevaatus, mis tagab teile täieliku meelerahu, kestab ainult 10 minutit ja on tasuta juhul, kui toote oma auto teenindusse või teostate rehvivahetust.

 

Aastaaegade vaheldumisel tuleb auto seisukorrale lisatähelepanu pöörata. Seepärast on praegu õige aeg kontrollida, kas teie Nissan on heas korras, et saaksite sellega muretult edasi sõita.

 

 

 


10 MINUTIT

Selleks, et teie Nissan pakuks alati parimat sõidunaudingut, on vaja seda aeg-ajalt hooldada. Et teil oleks hea ülevaade oma auto seisukorrast, pakume teile võimalust teostada autole korrasoleku kontrolli samal ajal, kui olete toonud auto teenindusse või rehvivahetusse. Ja see kõik on tasuta ja kestab kõigest 10 minutit. Kas saaks olla veel midagi lihtsamat?

GARANTEERITUD KVALITEET

Kuigi Nissani korrasoleku kontroll on teie autole tasuta, ei tee me selle kvaliteedis mingeid järeleandmisi. Tagame, et teid ootavad personaalne teenindus, tasemel ja väljaõppinud Nissani mehaanikud ning parima kvaliteediga ja alati kontrollitud varuosad, sest ainult nii saame olla teie usalduse väärilised ja vastata teie nõudmistele kvaliteedi suhtes.

KORRASOLEKU KONTROLLI 14 PUNKTI:

 

PIDURID – toimimise kontroll, piduriklotside ja -ketaste seisukorra kontroll

SIDUR – toimimise kontroll

ROOLISÜSTEEM – lekete kontroll

PIDURIVEDELIK – niiskusesisalduse kontroll

JAHUTUSVEDELIK – jahutusvedeliku taseme ja külmumiskindluse kontroll

AKU KONTROLL

ESIKLAAS – seisukorra kontroll

KLAASIPUHASTITE SÜSTEEM – toimimise kontroll

KLAASIPUHASTID – seisukorra kontroll

TULED – toimimise kontroll ja kõrguse reguleerimine

REHVID – rehvirõhu ja rehvimustri sügavuse kontroll

SUMMUTI – kinnituskohtade ja üldise seisukorra kontroll, lekete kontroll

VEDRUSTUS JA JÕUÜLEKANNE – toimimise kontroll, kinnituste ja ühenduskohtade seisukorra kontroll

AMORTISAATORID – toimimise ja lekete kontroll