EXPERIENCE NISSAN

ELAGE KAASA NISSANI INNOVATSIOONIST INSPIREERITUD PÕNEVATELE LUGUDELE

KÕIK NISSANI LOOD

VIRTUAALSUSEST TEGELIKKUSESSE

Otsustage kohe ja tehke oma unistused teoks. NISMO GT akadeemia tagab teile elu erakordseima elamuse. Teie võite olla meie järgmine võidusõitja.

KVALIFIKATSIOONID

Võtke oma saatus enda kätte. Olge kiireim Playstation 3 mängus Gran Turismo 6 – nii osutute valituks NISMO GT akadeemiasse. Teine variant: kvalifitseeruge ühel meie üritustest, kus teil on võimalus avaldada publikule muljet, näidates simulaatoris oma kiirust, tehnilisi oskusi ja võistluskirge

VÕIDUSÕIDULAAGER

Tõestage, et teil on olemas just see, mida vaja, nii autoga kui ka autota. Olge valmis saama ülikiireks võidusõitjaks eeldusel, et teil on tahet seista silmitsi akadeemia poolt pakutavate katsumustega kõrbes.

JUHTIDE ARENGUPROGRAMM

Viimane samm uue elu alustamiseks: võidusõidulaagri parim sõitja kutsutakse täiskoormusega treeninglaagrisse, et lihvida oskusi tema loomuliku ande põhjal. Võite olla parim.

ÜHINEGE TIPPUDEGA

Paljud NISSANi tippvõidusõitjad said võimaluse pärast seda, kui olid läbinud NISMO GT akadeemia tuleproovi.
Ühinege Jani, Lucase, Gaetaniga ... Nüüd on teie võimalus saada meie järgmiseks võidusõitjaks.

OTSITAKSE VÕIDUSÕITJAT: LIITUGE VÕISTLUSEGA

Liituge võistlusega kohe: valige PlayStation®3 mängus Gran Turismo 6 valiku "My Home" alt "Special Events" ja sealt "GT Academy 2015". Uued osalejad saavad liituda kõigi kolme eelvooru ajal. Kasutage Gran Turismo 6 uusimat versiooni, ühendades oma PlayStation®3 online'i.
Pidage meeles - see võib teie elu alatiseks muuta.

1. VOOR - GT-R NISMO
kella 10.00 (EEST) 21. aprillil 2015 kuni kella 9.59 (EEST) 16. juunil 2015

Tuhisege NISSAN GT-R NISMOga Silverstone'i Grand Prix' ringrajal ja lõpetage vähemalt pronksikohal, et jõuda edasi 2. vooru.

2. VOOR - GT-R NISMO GT3
kella 10.00 (EEST) 5. mail 2015 kuni kella 9.59 (EEST) 16. juunil 2015

Sõitke GT-R NISMO GT3-ga (NISSANi GT akadeemia tiim RJN) Brands Hatchi GP ringrajal aja peale ja lõpetage vähemalt kolmandana, et jõuda edasi 3. vooru.

3. VOOR - Zytek Z11SN
kella 10.00 (EEST) 19. mail 2015 kuni kella 9.59 (EEST) 16. juunil 2015

Tehke kaasa veel ühes aja peale sõidus, seekord Spa-Francorchampsi ringrajal NISSAN Zytek Z11SN-iga (Greaves Motorsport). Selleks et kvalifitseeruda viimasesse vooru, tuleks finišijoon ületada taas vähemalt pronksikohal.

4. VOOR - GT-R LM NISMO
(VIIMANE KVALIFIKATSIOONIVOOR)
kella 10.00 (EEST) 2. juunil 2015 kuni kella 8.59 (EEST) 16. juunil 2015

Nüüd on õige aeg end konsooli PlayStation®3 abil GT akadeemia 2015 katsumustel proovile panna. Alustage võidusõitu ja pidage meeles kõike, mida olete senini õppinud. See võib olla teie võimalus.

TUTVUGE VÕISTLUSEGA

MINGE GRAN TURISMO 2015 MÄNGIJATE EDETABELI LEHELE, ET VÕISTLUSE
KOHTA ROHKEM TEADA SAADA JA

TUTVUGE LIIDRITABELIGA


OTSITAKSE VÕIDUSÕITJAT

Kas oleksite kunagi uskunud, et teist võib saada võidusõitja? Nemad ka ei uskunud. Saage inspiratsiooni ja kujutlege võimalikke tulevasi seiklusi sellel raskel, kuid elu muutval teekonnal. Püüelge oma unistuste poole. Teie võite olla see sõitja, keda otsime.

AVASTA KÕIK NISMO’ST

Alatest faktidest kuni päriselu katsetusteni, avasta kõik mudelid ja sukeldu täiskiirusel NISMO maailma.

JÄLGIGE VESTLUST
#NISMO