EXPERIENCE NISSAN

ELAGE KAASA NISSANI INNOVATSIOONIST INSPIREERITUD PÕNEVATELE LUGUDELE

KÕIK NISSANI LOOD

EXPERIENCE NISSAN

ELAGE KAASA NISSANI INNOVATSIOONIST INSPIREERITUD PÕNEVATELE LUGUDELE

KÕIK NISSANI LOOD
UEFA CHAMPIONS LEAGUE
NISMO LAB
KUS SAATE KOGEDA MOTOSPORDI DIGITAALAJASTUT
FUTURE: TODAY
KUS SAATE KOGEDA TULEVIKU MOBIILSUST JUBA TÄNA
NISSAN LIVE
KUS SAATE KOGEDA NISSANI INNOVATSIOONI REAALAJAS

UUENDUSLIKUD TEHNOLOOGIAD KAITSEVAD TEID

LUGEGE EDASI

ÜHENDUVUS TEEL OLLES

LUGEGE EDASI

MITTE AINULT TÕHUS, VAID KA NAUDITAV

LUGEGE EDASI

VÕIMALUSED
Nautige suurepärast sõitu ja täiuslikku kontrolli auto üle

Kogu NISSANi kogemuse eesmärgiks on pakkuda parimal tasemel tõhusust, võimsust ja manööverdusvõimet. Me püüdleme pidevalt selle poole, et võimaldada parimat sõidukogemust.

NISSANi jõudlus

NISSANI
ALL MODE 4x4-i (NELIKVEDU)i

NISSANi ALL MODE 4x4-i nelikvedu jaotab väändemomenti automaatselt esi- ja tagasilla, parem- ja vasakpoolsete rataste vahel vastavalt sõidutingimustele. Kolm režiimi erinevate teede jaoks tagab maksimaalse haarduvuse ja juhitavuse igas olukorras.

NISSAN ALL MODE 4x4-i

NISSANI ŠASSIIKONTROLL

Nautige uuel tasemel kontrolli oma auto šassii üle. Active Ride Control võimaldab pidurite sujuvat kasutamist, et vähendada ülakeha liikumist ja suurendada mugavust. Active Engine Brake võimaldab ühtlast pööramist ja sirgjoonel aeglustamist, Active Trace Control suurendab juhi kontrolli auto üle ka ebatasasel maastikul.

NISSANI šassiikontroll

NISSANI VEOJÕU DÜNAAMILINE JAOTUR

NISSANi veojõu dünaamiline jaotur jaotab mitmikandureid kasutades tagarataste väändemomendi vasakule või paremale, et kummalegi rattale mõjuks vajalik jõud. Süsteem kohandab end vastavalt teeoludele ja aitab tagada paremat haarduvust ning juhitavust.

NISSANi veojõu dünaamiline jaotur

TÄNAVATARKUSED
Täiuslik kaaslane turvaliseks ja nutikaks sõiduks linnatänaval.

Liiklusmärgid, parkimiskohad, takistused: teie NISSANil ei jää miski kunagi märkamata ja ta hoolitseb selle eest, et ka teil ei jääks. Oma kaamerate ja anduritega annab auto teile lisavõimaluse, mis on vahel vajalik nutikaks ja teadlikuks liiklemiseks.

NISSANi kaaspiloot

INTELLIGENTNE PARKIMISABI

NISSANi intelligentne parkimisabi juhib teie auto ise parkimiskohale, et muuta paralleelparkimine või parkimine teiste autode või takistuste vahele lihtsamaks. Teil tuleb vaid pedaale vajutada, kõik muu teeb auto ise ära.

NISSANi intelligentse parkimisabi süsteem

TÄISVAATEMONITOR

Nelja kaamerat kasutades tagab täisvaatemonitor juhile täieliku ülevaate tema NISSANi ümbrusest. Valitava ekraanijaotuse abil saate sisse lülitada kõrgema nurga või lähivaate, esi-, taga- või küljekaamera – see võimaldab täiustatud ja head nähtavust ümber kogu auto.

NISSANI täisvaatemonitor

TÄIUSTATUD JUHIABIEKRAAN

Navigatsioon, kiirus, neljarattaveo jaotus, NISSANi turvakilbi tehnoloogia või isegi helistaja number – sõiduteave on teie käsutuses rooli taga olles. Kõrge eraldusvõimega viietolline juhiabiekraan aitab teil säilitada täielikku kontrolli, nii et saaksite keskenduda teele.

NSSANI Advanced Drive-Assist™-i ekraan

LIIKLUSMÄRKIDE TUVASTUS*

Teie NISSAN tuvastab liiklusmärgid ja kuvab need juhiabiekraanile otse teie silme ette. Seega kui mõni oluline liiklusmärk jääb teil nägemata, teavitab teid sellest teie auto.


* Liiklusmärkide tuvastus käib ainult kiiruspiirangute ja möödasõidumärkide kohta.

NISSANi liiklusmärkide tuvastus

KAITSE
TÄIENDAV SILMAPAAR, MIS AITAB TEEL OLLES SÄILITADA TURVALISUST

NISSAN pakub mitmeid funktsioone, mis hoiatavad ja kaitsevad teid takistuste eest, sest turvalisus on alati kõige tähtsam.

NISSANi turvatehnoloogia

SÕIDUREAST KÕRVALEKALDUMISE HOIATUSSÜSTEEM

Uus süsteem, mis tuvastab sõidurea märgistuse kummalgi pool autot. Kui teie tähelepanu kaldub mujale, aitavad vilkuv tuli ja helisignaal püsida teil kindlalt teel. Ja loomulikult lülituvad hoiatused välja, kui suunatuli on sisse lülitatud.

NISSANi sõidureast lahkumise hoiatus

PIMEALA HOIATUSSÜSTEEM

Pimeala hoiatus annab teile teada, kui diagonaalselt teie taga asuvasse pimedasse nurka siseneb auto. Süttib märgulamp juhi või kaassõitja uksel ja juhibabiekraanil, samuti antakse ohust märku helisignaaliga, et tagada juhi informeeritus ja turvalisus.

NISSANI pimeda nurga hoiatuse tehnoloogia

AVARIIOLUKORRAS PIDURDAMINE

Teie NISSANi andurid hoolitsevad turvalise vahemaa eest, hoiatades teid alati, kui olete ees liikuvale autole liiga lähedal. Avariiolukorras rakenduvad auto mootoripidurid automaatselt, vähendades kokkupõrke tugevust või aidates seda vältida.


* Kehtivad kiirusest ja muudest asjaoludest tingitud piirangud. Lugege lähemalt kasutusjuhendist.

NISSANi avariiolukorras pidurdamine

MURETUS
TÄIUSLIK MUGAVUS, MIS MUUDAB SÕIDU LIHTSAMAKS

NISSANi sõidukid sisaldavad hulgaliselt intuitiivseid tehnoloogiaid, mis teid teel olles toetavad – just siis, kui seda on tarvis, ükskõik kus te ka ei viibiks.

NISSANi tehnoloogia

NÕLVALTSTARDIABI

Nõlvaltstardiabi annab teile kallakul autoga kohalt liikudes paar väärtuslikku lisasekundit, et auto ei hakkaks pidurite vabastamisel tagasi veerema. See muudab pedaali vahetamise lihtsamaks, tagades sujuvama ja stabiilsema paigaltvõtu.

NISSANi tõusult startimise abi süsteem

KAUGTULE ABI

Kaugtule abi lülitub vastutulevaid autosid tuvastades kaugtuledelt automaatselt ümber lähituledele, aidates maksimeerida nähtavust, ilma et see segaks teiste nähtavust.

NISSANi esituled

JUHI TÄHELEPANU ALARM

Me usume NISSANis, et mugavus ja regulaarsed peatused on turvalisuse huvides. Seepärast on meie autode istmed äärmiselt mugavad, võimaldavad hinnata teie keskendumise taset ja väsimust ning teavitavad teid visuaalse ja helisignaaliga, kui te puhkust vajate.

NISSANI juhi tähelepanu alarm

Julge ja uuenduslik linnaauto

NISSAN QASHQAI

Nutikas innovatsioon teie käsutuses

NISSAN PULSAR

ÜHENDUVUS
Muutke oma NISSANi auto osaks oma elustiilist, mille juurde kuulub igal ajal ühenduses olemine .

NISSANi autodel on parimal tasemel ühenduvus ja nutitelefoni integreerimise võimalus. Tipptasemel pardasüsteemist kuni interaktiivsete rakendusteni – innovatsioon, mis parandab teie sõiduelamust kõigest mõne klõpsuga.

NISSANi autode ühenduvussüsteem

NISSANCONNECTI SÜSTEEM

7-tolline puutetundlik matt ekraan ja uuendatud liides: uus, äärmiselt intuitiivne NissanConnecti süsteem. Siin ühinevad audio, navigatsioon, käed-vabad-kommunikatsioon ja palju rakendusi, mille hulgast saate valida endale vajaliku – teie NISSANist saab teie ühendatud elustiili täieõiguslik osa.

LÜLITAGE NISSANCONNECT SÜSTEEM SISSE

NissanConnecti süsteem

CARWINGS

NISSAN CARWINGS on tipptasemel intelligentne navigatsioonisüsteem, mis ühendab auto teie nutitelefoni või arvutiga, võimaldades eemalt alustada laadimist, seadistada õhukonditsioneeri või planeerida kõige energiatõhusamat marsruuti oma reisi jaoks. Ja lisaks saate selle abil võrrelda oma ökosõiduoskusi teiste elektriautode kogukonna liikmetega üle kogu maailma! CARWINGS viib teid otse elektrisõidukite uuenduslike lahenduste keskele ja aitab teil oma NISSANI elektriauto võimalusi täielikult ära kasutada

NISSAN CARWINGSI tehnoloogia

Lülitage nissanconnect-süsteem sisse

NISSANCONNECT

Uuenduslik ja ootamatu

NISSAN NOTE

ELEKTRILINE
KUIDAS ELEKTRILISEST TULEVIKUST SAAB PRAKTILINE OLEVIK

Tänu NISSANi pidevale teadustööle ja investeeringutele on elektrisõidukid nüüd tõhusamad, võimsamad ja eelkõige ka nauditavamad kui kunagi varem. Kuidas elektrilisest tulevikust saab tegelikkus.

NISSANI LIITIUMIOONAKU

Kompaktne, jõuline, turvaline ja kauakestev – NISSANi liitiumioonaku tagab teile ühe laadimisega sõiduulatuse kuni 200 km ja kiiruse kuni 145 km/h. Samuti on see rohkem kui 95% ulatuses taaskasutatav! Aku kompaktsus ja lame konstruktsioon võimaldavad selle paigutada istmete alla – see on autole väga heaks raskuskeskmeks ja tagab piisavalt mahuka pagasiruumi

ELEKTRI JÕUL (ELEKTRISÕIDUKITE JÕUÜLEKANNE)

Aeglaste elektrisõidukite aeg on möödas. NISSANi elektrisõidukid tagavad 100% väändemomendi, mis annab piisava kiiruse kiirteel liikumiseks ja dünaamilise kiirenduse, mis on vähemalt sama hea kui ükskõik millisel bensiiniautol. Hea kiirendus, ei mingit müra, ei mingit vibratsiooni... Lihtsalt uus maailm

NISSANi elektriautode tehnoloogia

VAIKNE SÕIT

NISSAN LEAF on täiesti vaikne ja samas nauditavalt võimas auto. Selle tõestuseks korraldati särtsurikas öine ralli ühes üsna vaikses külakeses, ilma et ükski elanik oleks üles ärganud. Tulemus aga on kõike muud kui unine.

NISSANi elektriautode tehnoloogia

VÕIMSUS
TEHNOLOOGIA, MIS TAGAB TIPPTASEMEL MOOTORI VÕIMSUSE

Püüdleme NISSANis selle poole, et pakkuda teile esmaklassilist tõhusust ja head sõidunaudingut. Seepärast olemegi välja töötanud tehnoloogia, mis maksimeerib mõlemad.

NISSANi automootor

UUS X-TRONICU KÄIGUKAST

NISSANi uus X-Tronicu käigukast tagab suurepärase kontrolli auto üle ja tundliku juhitavuse, valides teie asemel ise õige käigu, mida konkreetsed teeolud parajasti nõuavad.

NISSANi käigukang

ÄÄRMISELT TÕHUS MOOTOR (mootori mahu vähendamine)

NISSANi uued, vähendatud mahuga turbomootorid nagu 1,6 L DIG-T 190 hj on loodud selleks, et tagada madalama kütusekulu juures suurem võimsus. Need mootorid võimaldavad parima kombinatsiooni, nad on tõhusamad ja ökonoomsemad.

NISSANi turbomootorid

PURE DRIVE

Kõigi NISSANi sõiduautode puhul tasub tutvuda nende kõige tõhusamate NISSAN Pure Drive'i mudelitega.Pure Drive parandab mitmesuguste tehnoloogiate abil auto kütusetõhusust ja vähendab heitmeid; näiteks kui auto on peatunud, seiskub mootor automaatselt Stop&Start tehnoloogia abil.

NISSANi programm Pure Drive

Särtsakas ja universaalne

e-NV200

Särtsakas linnaauto

NISSAN LEAF