EXPERIENCE NISSAN

ELAGE KAASA NISSANI INNOVATSIOONIST INSPIREERITUD PÕNEVATELE LUGUDELE

KÕIK NISSANI LOOD

Mis on COP21?

COP21 on 21. aastakonverents, kuhu kogunevad maailma riigid, et teha otsused järgmiste sammude kohta võitluses kliimamuutuste vastu.

TIPPKOHTUMINE


ÜRO 21. kliimamuutuste konverents toimub Prantsusmaal Pariisis ja Le Bourget's 30. novembrist kuni 11. detsembrini 2015.

VÄLJAKUTSE


COP21 peaks viima uue rahvusvahelise ja üleilmse kokkuleppeni, et vältida üleilmset soojenemist enam kui 2 °C võrra.
Konverentsi teine eesmärk on aidata riikidel uute kliimaeeskirjadega kohaneda.

RENAULT-NISSANi KOOSTÖÖLIIT

100% ELEKTRILINE TRANSPORDITEENUS

Renault-Nissani liit kasutab ÜRO kliimakonverentsil esimest täielikult elektripõhist transporditeenust. Pariisi ja Le Bourget' vahel sõidutavad kakssada 100% elektrilist NISSAN LEAFi, NISSAN e-NV200 ja Renault ZOEd ürituse 20 000 osalejat.
Eesmärk on pakkuda uuenduslikke, keskkonnasõbralikke liikumislahendusi.

RENAULT-NISSANi LIIT KONVERENTSIL

RENAULT-NISSANI LIIT JA COP21

Elektripõhine mobiilsus on üks lahendusi võitluses kliimasoojenemise vastu. Elektrisõidukite turuliidrina on Renault-Nissani liit otsustanud toetada tippkohtumist COP21.

Renault-NISSAN ja CO2 emissioonid

RENAUL-NISSANi LIIT NÄITUSEL

COP21 LAHENDUSTE NÄITUS

Renault-Nissani liit osaleb COP21 lahenduste näitusel Grand Palais's 4.-10. detsembrini 2015.

Renault-Nissani liit kutsub külalisi tegema 100% elektrisõidukitega proovisõitu ja korraldab sel tasuta üritusel elektrilise mobiilsuse teemalisi konverentse ja arutelusid.

Renault'-NISSANi kaasatus COP21-l

PÜHENDUMINE MUUTUSELE

100% ELEKTRILISE MOBIILSUSE ÜLEMAAILMNE LIIDER

Renault-Nissani liit kui 100% elektrilise mobiilsuse liider töötab iga päev oma keskkonnaeesmärkide saavutamise nimel.

Programmi "Blue Citizenship" visiooni osana soovib NISSAN vähendada oma globaalsest tegevusest tulenevat keskkonnamõju ja loodusvarade tarbimist.

NISSAN AITAB KAASA LINNADE NUTIKAKS MUUTUMISELE

E-mobiilsuse liider NISSAN on pühendunud sellise tehnoloogia arendamisele ja strateegia väljatöötamisele, mis vähendaks sõidukite süsinikujalajälge. NISSANi pühendumus muudab tuleviku nutikad linnad reaalsuseks.

NULLHEITMED


100% elektrilise mobiilsuse liider NISSAN on pühendunud tulevastele põlvkondadele, vähendades sõidukite CO2 emissioone ja laiendades 100% elektriliste sõidukite valikut, mis ei erita sõitmisel CO2.*
* Euroopa sõidutsükli (NEDC) järgi ei eraldunud sõitmise ajal CO2 või reguleeritud saasteaineid.

Elektrisõiduki aku


NISSAN teeb pidevalt uuringuid ja töötab selle kallal, et muuta elektrisõiduki aku võimalikult nutikaks ja efektiivseks. Hiljuti alustati LEAFi jaoks mõeldud uue, kolmanda põlvkonna 30 kWh aku tootmist, millel on uuenduslik sisu ja suurem jõudlus. Samuti asutab NISSAN tütarettevõtte „Second Life“, mis tegeleb akude taaskasutusega.

KIIRLAADIMISVÕRGUSTIK


2013. aasta oktoobris Inglismaal ja Iirimaal turule toodud kiirlaadimisvõrgustik aitab saavutada Euroopa Liidu eesmärki vähendada süsinikuheitmeid 60% võrra. Kiirlaadimispunktidega katsevõrgustik hõlmab mõlema riigi tähtsamaid maanteid ja varustab elektrisõidukeid elektriga.

Elektrisõidukite laadimisjaamad


NISSANil, laadimistaristu liidril, on Euroopas üle 2300 kiirlaadimisjaama. Aastaks 2020 peaks neid olema juba 5500. NISSAN on seadnud endale eesmärgiks muuta jätkusuutlik transport nii kättesaadavaks kui võimalik ja teeb selle saavutamiseks koostööd innovatiivsete ettevõtetega.

Sõidukite salvestusvõrgustik (V2G)


NISSAN käivitas erinevates Euroopa linnades sõidukite salvestusvõrgustiku (V2G) katseprojekti, enne kui see kogu Euroopas laiemalt kasutusele võtta. Lisaks juurdepääsule taastuvenergiale saavad juhid oma elektrisõidukid odava elektrihinna ajal võrku ühendada ja kasutada salvestatud energiat hiljem, nt kodus, sõitmiseks või isegi müüa seda võrku tagasi.

Tuleviku tanklad


Aastaks 2020 sõidab teedel juba peaaegu miljon elektrisõidukit. Juhtiva elektrisõidukite tootjana on NISSAN tuleviku transpordirevolutsiooniks hästi valmis. NISSAN teeb koostööd maailma juhtivate arhitektidega eesmärgiga muuta tankimistaristu homsete juhtide jaoks jätkusuutlikuks ja uuenduslikuks.

Õhu kvaliteet


Õhusaaste on kiiresti muutumas peamiseks mureks ja seda eriti suurlinnades. Lahenduseks on e-mobiilsus, vajalik ja positiivne transpordiviis, mis pakub lahendust saasteprobleemile. NISSAN on juhtiva elektrisõidukite tootjana pühendunudki sellele töökindlale ja heitmevabale alternatiivile.

Elektriautode revolutsiooni esirinnas. Uuendustest tulvil. NISSANi elektriautode valik tagab, et sõidumõnuga ja juhtimiskogemusega heitmeid ei kaasne. On aeg näha, milles elektriauto fenomen tegelikult seisneb

ELEKTRILISELT MITMEKÜLGNE

AVASTAGE NISSAN e-NV200

ELEKTRILISELT LINNALIK

AVASTAGE NISSAN LEAF

UUENDUSLIKUD TEHNOLOOGIAD – VEELGI SUUREM SÕIDURÕÕM

NISSAN täiustab pidevalt teie sõiduelamust üha uuenduslikumate tehnoloogiatega.

AVASTAGE NISSANI UUENDUS